صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 70

نام
    pirooz
    [QUOTE=duman;314608]اخه تو همین سایت و سایت های خارجی دیدم که ماهی هم توش انداختن! اره همون سیمانه !!!! سیمان دیگه ای داریم مگه؟!! سیمان که از رنگ ها حلالیتش کمتره! جنس استخرهای پرورش ماهی از سیمانه دیگه![/QUO

بله استخرها از سیمانه.ولی حجم اون را با حجم اکواریوم مقایسه نکن.یجا خوندم برای استفاده سیمان تو این دکورها باید از سیمان مخصوص استفاده کرد.مشخصاتش را برات پیدا میکنم و مینویسم.بعدشم روش را رنگ اکرلیک ضد اب بزن حتما ک هم طبیعی تر بشه و هم نفوذ به سیمان نداشته باشه.ولی من فکر کنم مردن ماهیات شاید به دلیل سیکل باکتری باشه.باکتری ها تو دو روز رشد و تکمیل نمیشنا.فکر کنم فاتحه ماهیات را همین قضیه خونده باشه.شاید البته.استادان نظرشون معتبر تره.

اضافه شده پس از 9 minutes :

در رابطه با نوع سیمانی که در این کار مصرف میشود سئوال شده بود که چگونه سیمانی است ؟ سیمان این کار هم میتواند سیمان سفید باشد هم سیمان ساختمانی که هر دو هیچ ضرری ندارند و در آب حل نمی شوند فقط باید خوب آبکشی شود تا اثراتش از بین برود.

بیضرر نیستند دوست عزیز بلکه اب رو قلیایی میکنند

پس نتیجه اینکه سیمان سفید بهتر بوده تا سیمان سختمانی.و اینکه شما اصلا صبر برای از بین رفتن املاح مضر سیمان بخرج ندادی و نتیجش این شده
    ویرایش توسط PIROOZ-ESF : 09-21-2014 در ساعت 11:52 AM

سلام دوستان عزیز در وبلاگ دنیای زیر آب چند فیلم آموزشی در خصوص ساخت بکگراند با یونولیت موجود است
    دنیای زیر آب

اضافه شده پس از 36 minutes :

سلام دوستان عزیز در وبلاگ دنیای زیر آب چند فیلم آموزشی در خصوص ساخت بکگراند با یونولیت موجود است
    دنیای زیر آب
    ویرایش توسط rahman58 : 07-06-2015 در ساعت 10:05 AM

نام
    سید حامد ترابی
    [QUOTE=PIROOZ-ESF;314611]
    نقل قول نوشته اصلی توسط duman نمایش پست ها
    اخه تو همین سایت و سایت های خارجی دیدم که ماهی هم توش انداختن! اره همون سیمانه !!!! سیمان دیگه ای داریم مگه؟!! سیمان که از رنگ ها حلالیتش کمتره! جنس استخرهای پرورش ماهی از سیمانه دیگه![/QUO

بله استخرها از سیمانه.ولی حجم اون را با حجم اکواریوم مقایسه نکن.یجا خوندم برای استفاده سیمان تو این دکورها باید از سیمان مخصوص استفاده کرد.مشخصاتش را برات پیدا میکنم و مینویسم.بعدشم روش را رنگ اکرلیک ضد اب بزن حتما ک هم طبیعی تر بشه و هم نفوذ به سیمان نداشته باشه.ولی من فکر کنم مردن ماهیات شاید به دلیل سیکل باکتری باشه.باکتری ها تو دو روز رشد و تکمیل نمیشنا.فکر کنم فاتحه ماهیات را همین قضیه خونده باشه.شاید البته.استادان نظرشون معتبر تره.

اضافه شده پس از 9 minutes :

در رابطه با نوع سیمانی که در این کار مصرف میشود سئوال شده بود که چگونه سیمانی است ؟ سیمان این کار هم میتواند سیمان سفید باشد هم سیمان ساختمانی که هر دو هیچ ضرری ندارند و در آب حل نمی شوند فقط باید خوب آبکشی شود تا اثراتش از بین برود.

بیضرر نیستند دوست عزیز بلکه اب رو قلیایی میکنند

پس نتیجه اینکه سیمان سفید بهتر بوده تا سیمان سختمانی.و اینکه شما اصلا صبر برای از بین رفتن املاح مضر سیمان بخرج ندادی و نتیجش این شده
    چقدر طول میکشه تا اثرات منفی سیمان خارج بشه ؟ چیکار باید کرد ؟

سلام چه نوع رنگی برای رنگ کردن بجای سیمان خوبه که سمی نباشد؟

مدیر بخش ساخت و اصول
    نگهداری آکواریوم

نام
    قاسم رحیمی
    نقل قول نوشته اصلی توسط gols نمایش پست ها
    سلام
    دلیل استفاده از سیمان،جلوگیری از متلاشی شدن یونولیت و سنگین شدن طرح اجرایی هست.
    برای رنگ هم میتونید از رنگ های استخری استفاده کنید.

img_20161204_093856.pngimg_20161204_093918.png

Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk

صفحه اینستاش aquadecor سایتم داره واقعا چطوری اینارو میسازه؟

نام
    رسا
    سلام
    به نظرتون میشه برای ساخت سخره و بکراند و حتی جزیره توی آکواریوم از ابر به جای یونولیت استفاده کرد؟؟ روی ابر هم با چسب آکواریوم سنگ و شن بچسبونیم تا ظاهرش طبیعی و سخره ای بشه...

نام
    مجتبی لطفی
    [QUOTE=hamed30;384655]
    نقل قول نوشته اصلی توسط PIROOZ-ESF نمایش پست ها

چقدر طول میکشه تا اثرات منفی سیمان خارج بشه ؟ چیکار باید کرد ؟
    من خودم یا یونولیت دکور ساختم و از سیمان سلختمانی استفاده کردم و رنگ پلاستیک، بعد از خشک شدن هم داخل آکواریوم گذاشتم و اصلا مشکلی پیش نیومد.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط gols نمایش پست ها
    رنگ پایه آب، همین رنگهای پلاستیک یا اکرولیک

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudi69 نمایش پست ها
    img_20161204_093856.pngimg_20161204_093918.png

صفحه اینستاش aquadecor سایتم داره واقعا چطوری اینارو میسازه؟

کار سختی نیست کمی حوصله میخواد و خلاقیت

سلام و عرض ادب خدمت عزیزان و مدیر انجمن. بنده تازه افتخار نصیبم شده و ب جمع شما اضافه شدم. اول از همه مسائلی که باید درمورد انجمن بدونم رو بفرمایید که خدایی نکرده ناخواسته باعث رنجش خاطر دوستان نشیم.

نام
    sina
    نقل قول نوشته اصلی توسط Diskaas نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت عزیزان و مدیر انجمن. بنده تازه افتخار نصیبم شده و ب جمع شما اضافه شدم. اول از همه مسائلی که باید درمورد انجمن بدونم رو بفرمایید که خدایی نکرده ناخواسته باعث رنجش خاطر دوستان نشیم.
    سلام
    در بخش پایین قوانین انجمن رو مطالعه بفرمایید .
    توانا بُوَد هر که دانا بُوَد ز دانش دل پیر برنا بُوَد

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567