صفحه 392 از 393 نخستنخست ... 292342382390391392393 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,911 به 3,920 از 3930

نام
    سعید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mkh22 نمایش پست ها
    فایل پیوست 116475
    اینم عکسش نمیدونم چرا زایمان نمیکنه
    شکمش خیلی باد داره ولی زایمان نمیکنه
    عجیبه تا الان گوپی که بیشتر از 40 روز حامله باشه ندیدم!!
    بهترین کار انتقال به یک تانک دیگه هست که استرس نداشته باش یه تانک 10 تا 15 لیتر کافیه و یه سنگ هوا به همراه چندین گیاه مصنوعی که درصورت بدنیا اومدن بچه ها بینش پنهان بشن حتی میتونید باقی ماهی هارو از تانک اصلی خارج کنید. بهتره دما ثابت و روی 26. 27 باشه دمای پایین یکی از عوامل طولانی شدن حاملگی هست
    تانک پلنتSAEED120
    لینک گروه تلگرام سایت https://t.me/joinchat/Coh9okhsiqZvJgGHH0VszQ
    آیدی تلگرام
    saeed120@

هنوز هم زایمان نکرده ولی همه شرایط زایمان و علائمش رو داره ممکنه کمرش کج نشده باشه

نام
    سعید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mkh2020 نمایش پست ها
    هنوز هم زایمان نکرده ولی همه شرایط زایمان و علائمش رو داره ممکنه کمرش کج نشده باشه
    امکانش هست ازش عکس جدید و مناسب بدید؟
    پولک های بدن نرمال؟ بدن بزرگ تر یا کوچیکتر نشده؟ لکه سیاه شکم تیره تر نشده؟
    ویرایش توسط saeed120 : 07-18-2019 در ساعت 12:47 AM
    تانک پلنتSAEED120
    لینک گروه تلگرام سایت https://t.me/joinchat/Coh9okhsiqZvJgGHH0VszQ
    آیدی تلگرام
    saeed120@

نام
    سیاووش
    درود بر شما.

دوستان جابجایی مادر در این مرحله کاریست کشنده! یکی از دلایل زایمان نکردنشون هم همینه! به هیچ وجه برای ماده استرس ایجاد نکنید! اینهمه جابجایی؟! مطمعن باشید ماهیتون از دست میره! در صورت امکان بقیه ماهی هارو خارج کنید!
    یه روز خوب میاد اینو میدونم

نام
    محمد جواد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Siavash Amini نمایش پست ها
    درود بر شما.

دوستان جابجایی مادر در این مرحله کاریست کشنده! یکی از دلایل زایمان نکردنشون هم همینه! به هیچ وجه برای ماده استرس ایجاد نکنید! اینهمه جابجایی؟! مطمعن باشید ماهیتون از دست میره! در صورت امکان بقیه ماهی هارو خارج کنید!
    سلام،با حرف شما کاملا موافقم اما من دو الی سه روز قبل زایمان گوپی رو توی یه تانک ۱۵لیتری با آب بدون کلر و دمای یکسان تانک اصلی مینداختم،گوپی سرحال بود و بازی میکرد،و زایمانش رو راحت انجام میداد.ولی این دفعه گوپی رو توی یه لگن انداختم ،امروز که بلند شدم دیدم،گوپی بیچاره یجا کز کرده و نفس نفس میزنه.پس اگر انتقال به یجای بزرگ باشه،هیچ مشکلی رو بوجود نمیاره.

نام
    سیاووش
    تمام شرایط باید با تانک اصلی یکسان باشه!
    آب رو هم از تانک اصلی بریزید. شما هوا و مدیای باکتری توی لگن ریخته بودید؟!!!!!!!!!!!!!؟؟؟ اححتمالا این ماهی تفلکی تلف میشه! در چننین شرایطی بگذارید چرخه طبیعت ار خودش رو انجام بده! من ماه پیش مامان گوپیم زایید ولش کردم همه از بچه ها تغذیه کنن! بالاخره اونها هم برای اداممه حیاطشون به همچین چیزایی نیاز دارند!چند شب پیش خاستم آب اکواریوم رو خالی کنم دیدم 5 تا بچه بی رنگ لای 5 سانت خزه قایم شده بودن! الله کبر! پس اونی که لیاقتشه و مبارزه مطمعن باشید زنده میمونهو شمارو خوشحال خواهد کرد به امید حق.
    یه روز خوب میاد اینو میدونم

سلام.من سه هفته پیش از ماهی گوپی 16 تا بچه گرفتم . ولی الان بعد سه هفته رشد آنچنانی نداشتن .خیلی خیلی کم بوده .برای غذا میگو میدم و پولکی دو وعده در روز.یکم اکسیژن کمه قبول دارم . ولی ابشون هم تند تند تعویض میشه چون کثیف میشه.چون هوا هم گرمه در حال حاضر دماشون حدود 30 درجه ی.چیکار کنم رشدشون بیشتر بشه؟
    برای رشد بهتر تو چند لیتر اب باید بزارمشون؟

نام
    محمد شريفي
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi-mb نمایش پست ها
    سلام.من سه هفته پیش از ماهی گوپی 16 تا بچه گرفتم . ولی الان بعد سه هفته رشد آنچنانی نداشتن .خیلی خیلی کم بوده .برای غذا میگو میدم و پولکی دو وعده در روز.یکم اکسیژن کمه قبول دارم . ولی ابشون هم تند تند تعویض میشه چون کثیف میشه.چون هوا هم گرمه در حال حاضر دماشون حدود 30 درجه ی.چیکار کنم رشدشون بیشتر بشه؟
    سلام از چه غذاي شركتي استفاده ميكني دوست عزيز ؟ غذا دهي خيلي مهمه كه با كيفيت باشه ،. سعي كن از غذا هاي با كيفيت بازار استفاده كني
    مواظب مهربونی هاتون باشید . . .

نام
    محمد جواد
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi-mb نمایش پست ها
    دوست عزیز من هم مشکل شما رو داشتم تا اینکه یه مغازه دار بهم بیومار رو پیشنهاد کرد.تمام بچه گوپی های یه روزه رو توی یه آک ۱۵لیتری ریختم و در روز پنج بار بیومار(به حدی که اضافه نیاد چون آبو کثیف میکنه)و هر هفته یک بار با آرتمیا زنده که هچ میکردم تغذیشون میکردم،دما هم روی ۲۸ و۲۹بود.بین وعده ها نیز پولکی هم میدادم.رشدشون خیلی خوب بود و همشون رنگ گرفته بودن و بزرگ شده بودن.راستی استفاده از کاهو رو آبی هم خوبه ولی اونم سخته که نور سفید تهیه کنید.بچه گوپی خیلی دوست داره لای ریشه هاش بازی کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad sharifi نمایش پست ها
    سلام از چه غذاي شركتي استفاده ميكني دوست عزيز ؟ غذا دهي خيلي مهمه كه با كيفيت باشه ،. سعي كن از غذا هاي با كيفيت بازار استفاده كني
    میگو که به صورت فله بود - یک غذای دیگه که بهم گفت برای بچه ماهیه پودریه و cichlid اگه اشتباه نکنم، مال شرکت aqua هستش .
    بعد از یک ماه و نیم تازه بچه ماهیا ( گوپی ) انگار میخوان رنگ بگیرن و هنوز نر و مادگی شون مشخص نمیشه . خیلی رشدشون کنده نسبت به مطالبی که خوندم و کلیپی که دیدم که رشدشون تو سه ماه میشه

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط جونز نمایش پست ها
    دوست عزیز من هم مشکل شما رو داشتم تا اینکه یه مغازه دار بهم بیومار رو پیشنهاد کرد.تمام بچه گوپی های یه روزه رو توی یه آک ۱۵لیتری ریختم و در روز پنج بار بیومار(به حدی که اضافه نیاد چون آبو کثیف میکنه)و هر هفته یک بار با آرتمیا زنده که هچ میکردم تغذیشون میکردم،دما هم روی ۲۸ و۲۹بود.بین وعده ها نیز پولکی هم میدادم.رشدشون خیلی خوب بود و همشون رنگ گرفته بودن و بزرگ شده بودن.راستی استفاده از کاهو رو آبی هم خوبه ولی اونم سخته که نور سفید تهیه کنید.بچه گوپی خیلی دوست داره لای ریشه هاش بازی کنه.
    بیومار تهیه کردم دوست عزیز و شروع کردم به تغذیه - ولی خب سه بار در روز میدم شکمشون خیلی باد میکنه دما رو هم تنظیم کردم .ان شاا... که نتیجه بگیرم . رشدشون خیلی کنده بعد یک ماه نیم تازه انگار میخوان رنگ بگیرن و نرو مادگی هنوز مشخص نشده