صفحه 1303 از 1316 نخستنخست ... 303803120312531293130113021303130413051313 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 13,021 به 13,030 از 13159
    نقل قول نوشته اصلی توسط aramesh_61 نمایش پست ها
    کسی هست کمک کنه؟
    سلام
    سیچلایدهای مالاوی همه باهم سازگاری دارن مگر اختلاف سایز داشته باشن در کنارشون میتونید از سیچلایدهای تانگانیکا هم استفاده کنید معمولا نمونهای ارزان قیمت تو بازار فراوان هست نمونهای کم یاب طبیعیه گرون باشه

http://www.aqua-quest.ir/forum/thread8413/ آکواریوم 800 لیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتریmoitaba 1362

نام
    آرش
    با سلام در حجم 170 لیتر چند سوروم میشه نگه داشت که با هم به مشکل نخورند و درگیری میانشان زیاد نباشد

نقل قول نوشته اصلی توسط *arash* نمایش پست ها
    با سلام در حجم 170 لیتر چند سوروم میشه نگه داشت که با هم به مشکل نخورند و درگیری میانشان زیاد نباشد
    سوروما زیاد اهل درگیری نيستن، موقع تخم ریزی شاید یکم خشن بشن. 5 تا می تونی نگه داری تو سایز کوچیک و متوسط

با سلام
    با آکواریم با سایز 55*25*25 ( طول+عرض+ ارتفاع ) و وجود یک بتا فایتر نر چه ماهی دیگه ای می شود نگه داری کرد ؟ که هم ماهی تمیزی باشه و هم به فیلتر نیاز نباشه در صورت امکان !
    با تشکر از سایت خوبتون
    ویرایش توسط NsrGh : 05-25-2017 در ساعت 08:42 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط NsrGh نمایش پست ها
    با سلام
    با آکواریم با سایز 55*25*25 ( طول+عرض+ ارتفاع ) و وجود یک بتا فایتر نر چه ماهی دیگه ای می شود نگه داری کرد ؟ که هم ماهی تمیزی باشه و هم به فیلتر نیاز نباشه در صورت امکان !
    با تشکر از سایت خوبتون
    الو دوستان !

الو دوستان !
    تجربه شخصی خودم رو میگم ولی بازم تحقیق کن و منتظر نظر بقیه باش. من با فایتر تترا نئون، زبرا، پلاتی، گوپی و مولی نگه داشتم. هیچ کدوم از این ماهیا برای فایترام مزاحمت جدی ای نداشتن به جز دو تا از مولی هام. فایتری که الان تو آکواریومم هست کاری به بقیه ماهیا نداره گرچه بعضی از ماهیا به خصوص کوچیک ترا با احتیاط بهش نزدیک میشن. ولی قبلا یه فایتر رو چند ساعت گذاشتم تو آکواریوم و یه زبرا هام رو کشت. البته زبرا هم مریض بود و نمیتونست تند شنا کنه و در حالت عادی تترا نئون و زبرا خیلی سریع ترن و فرار می کنن. ولی در کل رفتار تهاجمی داشت. این ها هم تجربه شخصی من بود و ممکنه در حالت کلی برقرار نباشه. توصیه هم اینه که در کنار فایتر از گوپی های با دم کوچیک نگه داری شه در غیر این صورت امکان این که فایتر دمشون رو بخوره هست. تو ابن ماهیایی هم که گفتم مولی و پلاتی کثیف کاری بیش تری دارن و به نظر من نخرشون. خوبه که فیلتر هم بخری.راکد نبودن آب توی جلبک نزدن آکواریوم تاثیر داره. بدون فیلتر امکان جلبک زدن هست.
    ویرایش توسط Delafonte : 05-26-2017 در ساعت 10:49 PM

نام
    Plankton
    با سلام
    با تشکر از سایت خوبتون
    سلام
    بنظر من بخاطر خیلی از دلایل تنها باشه خیلی بهتره
    اگر هم تنها نباشه ، یا فایتر به ماهی ها اسیب میزنه یا ماهی ها به فایتر ، ممکن هم هست که هیچ کدوم گونه کاری به کار هم نداشته باشن
    .....
    فایتر ماهی هست که به آرومی غذا میخوره
    وقتی که در کنار بقیه ماهی ها باشه کمی اوضاع سخت میشه و ممکنه چیزی گیرش نیاد
    .....
    شما این تانک رو خیلی زیبا براش دکور درست کنید و ازش داخلش نگهداری کنید
    یه فیلتر اسفنجی و یه بخاری ساده هم میتونید تهیه کنید
    faezeh.aqua

مورد غذا هم نکته خوبی بود. من تیکه های غذا رو با پنس میندازم جلو فایترم. البته باز هم بعضی وقتا بقیه میان و غذا رو میقاپن.

نام
    محمد
    سلام به همه اعظای گل
    من می خوام تغییراتی توی ترکیب ماهیام بدم و به جز رد لاین ها همه ماهیامو رد کردم. الان بین نگهداری دیسکس یا آنجل دو دل شدم و نمی تونم تصمیم بگیرم.
    به نظر شما کدوم یکی سازگاریش بهره با رد لاین . تعداد رد لاین ها 5 تاست و تانکم تقریبا 90 لیتره.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mamilo نمایش پست ها
    سلام به همه اعظای گل
    من می خوام تغییراتی توی ترکیب ماهیام بدم و به جز رد لاین ها همه ماهیامو رد کردم. الان بین نگهداری دیسکس یا آنجل دو دل شدم و نمی تونم تصمیم بگیرم.
    به نظر شما کدوم یکی سازگاریش بهره با رد لاین . تعداد رد لاین ها 5 تاست و تانکم تقریبا 90 لیتره.
    ممنون
    سلام
    از نظر سازگاری با هر دو سازگار هست ولی اگر قرار باشه کمی احتیاط کنی معمولا کنار دیسکس بهتر ماهی دیگه ای نباشه

http://www.aqua-quest.ir/forum/thread8413/ آکواریوم 800 لیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتریmoitaba 1362