صفحه 7 از 41 نخستنخست ... 5678917 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 408

نام
    رضا
    نقل قول نوشته اصلی توسط thosein نمایش پست ها
    بله همینطوره .
    ماشا الله آقا حسین عزیز روزی مگه چقدر آرتمیا مصرف دارید؟
    چند لیتری هست این مخزن؟

موفق باشی عزیز
    شاید در همین نزدیکی باشد شاید از آشنایان و نزدیکان باشد
    مادری, فرزندی و... احتیاج به عضوی داشته باشد شاید بعد از مرگ
    بتوانم ثوابی انجام دهم.
    اهدای عضو اهدای زندگی

نام
    حسین
    سلام
    راستش این برای سالن تکثیر یکی از دوستانم هستش که پارسال 1 میلیون قطعه از انواع سیچیلاید ها رو تکثیر کرده بود .
    من هنوز با شیشه نوشابه کار میکنم .
    از رو نمیرم تا به تهش برسم .

http://www.aqua-quest.ir/forum/thread6287/index7.html سالن تکثیر کوچک من ( عکس از صفحه 7 به بعد )

سلام خوبی شما کت فیش اسپرت دارید ممنون می شوم

نام
    حسین
    سلامی دوباره .
    بعد از کلی مشکلات و شکست ها و نا امیدی ها بالاخره تونستم سالن رو راه بندازم .
    این تاپیک رو خوب شروع نکردم و از این به بعد میخوام تو سایت فعال باشم . باید یه عذر خواهی هم از دوستان بکنم به خاطر اینکه سالن سایزی رو که معرفی کردم سالن دوستم بود و من به اسم خودم زدم . ( از مدیران محترم خواهش میکنم که اون تاپیک رو حذف کنن ).
    و اما شروع دوباره رو با مسایل و مشکلاتی که تو این راه برام پیش اومد و کارهایی رو که نمیبایست انجام میدادم و اینکه چی کار میکردم رو بگم . شاید به درد کسی خورد . یه کم طولانیه ولی جالبه .
    اولین اشتباه و بزرگترین اونها : اعتماد سریع
    خیلی زود جذب حرف های شیرین و جذاب به ظاهر دلسوزان و دوستان میشدم .
    کلا ههایی که سرم رفت : تو سالن این اقای دلسوز پر بود از ماهی و من با اعتماد بهش خرید میکردم .
    من : این سوروم ها جفتی چند ؟
    اقای دلسوز : این سوروم ها نژادشون خاصه باله های پایینشون رو نگا نارنجی پر رنگه . ( نگو چون داره سالن رو جمع میکنه ماهیا رو بسته به غذای رنگ )
    من . پیش خودم : ایول عجب مولدایی .. خوب قیمتشون چند ؟
    عزیز دل : قابل نداره جفتی 50
    من : خوب اگه میشه 5 تا جفت به من بدین .
    اقای استاد : حسین اقا این پوزه پرت ها رو هم بردار قبل اینکه فروش بره
    من:چطور مگه ؟
    ایشون : تو کل ایران بگردی از این نژاد پیدا نمیکنی فقط من دارم . بچه هاشون رو هم خودم ازت برمیدارم . اینا رنگ میشن خیلی خوشگل میشن رو هوا میزنن . تو گله تکثیر میشن خیلی اسونه .
    من تو خیال : راست میگه ها شکل پرته راحت به هر رنگ میشه فروخت .. ای جان .... خوب اینا چند ؟ ایشون : بردار ببر بابا این حر فا چیه .. من : نمیشه که یه قیمت بگین .. واسه شما جفتی 35
    خوب چند تان ؟ . استاد : 53 تا مبشه 900 هزار تومان . اگه دونه ای میخوای دونه ای 30 میدم . فکر پولش رو نکن سر یه تخم ریزی در میاد ......... من :
    من : قبول . همشون رو میبرم ... طرف تو دلش ...... ایشون : واسه اینا باید وان داشته باشیا واسه هر گله حداقل یه وان 400 لیتری ..... وان ندارم که ...... من 3 تا تو حیاط اضافه دارم خواستی ببر .....
    دونه ای چند ؟ ....... واسه شما دونه ای 300(قیمت نوش 250 ) .......واسه طولانی نشدن خلاصه میکنم . یه قوطی تخم ارتمیا بهم داد 400 گرمی 150 تومان (01% هم هچ نمیشد). دکپسوله 3 تا قوطی 450 گرمی 240تو مغازه دونه ای 50) . 10 کیلو غذای ایرانی به جای بیومار کیلویی با منت 20 تومان . فلاور باکسا جفتی چند .... جفتی 250 ... نه گرونن .... میخوای بچه هاشون رو ببر هم سایز میکنی هم از بهتریناش جفت میگیری..... چند؟.... همه رو با هم ببری دونه ای 2800 جدا کنی دونه ای 8 تومان ..منم دو تا گله 50 تایی خریدم گفت میخوای جفت بزنی خواهر برادر نباشن بهتره ..... پوزه پرت ها پیر و بسیار ضعیف بودن . بعد از 2 ماه تقلا نتونستم یه سنگ تخم هم بردارم . دلیل : میبایست تو هر گله 4 تا نر میبود بقیه ماده ولی متاسفانه ایشون 26 تا نر بهم داده بود 27 تا ماده که تو وان جز جنگ و خونریزی چیز دیگه ای نبود . اخرم نشد که نشد تازه وقتی فهمیدم چطوری رنگ میشن و چقدر زجر و طلفات واسه ماهی داره دونه ای 5 تومان فروختم رفت تا تو این جنایت سهیم نباشم . سوروم ها هم هیچکدوم جفت نبودن و از تو گله یه نر و یه ماده برام سوا کرده بود که باعث کلی عقب افتادگی کارام شد . فلاور باکسای ریز 1 بندی رو هم که داده بود دونه ای 2800 خودش 3 تا 4 بند رو به عمده فروش داده بود 2200 ....
    اگه بخوام همه رو تعریف کنم داستان شیخ شر زین میشه ... قصد توهین به کسی رو نداشتم و هر بلا و ضرری که دیدم مقصر خودم بودم .
    نتیجه : حتی به خودتونم اعتماد نکنید .

بازم عذر خواهی میکنم . امیدوارم من و تو جمعتون بپذیرید .
    ویرایش توسط thosein : 02-06-2014 در ساعت 07:25 PM

http://www.aqua-quest.ir/forum/thread6287/index7.html سالن تکثیر کوچک من ( عکس از صفحه 7 به بعد )

اميدوارم ديگه اين مشكل ها برات پيش نياد منتظر ديدن عكس هاى سالن خودت هستيم به همراه توضيحا تت موفق باشى
    اكواريوم گياهى اميدhttp://www.aqua-quest.ir/forum/thread7214/
    كارگاه خانگى اميدhttp://www.aqua-quest.ir/forum/thread7887/

نام
    رضا
    سلام
    آقا حسین عزیز واقعا متاسف شدم اما خوب تجربه
    گرانبهایی شد براتون که جلوی ضرر های خیلی
    بیشترو می گیره منتظر خبرهای خوبی از طرف
    شما هستیم.
    موفق باشی
    شاید در همین نزدیکی باشد شاید از آشنایان و نزدیکان باشد
    مادری, فرزندی و... احتیاج به عضوی داشته باشد شاید بعد از مرگ
    بتوانم ثوابی انجام دهم.
    اهدای عضو اهدای زندگی

نام
    علی
    سلام حسین جان
    بابت مشکلاتی که برات پیش اومده متاسفم
    انشاالله من بعد کارها با توکل بر خدا درست میشه

موفق باشی دوست من
    مقاله جمع آوری شده در مورد فلاور هورن

بعضی از آدمها مثل عکس هستن زیادی که بزرگشون میکنی کیفیتشون میاد پایین

نام
    حسین
    خوب بعد اون همه بلا یه ماهی هست که ماهیا جفت خوردن و یواش یواش دارن تخم ریزی میکنن . اینم چند تا عکس از سوروم هام .
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست img_1398.jpg   img_1408.jpg   img_1371.jpg  

نام
    حسین
    اینم انجلام . تخماشون با بچه هاشون . اولین بچه انجلامن که متاسفانه 2/3 از دست دادم .
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست img_1434.jpg   img_1421.jpg   img_1401.jpg  

نام
    حسین
    اینم نمای کلی تانک مولدا . انجلا با سوروم ها رو که تو گله جفت میشن منتقل میکنم اینجا .سایز تانک سوروم ها اصلا خوب نیست . میدونم میتونست خیلی بهتر باشه ولی در حال حاضر بیشتر از این نتونستم .
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست img_1396.jpg  

صفحه 7 از 41 نخستنخست ... 5678917 ... آخرینآخرین