صفحه 1217 از 1317 نخستنخست ... 2177171117116712071215121612171218121912271267 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 12,161 به 12,170 از 13163

نام
    کوهیار
    سلام دوستان ;

به نظرتون با ماهیای زیر من میتونم کوی باله کوتاه نگه دارم یه دونه یا دوتا سایز متوسط ؟

بارب حلب 7 , کالرویدو 7 , لوچ دلقک 4 , پانچاکس 1 , تترا چشم چراغی 3 , تترا سیلور 1 , کت آلبینو 1 , کت اسپُرت 1 , گورامی 2 , شارک 3 ,

سیامی جلبک خوار 5 , ردلاین 1 , مولی 1 , گرین بارب 3 , تتراپنگوئن 2 , بارب زرد 6 , کوریدوراس 4 , پنگوسی 9 .

توضیح اینکه هیچکدوم از ماهیایی که گفتم با هم در حال حاضر هیچ مشکلی ندارن ؛

جواب با ذکر دلیل لطفا ؛ متشکرم
    ..:: شب حمله به گوش موج ها خواندند غواصان ؛ کجا دانند حال ما سبکبالان ساحل ها ::..
    *.: آکواریوم کوهیار در گذر زمان :.*

نام
    سعید
    نقل قول نوشته اصلی توسط conflict2020 نمایش پست ها
    سلام دوستان ;

به نظرتون با ماهیای زیر من میتونم کوی باله کوتاه نگه دارم یه دونه یا دوتا سایز متوسط ؟

بارب حلب 7 , کالرویدو 7 , لوچ دلقک 4 , پانچاکس 1 , تترا چشم چراغی 3 , تترا سیلور 1 , کت آلبینو 1 , کت اسپُرت 1 , گورامی 2 , شارک 3 ,

سیامی جلبک خوار 5 , ردلاین 1 , مولی 1 , گرین بارب 3 , تتراپنگوئن 2 , بارب زرد 6 , کوریدوراس 4 , پنگوسی 9 .

سلام.

کوی باله بلند یا کوتاه جزوه ماهیایی هستن که با اکثر ماهیها نگهداری میشن ودلیلش هممثل نگهداری کت فیش با سایر ماهیهاست...اما درکل کوی ماهی حوض واستخره وبه خاطر فرم بدن به درد تانک خونه گی نمیخوره!!!چون باید از بالا نگاش کنی....موفق باشی
    ویرایش توسط s@€€d : 11-09-2015 در ساعت 01:22 AM

نام
    Plankton
    نقل قول نوشته اصلی توسط conflict2020 نمایش پست ها
    سلام دوستان ;

سلام
    از نظر علمی اگ بخای بدونی کوی ماهی سرد ابی هست
    و اینک کوی برای برکه و استخر ساخته شده تا اکواریوم
    ولی هستن کسایی ک تو اک ازشون نگهداری میکنن
    ولی بهتره ابعاد اک بزرگ باشه تا وقتی بزرگ شدن باعث دردسر نشه
    کوی ماهی سریعی ام هست اگ بخاد شنا کنه ، بزرگم بشن ممکنه دکور و چیزای دیگ رو تو اک بهم بریزن
    یکی از کارایی ک میکنن اینه ک شن و سنگ هارو توی اک جابجا میکنن ک خود این کار باعث میشه ک اک کدر بشه و رنگ اب تغییر کنه
    چون باعث میشه فضولات ماهی ها و پسماند مواد غذایی تو اب پخش بشه و ...
    بهتره از کوی های ریز برای تانکت استفاده کنی
    یا اینک اک دیگه ای براشون در نظر بگیری و ماهی های مسه گلدفیش معمولی یا کامت و شابونکین باهاشون نگهداری کنی
    کمترم باشه تعداد کوی ها راحت تر هسی . اما نژاد خوبش رو میتونی بخری ک از زیباییشون لذت ببری
    خیلیم پرخور هستن کوی ها جوری ک میتونن سهم ماهی های دیگتم بخورن
    یا ماهی های کوچیکت رو میتونن قورت بدن . بزرگترم بشن هرچی تو دهنشون جای بگیره خوردن
    faezeh.aqua

پرت اسکات سبز انجل دلقک فرانتوزا سیچیلاید دماسونی گرین تیلور کت فیش بلک گوست تایگر سیامی هموشونو میخوام سایز کوچیک بگیرم با اینا دیگ چی میشه نگه داشت هرچی میشه بگید و اینا باهم میمونن تشکر

نام
    سعید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Swim Coach نمایش پست ها
    پرت اسکات سبز انجل دلقک فرانتوزا سیچیلاید دماسونی گرین تیلور کت فیش بلک گوست تایگر سیامی هموشونو میخوام سایز کوچیک بگیرم با اینا دیگ چی میشه نگه داشت هرچی میشه بگید و اینا باهم میمونن تشکر
    سلام.
    داداش شما اک چند متری داری؟؟؟؟به هرحال این تیپ خوب در نمیاد چون دو تیپ مجزا هستن و باید هر کدوم توی یک نمونه تانک نگهداری بشن!!!(اسکات ها وانجل)تیپ لب شور هستنودیزاین تانکشون هم باید بر اساس اب شور طراحی بشه...این سوالو شما قبلا یپرسیدی منتها اونجا سوروم نایف پرت واسکار هم بود......شما بهتر ابعد تانکو بگی تا بیشتر بشه راهنماییت کردددد.

نقل قول نوشته اصلی توسط s@€€d نمایش پست ها
    سلام.
    داداش شما اک چند متری داری؟؟؟؟به هرحال این تیپ خوب در نمیاد چون دو تیپ مجزا هستن و باید هر کدوم توی یک نمونه تانک نگهداری بشن!!!(اسکات ها وانجل)تیپ لب شور هستنودیزاین تانکشون هم باید بر اساس اب شور طراحی بشه...این سوالو شما قبلا یپرسیدی منتها اونجا سوروم نایف پرت واسکار هم بود......شما بهتر ابعد تانکو بگی تا بیشتر بشه راهنماییت کردددد.
    قبلا پرسیدم دیدم گفتید خوب نیس ماهیارو کم کردم 125 در عرض 40 ارتفاع 50 اگه کوچیکه میتونم تغییر بدم

نام
    سعید
    قبلا پرسیدم دیدم گفتید خوب نیس ماهیارو کم کردم 125 در عرض 40 ارتفاع 50 اگه کوچیکه میتونم تغییر بدم
    خوب اوناروکمکردی یعنی نمیخوای نگه داری؟؟در هر صورت بیشتر از اینا نمیتونی نگه داری!!البته الان که کوچیکن و دو برابر اینها هم میتونی نگه داری ولی فکر اینده هم باش.. فقط لوچ دلقک رو حذف کن...چون گرین ترو و پرت ر شکارش میکنه!!و کلا ماهیای اسکات مثل سیلور و سیامی خیلی بزرگ میشن و تانکت از هر نظر مشکل پیدا خواهدکرد.....البته دماسونی هم باید مثل دلقک حذف بشه درسته جسوره اما چون نهایت۱۰یا۱۵س نمیشه ممکنه شکار بشه!!

میتونی به جای اون اسکار اضاف کنی..ولی بازم میگم مخلوط کردن دوتا تیپ جدا اصلا کاره حرفه ای واصولی نیس..اگه واقعا میتونی فقط ارتفاع رو ببر ۷۰ اگه ۸۰ بزنی ابهت بیشتر میشه ولی توی چیدن وسایل یکم مشکل پیدا میکنی...درکل اگه امکان داره ارتفاع رو زیر۷۰نگیررر.و با این ابعد تانکت استاندارد میشه و شک نکن ابهتش بیشتر میشه...بازم خودت میدونی.
    موفق باشی
    ویرایش توسط s@€€d : 11-09-2015 در ساعت 01:19 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط s@€€d نمایش پست ها
    خوب اوناروکمکردی یعنی نمیخوای نگه داری؟؟در هر صورت بیشتر از اینا نمیتونی نگه داری!!البته الان که کوچیکن و دو برابر اینها هم میتونی نگه داری ولی فکر اینده هم باش.. فقط لوچ دلقک رو حذف کن...چون گرین ترو و پرت ر شکارش میکنه!!و کلا ماهیای اسکات مثل سیلور و سیامی خیلی بزرگ میشن و تانکت از هر نظر مشکل پیدا خواهدکرد.....البته دماسونی هم باید مثل دلقک حذف بشه درسته جسوره اما چون نهایت۱۰یا۱۵س نمیشه ممکنه شکار بشه!!

میتونی به جای اون اسکار اضاف کنی..ولی بازم میگم مخلوط کردن دوتا تیپ جدا اصلا کاره حرفه ای واصولی نیس..اگه واقعا میتونی فقط ارتفاع رو ببر ۷۰ اگه ۸۰ بزنی ابهت بیشتر میشه ولی توی چیدن وسایل یکم مشکل پیدا میکنی...درکل اگه امکان داره ارتفاع رو زیر۷۰نگیررر.و با این ابعد تانکت استاندارد میشه و شک نکن ابهتش بیشتر میشه...بازم خودت میدونی.
    موفق باشی
    اوووووووف اقا شما تایگر سیامیو دلقکو فرانتوزا رو حتمی بدون در کنار اینا چی میشه نگه داشت

نام
    سعید
    اوووووووف اقا شما تایگر سیامیو دلقکو فرانتوزا رو حتمی بدون در کنار اینا چی میشه نگه داشت
    سلام..

داداش مثلی اینکه شما متوجه نیستی کلا لوچ رو با گیاه خوارها میندازن...چون دیر رشده و نهایتا۱۵یا۱۸س بیشتر نمیشه!!!..
    و برای نگهداری ماهیا بیشتر این یه قلمو حذف کن..تا بتونی گرین ترورر اسکار سیلور ؛ رد؛و گرین اسکات بارب حلب یا گلد .. پنکوسی رو نگه داری....دیگه نمیتونم از این کاملتر توضیح بدم.

موفق باشی..

اقا اینقد افا سعیدو اذیت کردم روم نمیشه باز سوال کنم ولی مجبورم چون حسابی درگیرم کرده اساتید دیگ جواب بدن تا اقا سعید قاطی نکرده
    کدوم سیچیلایدا رو میشه باهم نگه داشت هم افریقایی هم امریکایی هم اسیایی !!اگه میشه لطفا نام ببرید تا سرچ کنم با اینا دیگ چی میشه؟؟☺