صفحه 1306 از 1317 نخستنخست ... 306806120612561296130413051306130713081316 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 13,051 به 13,060 از 13163
    نقل قول نوشته اصلی توسط atreyas نمایش پست ها
    به چه دلیل؟ خود دالر چی؟

- - - Updated - - -

دالر رو نمیشه تکثیر کرد؟

- - - Updated - - -

دالرای من خیلی کوچیکن باز برای گوپی مشکلی پیش میاد؟ چیز دیگه ای نمیشه اضافه کرد؟
    گفتم که چون رشدشون زیاده خیلی سریع بزرگ ميشن و کلی فضولات تولید میکنن، اگه خوب بهشون برسی 6 ماه ديگه اندازه کف دست ميشن، بعد انتظار داری گوپی پیش همچين هیولایی زنده بمونه؟ تکثیر سيلور دالر کار مشکلیه اولا به خاطر اینکه توی گله جفت میخورن، دوما هم اینکه احتیاج به دکور خاصی برای تخم ریزی دارن. ماهی هايي که ميتوني اضافه کنی ایناست، خانواده لوچ ها، بارب، سیکلید های آروم مثل سوروم و آنجل، انواع شارک

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrmanesh نمایش پست ها
    گفتم که چون رشدشون زیاده خیلی سریع بزرگ ميشن و کلی فضولات تولید میکنن، اگه خوب بهشون برسی 6 ماه ديگه اندازه کف دست ميشن، بعد انتظار داری گوپی پیش همچين هیولایی زنده بمونه؟ تکثیر سيلور دالر کار مشکلیه اولا به خاطر اینکه توی گله جفت میخورن، دوما هم اینکه احتیاج به دکور خاصی برای تخم ریزی دارن. ماهی هايي که ميتوني اضافه کنی ایناست، خانواده لوچ ها، بارب، سیکلید های آروم مثل سوروم و آنجل، انواع شارک
    ممنون از راهنماییت استفاده کردم
    فقط یه سوال؟ برای بوی ماهی که از آکواریوم میاد چیکار کنم بهتره؟ 1/3 آب رو صب سیفون کردم بهتر شد ولی باز بو میده

ممنون از راهنماییت استفاده کردم
    فقط یه سوال؟ برای بوی ماهی که از آکواریوم میاد چیکار کنم بهتره؟ 1/3 آب رو صب سیفون کردم بهتر شد ولی باز بو میده
    اگه آکتو تازه راه انداختی بوی آمونیاکه، می تونه برای ماهيات کشنده باشه، سيفون رو بیشتر کن، اگه به قرص باکتوزیوم یا هر تسریع کننده ديگه ای دسترسی داری استفاده کن، در مورد سیکل ازت هم تو سایت بگرد مطالبشو بخون

بچه ها جفت گوپیا مردن نمیدونم اصلا نمیدونم چرا ولی خیلی خوب غذا نمیخوردن ولی نزدیک 1 ماه زنده بودن ولی سیلورا هنوز با قدرت هستن چند برابر اول غذا میخورن و به خوبی هم قد کشیدن البته یکی نسبت به اون یکی غولتر شده خیلی تیزه غذا به اون یکی نمیده

حالا که آک تثبیت شده میخوام چند تا ماهی جدید بگیرم به نظرتون چی بگیرم؟۲-۰-۱-۷-۰-۸-۲-۳-_۱-۵-۰-۹-۰-.jpg

سلام با این ترکیب اروانا.سفره ماهی.پیکاک.تایگرسوماترا چه ماهی رو میشه نگهداری کرد با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط soheill نمایش پست ها
    سلام با این ترکیب اروانا.سفره ماهی.پیکاک.تایگرسوماترا چه ماهی رو میشه نگهداری کرد با تشکر
    فرانتوزا ، بلک گوست یا لوچ دلقک سایز بزرگ
    سیلور شارک یا دالر فک کنم
    ماهی زیاده سعی کن هم سایز باشن
    AG BOY

نقل قول نوشته اصلی توسط soheill نمایش پست ها
    ســـلام
    آکواریوم آروانا و سفره ماهی معمولا باید خلوت باشه از طرفی تایگر سوماترا خودش ماهی خشنی هست

http://www.aqua-quest.ir/forum/thread8413/ آکواریوم 800 لیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتریmoitaba 1362

سلام سیچلاد آگاسیزی با سیلور دالر مشکلی نداره؟

سلام سیچلاد آگاسیزی با سیلور دالر مشکلی نداره؟
    سلام
    بله سازگاری داره

http://www.aqua-quest.ir/forum/thread8413/ آکواریوم 800 لیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتریmoitaba 1362

نام
    رامین
    سلام یه گله 15 تایی پرکسیموس سایز 2تا3 بند دارم بنظرتون چی میتونم کنارشون بذارم ایا فرانتوزا میشه.اندازه تانک 100*40*60