صفحه 280 از 283 نخستنخست ... 180230270278279280281282 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,791 به 2,800 از 2828
    سلام دوستان از بین این دو نوع بستر کدوم بهترهimg_20171123_233938_365.jpgisata-plant-0117.jpg

نام
    Farhad
    نقل قول نوشته اصلی توسط Salmas نمایش پست ها
    سلام دوستان از بین این دو نوع بستر کدوم بهترهimg_20171123_233938_365.jpgisata-plant-0117.jpg

ISTA PRemium
    آکواریم گیاهی من

اینستاگرام : farhad.taraj , تلگرام : @farhadtaraj
    تلگرام مغازه : @moonlightaquarium

سلام،برای زیر بستر شن عربی مناسب تر هست یا پوکه معدنی و اینکه سایز زیر بستر چقدر باشه خوبه؟

---------
    بسترت چیه ؟
    ویرایش توسط phenom : 12-23-2017 در ساعت 11:39 PM دلیل: بهتر شدن سوال

نام
    Farhad
    نقل قول نوشته اصلی توسط Salmas نمایش پست ها
    سلام،برای زیر بستر شن عربی مناسب تر هست یا پوکه معدنی و اینکه سایز زیر بستر چقدر باشه خوبه؟
    اگر ۱۵-۲۰ سانت یا بالاتر از این اندازه ، بستر میخوایید بریزید یه مقدار پوکه بریزید . مثلا ۴-۵ سانت پوکه
    آکواریم گیاهی من

اینستاگرام : farhad.taraj , تلگرام : @farhadtaraj
    تلگرام مغازه : @moonlightaquarium

سلام من دارم یه ابزیدان برای تکثیر میگو راه اندازی میکنم به نظر شما بستر بریزم

سلام به همه دوستان گل

باتوجه به اینکه نمیخوام بغییر از سویل هزینه دیگه ای مثل باکتری سازو ، پاور سندو ، پوکه معدنی کنم

از نظر شما بین بستر های زیر کدوم بهتره : تروپیکا ، جی بی ال پرو اسکیپ ، ایستا پرمیوم و آمازونیا ترجیحاً هم بشه انواع گیاه و میگو هم نگهداری کرد

تانک گیاهی در دست احداث

مدیر بخش گیاهان آکواریومی

نقل قول نوشته اصلی توسط ♥♥Aqua-Lover♥♥ نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان گل

باتوجه به اینکه نمیخوام بغییر از سویل هزینه دیگه ای مثل باکتری سازو ، پاور سندو ، پوکه معدنی کنم

از نظر شما بین بستر های زیر کدوم بهتره : تروپیکا ، جی بی ال پرو اسکیپ ، ایستا پرمیوم و آمازونیا ترجیحاً هم بشه انواع گیاه و میگو هم نگهداری کرد
    سلام . هر کدام که دیر تر خرد بشه بهتره و الا همگی به کود دهی احتیاج دارند . من آموزونیا استفاده کردم بعد از یکسال شروع کرد به خرد شدن .

بقیه مارک ها را استفاده نکردم . به نظر شخصی من از سویل بهتر است فقط در دیزاین هلندی استفاده کرد که دست برای تعویض بستر خرد شده

با بستر نو باز تره و الا همشون بعد مدتی خرد میشن ./

نقل قول نوشته اصلی توسط phenom نمایش پست ها
    سلام . هر کدام که دیر تر خرد بشه بهتره و الا همگی به کود دهی احتیاج دارند . من آموزونیا استفاده کردم بعد از یکسال شروع کرد به خرد شدن .

بقیه مارک ها را استفاده نکردم . به نظر شخصی من از سویل بهتر است فقط در دیزاین هلندی استفاده کرد که دست برای تعویض بستر خرد شده

با بستر نو باز تره و الا همشون بعد مدتی خرد میشن ./
    ممنونم phenom عزیز

راستش بیشتر از همه نظرم روی تروپیکاست،
    دلیلمم ویدیوهای خود شرکته تروپیکاست که بدون هیچگونه افزودنی تمام تانک هاشو راه اندازی میکنه، اما به قول شما از اینکه تو چ تایمی شروع به خرد شدن کنه خبر ندارم،
    اما برای مثال شرکت گرین ماشین که از لوازم شرکت ADA استفاده میکنه علاوه بر سویل آمازونیا میاد از پاور سند، پناک p ، پناک w و باکتر 100 هم استفاده میکنه که خوب شخصاً نمیتونم برای شروع اینقدر هزینه کنم.

حالا سوال اینجاست آیا سویل آمازونیا یا جی بی ال یا ایستا پرمیوم به تنهایی (بدون هیچگونه افزودنی ) میتونن با سویل تروپیکا برابری کنن ؟

تانک گیاهی در دست احداث

مدیر بخش گیاهان آکواریومی

سلام . گرین ماشین تولید کننده نیست ولی تروپیکا هست . به هیچ افزودنی احتیاج نیست .
    تروپیکا زیر بستر هم داره ولی من برای بسترهای غنی شده ندیدم استفاده کنه و برای شن استفاده میکنه .
    پاور سند مقدار زیاد آمونیا نیترات و فسفات داره ولی پتاسم نداره یا کم داره برای همین کودهای ADA مقدار بیشتری پتاسیم دارند ولی نیترات و فسفات بسیار پایین دارند
    شما در کود دهی مایع به مقدار کافی نیترات و فسفات بدی این کمبود مرتفع میشه ./

سلام . ی سوال . من میخوام چمن بکارم . کف اکواریومم ماسه ریز هستش .
    یکم در مورد بستر و نوع کودی که باید بکار برم تو ضیح میدین . ممنون از همگی.
    ویرایش توسط محمد112 : 01-11-2018 در ساعت 10:51 PM