صفحه 1313 از 1313 نخستنخست ... 313813121312631303131113121313
نمایش نتایج: از 13,121 به 13,127 از 13127

نقل قول نوشته اصلی توسط Unknownboy نمایش پست ها
    سلام میتونم کوی دیسکس انجل و ماکرو رو با هم نگه دارم مرسی

نه ماکرو مهاجم ـه

دیسکس رو تنها با دوستای دیسکسی خودش نگهداری بهتره

نام
    Unknown boy
    نقل قول نوشته اصلی توسط Jar00Barghi نمایش پست ها
    نه ماکرو مهاجم ـه

دیسکس رو تنها با دوستای دیسکسی خودش نگهداری بهتره
    ینی با کوی و انجل نمیشه نگه داشت؟سایز رو هم رعایت میکنم

این ماهی ها جدای از بحث سایز، از نظر محیط زندگی و شیمی آب هم با هم قابل نگهداری نیستن. دیسکوس ها به آب نسبتا سبک و یکم اسیدی نیاز دارن در صورتی که مثلا ماکرو که از خانواده سیچلاید ها هست به آب سنگین و نسبتا شور نیاز داره. حالا بماند که ماکرو اصولا ماهی انحصار گرا و مهاجمی هم هست. در مورد کوی هم متاسفانه اطلاعی ندارم ولی ندیدم کسی این نمونه ها رو با هم نگهداری کنه.

سازگاري بلك گوست

نقل قول نوشته اصلی توسط teruy نمایش پست ها
    سلام دوست من
    1-انواع تتراها،بلک گوست و ماهی های ارام خو و با گیاهانی مثل کریپتون،پشت قرمز،گندمی و ...
    2-با انواع ماهی های گوشت خوار و تهاجمی سازگاری ندارد.

اضافه شده پس از 15 minutes :

سلام دوست من
    طول درمان رو تمام کنید.
    بنده دوتا انجل سياه و سفيد دارم و بلك گوست هم سايزشون هم دارم ولي متاسفانه تمام دم و باله هاي انجل توسط بلك گوست زده شده. اكواريومم 90 سانتي و پر از گياه مصنوعي و مخفيگاه واسه بلك گوست هم داره. به ناچار ميخوام بلك گوست رو رد كنم بره

سلام
    میشه سیچیلاید با گرین ترور و سورم از هر کدوم یکی یا دوتا توی یه تانک حدود 200 لیتر نگه داشت؟
    با گرین چه ترکیبی خوب میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudi69 نمایش پست ها
    سلام
    میشه سیچیلاید با گرین ترور و سورم از هر کدوم یکی یا دوتا توی یه تانک حدود 200 لیتر نگه داشت؟
    با گرین چه ترکیبی خوب میشه؟
    سلام
    فکر کنم منظورتون از سیچیلاید ماکرو باشه
    بله میشه.ولی پیشنهاد نمیکنم
    اونا یکم شیطون هستند و باید سایز سوروم و گرین بزرگتر باشه
    ویرایش توسط ali* : 11-02-2019 در ساعت 12:03 PM

سلام و وقت بخیر خدمت اعضا محترم
    من دیروز یه تانک 60 لیتری خریدم و برای شروع 2 تا کوی 10-14 سانتیمتری پشت آبی گرفتم و 2 تا گلد فیش پرل سکال سایز بزرگ که البته کنارشون 4 تا ماهی قرمز که الان چند ساله مهمون خونه ما بودن هم گذاشتم که سایزشون کوچیک هست.
    از امروز صبح کوی ها شروع کردن به نوک زدن به بدن پرل ها و اون بیچاره ها که به سختی هم تکون میخورن همش در حال فرار هستن.
    فروشنده به من گفت این ماهیها با هم سازگارن ولی متاسفانه این کار کوی ها خیلی رو اعصابم رفته و امشب دیگه مجبور شدم کوی ها رو در بیارم و حالا سوالم اینه که این ناسازگاری طبیعی هست یا نه ؟ اگر ناسازگار باشن باید کوی ها رو با یه ماهی دیگه عوض کنم پیشنهاد دوستان چی هست ؟
    روی بدن یکی از پرل ها هم قرمز شده همونجا که نوک میخورد و نمیدونم خودش خوب میشه یا من باید براش کاری انجام بدم ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    با سپاس

- - - Updated - - -

سلام و وقت بخیر خدمت اعضا محترم
    من دیروز یه تانک 60 لیتری خریدم و برای شروع 2 تا کوی 10-14 سانتیمتری پشت آبی گرفتم و 2 تا گلد فیش پرل سکال سایز بزرگ که البته کنارشون 4 تا ماهی قرمز که الان چند ساله مهمون خونه ما بودن هم گذاشتم که سایزشون کوچیک هست.
    از امروز صبح کوی ها شروع کردن به نوک زدن به بدن پرل ها و اون بیچاره ها که به سختی هم تکون میخورن همش در حال فرار هستن.
    فروشنده به من گفت این ماهیها با هم سازگارن ولی متاسفانه این کار کوی ها خیلی رو اعصابم رفته و امشب دیگه مجبور شدم کوی ها رو در بیارم و حالا سوالم اینه که این ناسازگاری طبیعی هست یا نه ؟ اگر ناسازگار باشن باید کوی ها رو با یه ماهی دیگه عوض کنم پیشنهاد دوستان چی هست ؟
    روی بدن یکی از پرل ها هم قرمز شده همونجا که نوک میخورد و نمیدونم خودش خوب میشه یا من باید براش کاری انجام بدم ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    با سپاس