صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38

باشه
    پس من آهنگو اگر تونستم براساس 20دسیبل و 400 هرتز تنظیم میکنم
    قدیم نرم افراز میکس داشتم که کارش حرف نداشت پیداش میکنم با اون تظیم میکنم
    موفق باشید

سلام به همه دوستان.

در تكميل فرمايشات دوست عزيز اميل بايد و همچنين ساير دوستان بايد عرض كنم شما ميتونيد با برنامه هاي خوبي مثل sony sound forge و يا wave lab كه البته فكر كنم در تاپيك اول هم اشاره شده در موسيقي مورد نظرتون تغييرات فركانسي مناسب براي ماهيان رو اعمال كنيد.و كار سختي هم نيست.
    اگه خواستين بگيد در قالب يه فايل pdf براتون قرار ميدم.
    مهم انتخاب نوع موسيقي و البته نجوه پخش اون براي ابزيان هستش.
    من توي استوديوي خودم ( كارم صدابرداري آهنگسازي ) هستش. بين شيشه هاي ويزور خودم گاز زدم و هيچ نوع صدايي از بين اين شيشه ها به داخل اتاق سكوت وارد نميشه و همچنين خارج! و حالا شما در نظر بگيريد كه چطور ميشه موسيقي رو وارد اين فضا ( بخونيد تانك ) كرد ؟
    دو حالت اوليه براي همه پيش مياد.
    1- استفاده از اسپيكرهاي ضد آب كه يا خيلي گرونن و يا براي همه در دسترس نيست..
    2-دوم قرار دادن اسپيكرهاي در حالتي كه كه نزديك به درپوش تانك باشن.

جالت دوم تاثير بيشتري داره اونم به دليل اينكه آب رساناي خوبيه ..
    اما در مورد پخش موسيقي خارج از تانك وجود شيشه ها باعث شكست فركانسهاي صوتي ميشن و ممكنه خيلي كم به درون نفوذ كنه.!

راه كار پيشنهادي من :

تانك اصلي من از تانكهاي ماهيران هستش و درپوش هم داره كه همتون ديدن. من براي اينكار اومدم درپوش تانك رو ( فقط موقع پخش موسيقي ) باز كردم و پايه هاي اسپيكرهامو بلند تر گرفتم و روزي يكساعت موسيقي ملايم براشون پخش ميكنم دوستان دقت كنيد موسيقي ملايم و نه بندري يا تكنو. چون نميخوايم ماهيامون شرون كنن به اين كار :

البته تبديل فركانسي اين موسيقي ها برام كمي زمانبر بود اما تاثيرش رو به چشم ديدم اونم سلامت ماهيها و شادابيشون بود و البته مرگ و ميرشون هم به نظرم براي من كمتر شده.!
    دوستان ميتونن از اين اسپيكرهاي كوچيك كه توي بازار هم هست و براي موبايل طراحي شده استفاده كنن و اونها رو روي تانگ ( منظور برداشتن درپوش تانك هستش ) و بالاي اون بچسبونن و يا جوري گير بدن كه توي آب نيوفته اما بايد موقع خريد اونها رو تست كنيد تا مظمئن بشيد ميتونن فركانسهاي باس رو خوب پخش كنن.

من موسيقيهاي آقاي كيتارو ( آهنگهاي ملايمش رو ) توصيه ميكنم.

براي دوستان علاقه مند هم لينك دانلود نرم افزار sony sound forge رو قرار ميدم. موردي داشتيد بفرمائيد خوشحال ميشم كمكي بكنم.

سلام
    آقا امید انشالله بخش موسیقی راه میوفته اونجا راهنمایمون کن
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط omid-mohebbi
    سلام به همه دوستان.

در تكميل فرمايشات دوست عزيز اميل بايد و همچنين ساير دوستان بايد عرض كنم شما ميتونيد با برنامه هاي خوبي مثل sony sound forge و يا wave lab كه البته فكر كنم در تاپيك اول هم اشاره شده در موسيقي مورد نظرتون تغييرات فركانسي مناسب براي ماهيان رو اعمال كنيد.و كار سختي هم نيست.
    اگه خواستين بگيد در قالب يه فايل pdf براتون قرار ميدم.
    براي دوستان علاقه مند هم لينك دانلود نرم افزار sony sound forge رو قرار ميدم. موردي داشتيد بفرمائيد خوشحال ميشم كمكي بكنم.

سلام جناب محبی خوش آمدید

ممنون میشم اگر لطف کنید تنظیماتی که با برنامه sony sound forge بر روی هرتز و دسیبل تراک انجام داده اید را با نمودار و تصویر گرافیکی همراه با آدرس پلاگین رو برامون ارسال کنید .

با تشکر

سلام امیل عزیز ( یکی از دوستان خوب من هم در فورممون همین نام کاربری رو داره )

در اینجا قرار دادم. :
    http://www.aqua-quest.ir/ftopict-1477.html

نام
    علی
    [quote="omid-mohebbi"]سلام امیل عزیز ( یکی از دوستان خوب من هم در فورممون همین نام کاربری رو داره )

در اینجا قرار دادم. :
    http://www.aqua-quest.ir/ftopict-1477.html[/quote]
    سلام اميد جان
    فكر كنم خود ايشون باشند. درسته اميل جان؟
    ببخشيد نامربوط بود. اميل جان اگه خواستي اين پستمو حذف كن
    مكن خيره بر زيردستان ستم
    كه دستيست بالاي دست تو هم
    *
    سعدي*

نقل قول نوشته اصلی توسط omid-mohebbi
    سلام امیل عزیز ( یکی از دوستان خوب من هم در فورممون همین نام کاربری رو داره )

در اینجا قرار دادم. :
    http://www.aqua-quest.ir/ftopict-1477.html

سلام

لینک سایت محبت کنید شاید خودم باشم .
    و اما در مورد تنظیمات موزیک :
    واقعا جا داره تشکر کنم از شما بخاطر معرفی و آموزش نرم افزار sound forge به روش ساده ، متاسفانه من تو استودیو با pro tools کار می کنم وهمانطور که اطلاع دارید این برنامه دارای سخت افزاری هست که هرکسی نداره برای همین آموزش ویرایش فرکانس ها برای دوستان عزیز بی فایده بود ولی برنامه ای که شما معرفی کردید دوستان عزیز به راحتی میتونن تهیه و ازش استفاده کنند .
    فقط یک مورد در تنظیمات شما به چشم میخوره که بهتر بود اعمال میشد ، توضیحات بیشتر در لینک بالا .
    موفق باشید .

لینک سایت محبت کنید شاید خودم باشم .
    و اما در مورد تنظیمات موزیک :
    واقعا جا داره تشکر کنم از شما بخاطر معرفی و آموزش نرم افزار sound forgeبه روش ساده ، متاسفانه من تو استودیو با pro tools کار می کنم وهمانطورکه اطلاع دارید این برنامه دارای سخت افزاری هست که هرکسی نداره برای همینآموزش ویرایش فرکانس ها برای دوستان عزیز بی فایده بود ولی برنامه ای کهشما معرفی کردید دوستان عزیز به راحتی میتونن تهیه و ازش استفاده کنند .
    فقط یک مورد در تنظیمات شما به چشم میخوره که بهتر بود اعمال میشد ، توضیحات بیشتر در لینک بالا .
    موفق باشید .
    ممنونم امیل جان بنده هم مثل شما با این سیستم کار میکنم صد البته این برنامه خیلی بهتره اما به قول شما صرفا با کارتهای خودش کار میکنه.
    هدف من از معرفی برنامه سونی این بود که بتونم یه اکولایزر با دامنه خوب و مناسب پیدا کنم که توی این برنامه بود و نیازی نبود که دوستان بخوان پلاگین مناسب تهیه کنن که خودتون میدونید هم نوعشون زیاده و هم تهیه ش مشکل و البته ممکن بود کار با اون برای همه اسون نباشه.

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234