صفحه 1288 از 1315 نخستنخست ... 288788118812381278128612871288128912901298 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 12,871 به 12,880 از 13143
    نقل قول نوشته اصلی توسط otorabi68 نمایش پست ها
    مرسی مجتبی جان
    بعد میشه پرکسیموس رو هم به این جمع اضافه کرد؟

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
    سلام

بله سازگاری دارن

http://www.aqua-quest.ir/forum/thread8413/ آکواریوم 800 لیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتریmoitaba 1362

نام
    حمیدرضا
    سلام ؛ ممنون میشم یه ترکیب برای نگهداری با آنجل معرفی کنید و اینکه میشه کنار آنجل سیچلاید مالاوی ریخت یا حتما باید آنجلارو رد کرد؟
    پروردگارا ، آنان که همه چیز دارند مگر تورا ، به سخره میگیرند آنان که هیچ چیز ندارند مگر تورا
    []وبلاگ من[]

نقل قول نوشته اصلی توسط shab_tab2001 نمایش پست ها
    سلام ؛ ممنون میشم یه ترکیب برای نگهداری با آنجل معرفی کنید و اینکه میشه کنار آنجل سیچلاید مالاوی ریخت یا حتما باید آنجلارو رد کرد؟
    سلام
    من به جای شما باشم فقط یه گله آنجل نگهداری میکنم در عین حال کنار آنجل میتونید از خانواده تترا هم استفاده کنید +پوزه خرگوشی +پروکسیموس یا حتی دیسکس اما با خانواده مالاوی سازگاری ندارن

http://www.aqua-quest.ir/forum/thread8413/ آکواریوم 800 لیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتریmoitaba 1362

نام
    حمیدرضا
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba1362 نمایش پست ها
    سلام
    من به جای شما باشم فقط یه گله آنجل نگهداری میکنم در عین حال کنار آنجل میتونید از خانواده تترا هم استفاده کنید +پوزه خرگوشی +پروکسیموس یا حتی دیسکس اما با خانواده مالاوی سازگاری ندارن

سلام ، مرسی از راهنماییتون اما متاسفانه یکی از آشنایان که حس و حال رسبدگی زیادی به تانک نداره میخواد آنجل رو بذاره کنار ومن پیشنهاد مالاوی رو داپم چون نگهداریش ساده تره، پس راه چاره رد کردن آنجلاست
    پروردگارا ، آنان که همه چیز دارند مگر تورا ، به سخره میگیرند آنان که هیچ چیز ندارند مگر تورا
    []وبلاگ من[]

نام
    سجاد
    نقل قول نوشته اصلی توسط shab_tab2001 نمایش پست ها
    سلام ، مرسی از راهنماییتون اما متاسفانه یکی از آشنایان که حس و حال رسبدگی زیادی به تانک نداره میخواد آنجل رو بذاره کنار ومن پیشنهاد مالاوی رو داپم چون نگهداریش ساده تره، پس راه چاره رد کردن آنجلاست
    به هر حال باید بین آنجل و مالاوی یه گروه را انتخاب کنی چون هیچ سازگاری با هم ندارن، نگهداری مالاوی راحتتره و آنجل نیاز به رسیدگی زیادتری داره
    دردها فراموش می شوند همدردها هرگز

آروانا کوتوله من

درود به همه
    دوستان من دوتا کله شیری و دوتا گلد فیش و دوتا آنجل دارم یه دونونه لجن خوار و یه ماهی کوچیک که اسمش رو نمیدونم چیه با اینا چی میشه نگه داشت؟
    1.jpg

نقل قول نوشته اصلی توسط sohr@b نمایش پست ها
    درود به همه
    دوستان من دوتا کله شیری و دوتا گلد فیش و دوتا آنجل دارم یه دونونه لجن خوار و یه ماهی کوچیک که اسمش رو نمیدونم چیه با اینا چی میشه نگه داشت؟
    سلام
    خانواده گلد فیش باید مجزا نگهداری بشن
    نگهداری سایر ماهیها کنار این خانواده ریسک هست کاری که شما در حال حاضر انجام دادید

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba1362 نمایش پست ها
    سلام
    خانواده گلد فیش باید مجزا نگهداری بشن
    نگهداری سایر ماهیها کنار این خانواده ریسک هست کاری که شما در حال حاضر انجام دادید
    میشه بگی چه ریسکی؟
    اینا تو آکواریوم پدر بودن دو ساله با همن همشون جز یه دونه کوچیکه نمیدونم چیه اون رو از یه تانک دیگه ایشون انداختم تو تانک خودم

نقل قول نوشته اصلی توسط sohr@b نمایش پست ها
    میشه بگی چه ریسکی؟
    اینا تو آکواریوم پدر بودن دو ساله با همن همشون جز یه دونه کوچیکه نمیدونم چیه اون رو از یه تانک دیگه ایشون انداختم تو تانک خودم
    سلام مجدد
    بطور کلی خانواده گلد فیش آسیب پذیرن و احتمالش زیاده از طرف سایر ماهیها حتی گونه های صلح جو تهدید بشن بخصوص دم و بالها

نام
    علی
    سلام دوستان
    بنده میخواهم چند تا سیچلاید اضافه کنم به تانکم لطفا راهنمایی کنید.
    ساکنین تانک:دوعدد سیچلاد طاووسی نسبتا بزرگ - چهار عدد دوبوسی متوسط - یک عدد اسکات سبز متوسط - لجن خوار و لوچ دلقک.حجم تانک 300 (میدونم اسکات اینجا اضافه است اما خیلی دوسش دارم نمیتونم ردش کنم بره)
    متاسفانه برای خرید ماهی که مراجعه کردم سیچلاید های موجود در بازار کوچیک تر از سیچلایدهای طاووسی که دارم هستند و هم سایز دوبوسی هام هستند
    .بنظرتون مشکل ایجاد نمیشه؟
    راه حل چیه؟
    سیچلایدهایی که میخام اضافه کنم:فرانتوزا-طاووسی-الکتریک بلو
    آکواریوم دیسکس http://www.aqua-quest.ir/forum/thread14099