صفحه 420 از 420 نخستنخست ... 320370410418419420
نمایش نتایج: از 4,191 به 4,200 از 4200

شروع آکواریوم گیاهی

سلام ببخشید برای تاپیک زدن چون نمی دونستم کجا سوال باید می کردم
    من یک آکواریوم با طول 70 و عرض 40 و ارتفاع 60 دارم
    می خواستم Plant شروع کنم و بعدها ماهی اضافه کنم
    اولاً بستر چی بگیرم که مقرون به صرفه و خوب باشه
    دوماً نور چی بگیرم که مناسب آکواریومم باشه
    و سوم نحوه درست کردن CO2 دستی چی هست ؟
    و چهارم اینکه من فیلتر SOBO مدل WP-1000F رو دارم و کفاف می کنه ؟

سلام دوستان سوال پست قبلی من که کسی جواب نداد دیگه رفتم خودم تحقیق کردم و به جوابم رسیدم
    الان یه سوال دارم من اکواریومم رو کامل چمن مونت کارلو کاشتم و داره جوونه میزنه میخواستم بدونم اگر فردا شریمپ بگیرم براشون مشکلی نداره بستر کامل چمن شده ؟

- - - Updated - - -

سلام دوستان سوال پست قبلی من که کسی جواب نداد دیگه رفتم خودم تحقیق کردم و به جوابم رسیدم
    الان یه سوال دارم من اکواریومم رو کامل چمن مونت کارلو کاشتم و داره جوونه میزنه میخواستم بدونم اگر فردا شریمپ بگیرم براشون مشکلی نداره بستر کامل چمن شده ؟

مسئول برگزاری
    مسابقات و نظر سنجی ها

نام
    سام
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hydra نمایش پست ها

- - - Updated - - -

سلام
    نه عزیزم مشکلی نداره

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Hydra نمایش پست ها

- - - Updated - - -

سلام
    نه عزیزم مشکلی نداره
    دلخوشی یعنی:
    بدونی خدا همیشه کنارت هست...

نام
    پوریا
    سلام مشکل نداره

- - - Updated - - -

سلام مشکل نداره

- - - Updated - - -

سلام مشکل نداره

- - - Updated - - -

سلام مشکل نداره

با سلام مدت بیست روزه آکواریوم رو تبدیل به گیاهی کردم امروز متوجه پوسیده شدن برگها شدم میتونید راهنماییم کنید مشکل از کجاس ؟ چند شب پیش چند تا تلفات ماهی داشتم که با کم کردن co2 رفع شده اما هنوز زبراها مایلند که بالای آک باشن اما تیم تمیزکاری به سر کار خودشون برگشتن و مشکلی در کف ندارن ... نمیدونم به این قضیه پوسیدن مرتبط میشه یا نه .. ممنونم از راهنماییتون
    کریپتون و اون گیاه قرمز برگ رو دو روزه کاشتم گفتم شاید بخاطر جا نیوفتن ریشه هاشون باشه
    whatsapp image 2020-07-12  10.04.03 pm (1).jpeg
    whatsapp image 2020-07-12  10.04.04 pm.jpeg
    whatsapp image 2020-07-12  10.04.03 pm.jpeg
    whatsapp image 2020-07-12  10.04.04 pm (1).jpeg
    whatsapp image 2020-07-12  10.26.27 pm.jpeg
    ویرایش توسط saleh derakhshan : 07-12-2020 در ساعت 09:57 PM

نام
    پوریا
    نقل قول نوشته اصلی توسط saleh derakhshan نمایش پست ها
    با سلام مدت بیست روزه آکواریوم رو تبدیل به گیاهی کردم امروز متوجه پوسیده شدن برگها شدم میتونید راهنماییم کنید مشکل از کجاس ؟ چند شب پیش چند تا تلفات ماهی داشتم که با کم کردن co2 رفع شده اما هنوز زبراها مایلند که بالای آک باشن اما تیم تمیزکاری به سر کار خودشون برگشتن و مشکلی در کف ندارن ... نمیدونم به این قضیه پوسیدن مرتبط میشه یا نه .. ممنونم از راهنماییتون
    کریپتون و اون گیاه قرمز برگ رو دو روزه کاشتم گفتم شاید بخاطر جا نیوفتن ریشه هاشون باشه
    whatsapp image 2020-07-12  10.04.03 pm (1).jpeg
    whatsapp image 2020-07-12  10.04.04 pm.jpeg
    whatsapp image 2020-07-12  10.04.03 pm.jpeg
    whatsapp image 2020-07-12  10.04.04 pm (1).jpeg
    whatsapp image 2020-07-12  10.26.27 pm.jpeg
    سلام سلام احتمالا کمبود پتاسیم هست لیست ماهی هاتون رو نام ببرید ممکنه ماهی ها این کار رو کرده باشن. گیاه قرمز رنگ کمبود آهن داره

خیلی ممنون از راهنماییت الان از دیجی کالا دو تا کود پتاسیوم خریدم ... ماهیا اسماشون رو والا یادم نمیاد سالها ماهیای گوشتخوار داشتم اصلا اینا به چشمم نمیاد فقط برای اینکه گفتن کمک میکنن به سیکل آب خریدمشون ... کت زرد کت خاص پلنت که جلو دهنش ریش ریشه ! اینجوری مگه اسماشونو بگم :)) زبرا - تترا همینا

نام
    پوریا
    خیلی ممنون از راهنماییت الان از دیجی کالا دو تا کود پتاسیوم خریدم ... ماهیا اسماشون رو والا یادم نمیاد سالها ماهیای گوشتخوار داشتم اصلا اینا به چشمم نمیاد فقط برای اینکه گفتن کمک میکنن به سیکل آب خریدمشون ... کت زرد کت خاص پلنت که جلو دهنش ریش ریشه ! اینجوری مگه اسماشونو بگم :)) زبرا - تترا همینا
    سلام کت زرد لطفا عکس شو بزارید تا بگم کار اون نیست کت که جلو دهنش ریش ریش باشه احتمالا کت پوزه بوته ای هست که ایرادی نداره زبرا و تترا هم مشکلی نیست

امروز رفتم آکواریوم فروشی فروشنده عکسارو دید اول گفت بخاطر نور کم و co2 میتونه باشه اما بعدش با دقت تر که نگاه کرد گفت اینا در قسمت های پوسیده و سوراخ ها سیاهی هست قطعا از کود قوی توی آبه باید سیفون کنی .. اینکارو کنم ؟

نام
    پوریا
    امروز رفتم آکواریوم فروشی فروشنده عکسارو دید اول گفت بخاطر نور کم و co2 میتونه باشه اما بعدش با دقت تر که نگاه کرد گفت اینا در قسمت های پوسیده و سوراخ ها سیاهی هست قطعا از کود قوی توی آبه باید سیفون کنی .. اینکارو کنم ؟
    سلام فروشنده اشتباه گفته کود زیادتو آک به جلبک ها کمک میکنه نه اینکه بخواد گیاه رو خراب کنه

صفحه 420 از 420 نخستنخست ... 320370410418419420