صفحه 2 از 1317 نخستنخست 123412521025021002 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 13162

نام
    رسول گل محمدی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mo30
    سلام
    خسته نباشید
    من یه پرت دارم که خیلی خیلی پر خاشگرو جنگجو هستش که حتی به اسکار 15 سانتی و اسفراموس 10،12 سانتیم هم حمله میکنه.
    چی کاکرش کنم که آدم شه :P یا بهتر بگم آرووم شه.
    ممنون
    سلام
    اگه چند روز از تانك اصلي دور باشه تا ماهي هاي ديگت كمي تو تانك احساس امنيت كنند ، بهتره .
    زندگی تفسیر سه کلمه است خندیدن بخشیدن و فراموش کردن پس بخند ببخش و فراموش کن

دوست خوبتر من میشه یه کم بیشتر توضیح بدی.
    جداش کنم یعنی بفروشمش!؟
    007

نقل قول نوشته اصلی توسط mo30
    دوست خوبتر من میشه یه کم بیشتر توضیح بدی.
    جداش کنم یعنی بفروشمش!؟
    نه برادر
    بندازش تو يه تانك ديگه
    تانك ديگه نداري!!
    بده دوستت واست نگهش داره
    دوسته ماهي باز نداري؟
    حالا ميتوني بفروشيش چون راهي ديگه نداري

دوستدار شما دالتون رییس
    آیا این یک جنگله زیباست!!!؟ نخیر؛ شما اشتباه میکنید این رویای دالتون است که میبینید::
    http://www.aqua-quest.ir/forum/threa...tml#post326024

نام
    امیر
    دالتون جان
    دو راه ديگه هم ميشه پيشنهاد داد اينكه بزاره اسكار 15 سانتي بي عرضه كه از پرت كتك ميخوره از اين اوضاع خسته شه بميره و يا اينكه پرتش رو بده من براش بدم اسكارم بخوره :x

دوست من جدا كردن پرت به مدت 4 تا 5 روز بهترين روشه.من هم همين مشكل رو داشتم. جواب داد

نام
    ایمان
    تا اونجا که من میدونم اسکار به هیچکدوم رحم نمیکنه
    احتمالا مشکل از تربیتشه نه از ذاتش
    دوستان کار خوبی پیشنهاد کردند (ناگفته نمونه که منم اسکار داشتم که از سیچلاید کوره خری کتک میخوردن منم فروختمشون صاحب مغازه باوزش نمیشد که از گوره خری کتک خوردن البته گوره خری ها رو هم رد کردم رفت )

نام
    EZEL
    من دوتا ژرته آبيه خيلي كوچيك دارم كه هكزمان با دوتا پنكوسي و 4 تا اسكار انداختمشون كه اونا هم تقريبا كوچيكن...يعني نسبت به اسكار بو دنشون هنوز خيلي كوچيكن...ولي نسبت به پرت ها بزرگن...ولي خوب به هم ميسازن....
    حالا سوال...اگه ماهي هارو از كوچيكي و از ابتدا كنار هم بزاريم...و از همون كوچيكي به هم بسازن...اگه بعدا بزرگ هم بشن با هم ميسازن ؟؟؟ يهني اگه از نظر اندازه بعدا تفافت زياد داشته باشن مشكل ايجاد ميشه ؟؟؟
    چنان بیگانه با خویشم که حتی سایه آم دیگر نمی آید به دنبالم...!!

نام
    رسول گل محمدی
    نقل قول نوشته اصلی توسط shokolat
    من دوتا ژرته آبيه خيلي كوچيك دارم كه هكزمان با دوتا پنكوسي و 4 تا اسكار انداختمشون كه اونا هم تقريبا كوچيكن...يعني نسبت به اسكار بو دنشون هنوز خيلي كوچيكن...ولي نسبت به پرت ها بزرگن...ولي خوب به هم ميسازن....
    حالا سوال...اگه ماهي هارو از كوچيكي و از ابتدا كنار هم بزاريم...و از همون كوچيكي به هم بسازن...اگه بعدا بزرگ هم بشن با هم ميسازن ؟؟؟ يهني اگه از نظر اندازه بعدا تفافت زياد داشته باشن مشكل ايجاد ميشه ؟؟؟
    سلام
    ببينيد به خانواده سيكليد ها هيچ جوري نمي شه اعتماد كرد ، نمي شه گفت بعدا با هم سازگارند يا نه ولي معمولا ماهي هايي كه شما نگهداري مي كنيد با هم سازگارند . :(
    در ضمن اين خوبه كه اسكارت بزرگتر از پرتهاته .

نام
    EZEL
    منامروز دوتا شارك گرفتم....كه از نظر طولي هم اندازه اسكارام هستن...اسكارام 4 تا اسكارمسي هستن كه هنوز كوچيكن.
    همه ميگن شارك با همه ماهيا ميسازه...ولي اسكارام به اون شارك كوچيكتره حمله كردن و در عرض نيم ساعت ديدم جنازش كفه آبه...بعد جالبه كه ميخواستن بخورنش ولي نوبتي فقط سرشو ميكردن تو دهن و ميخواستن قورطش بدن...ولي خوب من كشيدمش بيرون...واقعا صحنه جالبي بود...حالا دكه نميدونم چكار كنم...ولي دوتا سيچيلاد گورخري انداختم كه 1/6 اسكاران ولي كاري با اونا ندارن...
    چنان بیگانه با خویشم که حتی سایه آم دیگر نمی آید به دنبالم...!!

نام
    رسول گل محمدی
    نقل قول نوشته اصلی توسط shokolat
    منامروز دوتا شارك گرفتم....كه از نظر طولي هم اندازه اسكارام هستن...اسكارام 4 تا اسكارمسي هستن كه هنوز كوچيكن.
    همه ميگن شارك با همه ماهيا ميسازه...ولي اسكارام به اون شارك كوچيكتره حمله كردن و در عرض نيم ساعت ديدم جنازش كفه آبه...بعد جالبه كه ميخواستن بخورنش ولي نوبتي فقط سرشو ميكردن تو دهن و ميخواستن قورطش بدن...ولي خوب من كشيدمش بيرون...واقعا صحنه جالبي بود...حالا دكه نميدونم چكار كنم...ولي دوتا سيچيلاد گورخري انداختم كه 1/6 اسكاران ولي كاري با اونا ندارن...
    سلام
    اين طبيعيه كه اسكارها شارك را بزنند . چون شارك يك ماهي مهاجم مثل خودشون نيست درحالي كه در گاهي اوقات سيچلايد هاي كوچك به دليل حس مهاجم بودنشون حتي به اسكار آسيب هم مي رسونند . پس اگه هنوز يكي از شارك ها را داري و اسكارا دنبالش مي كنند تا نخوردنش ردش كن بره .

سلام
    من تو قسمت سازگاري ديدم گفته بودين ؛بلك گوست با مولي گوپي سيلور سوراتل و نءون سازگاره؛ من اين ماهييا رو دارم ولي چن نفر گفت بلك گوست چشارو ميزنه
    بلاخره بگيرم يا نه؟