صفحه 1315 از 1315 نخستنخست ... 315815121512651305131313141315
نمایش نتایج: از 13,141 به 13,145 از 13145

نام
    پوریا
    سلام به نظر من ۱۰ عدد نئون و ۱۰ عدد رازبورا دلقک و گوپی با کت فیش و کوریدوراس ترکیب عالی ای میشه گوشتخوار هم ۲ اسکار با ۲ پرت و یه کت فیش بزرگ سایز بندی هم رعایت کنید

نام
    پوریا
    سلام دوستان من یه عدد کوریدوراس و یک عدد جلبک خوار چینی و ۶ عدد گوپی و ۱۰ عدد بچه گوپی دارم ترکیبم خوبه تانک ۴۰ لیتره چه چیز های میتونم اضافه کنم تانک پرنده

- - - Updated - - -

سلام دوستان من یه عدد کوریدوراس و یک عدد جلبک خوار چینی و ۶ عدد گوپی و ۱۰ عدد بچه گوپی دارم ترکیبم خوبه تانک ۴۰ لیتره چه چیز های میتونم اضافه کنم تانک پلنت هست

- - - Updated - - -

سلام دوستان من یه عدد کوریدوراس و یک عدد جلبک خوار چینی و ۶ عدد گوپی و ۱۰ عدد بچه گوپی دارم ترکیبم خوبه تانک ۴۰ لیتره چه چیز های میتونم اضافه کنم تانک پرنده

- - - Updated - - -

ویرایش توسط porya0050 : 06-29-2020 در ساعت 01:35 AM

نام
    پوریا
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.azad نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر خدمت اعضا محترم
    من دیروز یه تانک 60 لیتری خریدم و برای شروع 2 تا کوی 10-14 سانتیمتری پشت آبی گرفتم و 2 تا گلد فیش پرل سکال سایز بزرگ که البته کنارشون 4 تا ماهی قرمز که الان چند ساله مهمون خونه ما بودن هم گذاشتم که سایزشون کوچیک هست.
    از امروز صبح کوی ها شروع کردن به نوک زدن به بدن پرل ها و اون بیچاره ها که به سختی هم تکون میخورن همش در حال فرار هستن.
    فروشنده به من گفت این ماهیها با هم سازگارن ولی متاسفانه این کار کوی ها خیلی رو اعصابم رفته و امشب دیگه مجبور شدم کوی ها رو در بیارم و حالا سوالم اینه که این ناسازگاری طبیعی هست یا نه ؟ اگر ناسازگار باشن باید کوی ها رو با یه ماهی دیگه عوض کنم پیشنهاد دوستان چی هست ؟
    روی بدن یکی از پرل ها هم قرمز شده همونجا که نوک میخورد و نمیدونم خودش خوب میشه یا من باید براش کاری انجام بدم ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    با سپاس

- - - Updated - - -

سلام و وقت بخیر خدمت اعضا محترم
    من دیروز یه تانک 60 لیتری خریدم و برای شروع 2 تا کوی 10-14 سانتیمتری پشت آبی گرفتم و 2 تا گلد فیش پرل سکال سایز بزرگ که البته کنارشون 4 تا ماهی قرمز که الان چند ساله مهمون خونه ما بودن هم گذاشتم که سایزشون کوچیک هست.
    از امروز صبح کوی ها شروع کردن به نوک زدن به بدن پرل ها و اون بیچاره ها که به سختی هم تکون میخورن همش در حال فرار هستن.
    فروشنده به من گفت این ماهیها با هم سازگارن ولی متاسفانه این کار کوی ها خیلی رو اعصابم رفته و امشب دیگه مجبور شدم کوی ها رو در بیارم و حالا سوالم اینه که این ناسازگاری طبیعی هست یا نه ؟ اگر ناسازگار باشن باید کوی ها رو با یه ماهی دیگه عوض کنم پیشنهاد دوستان چی هست ؟
    روی بدن یکی از پرل ها هم قرمز شده همونجا که نوک میخورد و نمیدونم خودش خوب میشه یا من باید براش کاری انجام بدم ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    با سپاس
    سلام به نظر من سایز بندی رو رعایت نکردید با یه شیشه پرل ها رو جدا کنید و خوب تقویت کنید بعد از یه مدت شیشه رو بردارید در ضمن ماهی قرمز ناقل بیماری است تراکم رو هم بالا ببرید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi8300 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    فیلتر3وات آبشاری گرفتم مشکل جریان زیاد آب برطرف شد
    پمپ هم آکواتک 2ترمینال گرفتم که یکیش آزاده و یک سنگ هوا گذاشتم رو دور کم هم گذاشتمش
    الان تعداد ماهی ها 13هست یک لجن خوار ،9تا زبرا ،2تا نئون ،2تا هم گوپی البته یک فایتر گرفته بودم که متاسفانه مرد
    اما آکواریوم خیلی خالی به نظر میاد
    حجم آکواریوم 21لیتره باید چندتا ماهی داخلش بذارم؟(اگر بخوام چندتا زبرا دیگه اضافه کنم تا چندتا مناسبه؟)ترجیحا میخوام ماهی کوچک و زیبا باشه
    سوال دیگه بخاری میخوام بگیرم چند وات باید بگیرم؟
    ماهیران رفتم میگه کمترینش50واته و مناسبه برای 20لیتری اما تو دیجی کالا دیدم 25 وات هم هست
    بعد بخاری محفظه اش شیشه باشه بهتره یا کریستال(ماهیران میگفت بهتره) یا آلومینیومی؟
    سلام تراکم ماهی ها زیاده کیفیت آب پایین میاد نئون باید گروهی نگه داری بشه زبرا ها رو رد کنید بجاش کوریدوراس یا نئون یا رازبورا دلقک نگه داری کنید بخاری هم آلومینیومی به نظر من بهتره 50 وات جواب میده

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Unknownboy نمایش پست ها
    سلام میتونم کوی دیسکس انجل و ماکرو رو با هم نگه دارم مرسی
    سلام کوی سرد آبی هست دیسکس و آنجل گرم آبی کوی کیفیت آب رو پایین میاره آنجل و دیسکس کیفیت آب خوبی میخوان ما کرو هم همه رو میترکونه می تونید آنجل و دیسکس رو با سایز بندی تو گروه نگه داری کنید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Aminmago نمایش پست ها
    سلام ببخشید میشه ماهیای انجل.گوپی.پلاتی.گورامیروباهم نگهداشت
    سلام آنجل و گورامی دم گوپی رو میزنن پلاتی هم دم های گورامی و آنجل رو میزنی گوپی و پلاتی سازگارن

- - - Updated - - -

سلام آنجل و گورامی دم گوپی رو میزنن پلاتی هم دم های گورامی و آنجل رو میزنی گوپی و پلاتی سازگارن

- - - Updated - - -

ویرایش توسط porya0050 : 06-29-2020 در ساعت 12:09 PM دلیل: غلط املایی

نام
    mehdi
    سلام
    ۱-ماهی های گلدفیش و کوی را میشه کنار هم نگه داشت؟
    ۲-اگه روش خاصی هم داره بگید مثلا کوی ها از گلدفیش ها کوچیکتر باشند و....
    ۳- در تانکشون نیاز به بخاری هست؟اگه هست چند درجه میخان؟

- - - Updated - - -

سلام
    بـ ِ بَعضیـآبایـَدبگے شـآیَـدFace ِشـوداشتبـاشے/امّـاBase ِشونـَدارے دوست من
    ب بعضیابایدگف دم ازمردونگينزن/سنگین،سُرفت ميگير
    http://www.aqua-quest.ir/forum/thread6459/index10.html

نام
    پوریا
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_d نمایش پست ها
    سلام

- - - Updated - - -

سلام
    سلام وقت بخیر کوی رو میشه با گلدفیش نگه داشت اما کوی نژاد های گلد فیش رو که سرعت کمی دارند اذیت میکنه بخاری نمیخوان دما ۱۸ الی ۲۰ باشه خوبه بالاتر و یا پایین تر هم تحمل میکنن موفق باشید (به تاپیک من هم سر بزن خوشحال میشم)