صفحه 38 از 38 نخستنخست ... 28363738
نمایش نتایج: از 371 به 378 از 378
    نقل قول نوشته اصلی توسط سام نمایش پست ها
    سلام
    چرا از سنگ هوا استفاده نمیکنی؟البته اگه منظور سئوالتون رو متوجه شده باشم
    دادا میخوام کل تانگ رو شلنگ بکشم واسه حباب یکدست

مدیر بخش
    بیماری ها و روش های درمانی

نام
    احسان اسکندری
    نقل قول نوشته اصلی توسط bdb نمایش پست ها
    دوستان سلام
    شلنگ تراز یا همون شلنگ بنزین توی موتور سیکلت فروشیا گرفتم با سوزن سوراخ کردم خوب حباب نمیده چیکار کنم با چی سوراخ بزنم یکنواخت حباب بده
    پمپ هوا دو سوراخه هایلا طول شلنگ 1.30
    بهترین اکسیژن رسانی توسط سنگ هوا هست که خروج اکسیژن زیبایی خاصی هم به تانک میده
    اگر طول تانکتون زیاد هست میتونید از سنگ هوای متری استفاده کنید که هم مقاومت خوبی داره و هم اکسیژن به سرتاسر تانک منتقل میشه و ثابت کف تانک میمونه
    استفاده از شلنگ کف تانک درسرهای ثابت نگه داشتن و لهیدگی هم میتونه داشته باشه و به مرور ، احتمال بیرون زدن از شن های کف داره که ظاهر تانکتونو حسابی خراب میکنه
    موفق باشید
    غـم کـشــیـدن کـار هـر نــقـاش نــیـســتــــ...

من به این نتیجه رسیدم که بجای پمپ هوا از پمپ آب استفاده کنم! و جریان آب آکواریوم مثل کولرآبی بشه از کناره ها و وسط مثل آبشار بیاد پایین این فرایند برخورد آب به سطح آب، هوا رو هم وارد آب میکنه و از همه مهمتر ماهیا خوششون میاد و برخلاف جریان آب به تفریح و شادی می پردازند صدای آب هم که شندیدنی است آب هم میچرخه و راکد نمی مونه البته اینکار خطرات جانی برای ماهیا داره ممکنه بروند توی پمپ گیر کنن و کشته یا زخمی شوند نمیدونم چه پمپی استفاده کنم شاید خودم ساختمش چون کلیپ ساختنش رو در آپارات دیدم کمتر از 10دقیقه میشه ساختش کسی نظری نداره راجب این کار؟!

مسئول برگزاری
    مسابقات و نظر سنجی ها

نام
    سام
    نقل قول نوشته اصلی توسط loee نمایش پست ها
    من به این نتیجه رسیدم که بجای پمپ هوا از پمپ آب استفاده کنم! و جریان آب آکواریوم مثل کولرآبی بشه از کناره ها و وسط مثل آبشار بیاد پایین این فرایند برخورد آب به سطح آب، هوا رو هم وارد آب میکنه و از همه مهمتر ماهیا خوششون میاد و برخلاف جریان آب به تفریح و شادی می پردازند صدای آب هم که شندیدنی است آب هم میچرخه و راکد نمی مونه البته اینکار خطرات جانی برای ماهیا داره ممکنه بروند توی پمپ گیر کنن و کشته یا زخمی شوند نمیدونم چه پمپی استفاده کنم شاید خودم ساختمش چون کلیپ ساختنش رو در آپارات دیدم کمتر از 10دقیقه میشه ساختش کسی نظری نداره راجب این کار؟!
    سلام
    شاید اولش صدای آب خوب باشهولی بعد ی مدت میشه سوهان مغزالان همه دنبال ی راهی ان تا بتونن هرگونه صدایی رو از بین ببرن چون تو محیط خونه ایجاد مزاحمت میکنه
    برای اینکار از تاپ فیلتر هم میتونی استفاده کنی،چرا پمپ حالا
    دلخوشی یعنی:
    بدونی خدا همیشه کنارت هست...

سلام دوستان
    من تازه عضو سایت شدم
    من یه تانک اختصاصی اسکار دارم
    مشکلم اینه که جدیدا وقتی پمپ رو روشن میکنم ماهی ها چندتاشون میرن و قایم میشن ولی وقتی خاموش میکنم میان و ورجه وورجه میکنن
    میخام حباب های جلو رو حذف کنم و فقط با 2 تا سنگ هوا توپی و فیلتر زیرشنی هوادهی کنم آیا کافیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ((( ضمنا با عرض پوزش من تازه واردم و یه سوال غیره داشتم و اینکه چطور بفهمم که این سوال لطف کردین و ج دادین یعنی چطور این موضوع رو دنبال کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟)

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه عضو سایت شدم
    من یه تانک اختصاصی اسکار دارم
    مشکلم اینه که جدیدا وقتی پمپ رو روشن میکنم ماهی ها چندتاشون میرن و قایم میشن ولی وقتی خاموش میکنم میان و ورجه وورجه میکنن
    میخام حباب های جلو رو حذف کنم و فقط با 2 تا سنگ هوا توپی و فیلتر زیرشنی هوادهی کنم آیا کافیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ((( ضمنا با عرض پوزش من تازه واردم و یه سوال غیره داشتم و اینکه چطور بفهمم که این سوال لطف کردین و ج دادین یعنی چطور این موضوع رو دنبال کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟)
    سلام
    وجود حباب هوای بیش از حد استرس زا هست تنها وجود یک سنگ هوا کفایت میکنه
    میتونید فیلتر زیر شنی و احتمالا سنگ هوای دیگه رو حذف کنید

http://www.aqua-quest.ir/forum/thread8413/ آکواریوم 800 لیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتریmoitaba 1362

نام
    Farzad
    سلام عزیزان من اگر یکی از سلول های سامپ یکی به آخر مونده را اختصاص بدم به تزریق اکسیژن و بعد وارد تانک کنم آیا موثر هست یا حتما سیستم اکسیژن باید داخل تانک نصب بشه ؟
    OUR BUSINESS IS LIFE ITSELF

نام
    رامین
    نقل قول نوشته اصلی توسط UMBRELLA نمایش پست ها
    سلام عزیزان من اگر یکی از سلول های سامپ یکی به آخر مونده را اختصاص بدم به تزریق اکسیژن و بعد وارد تانک کنم آیا موثر هست یا حتما سیستم اکسیژن باید داخل تانک نصب بشه ؟
    ُلام دوست عزیز بله شما میتونید توی سامپ اکسیژن رسانی کنید چون اب دایما در گردش نیازی نیست حتما داخل تانک انجام بشه

صفحه 38 از 38 نخستنخست ... 28363738