صفحه 107 از 109 نخستنخست ... 75797105106107108109 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,061 به 1,070 از 1081

نام
    رامین
    نقل قول نوشته اصلی توسط UMBRELLA نمایش پست ها
    ممنونم بابت پاسخ گویی فوری شما پس من از بخاری در خود تانک اصلی استفاده خواهم کرد من فقط میخواستم داخل تانک اصلی هیچی دیده نشه و تمامی امکانات به صورت اکسترنال کار کنند
    خواهش میکنم دوست عزیز اکسیژن رسانی رو میتونید داخل سامپ انجام دهید ولی بهتر بخاری در تانک اصلی باشه.میتونید یه بخاری خوشگل کوچیک تهیه کنید که باعث زشتی تانکتون نشه سوالی بود در خدمتم

با سلام، دوستان هیچ مشکلی در قرار گیری بخاری داخل سامپ وجود نداره، تازه مزایای بیشتری هم نسبت به تانک داره. بخاری باید در محلی باشه که آب کاملا جریان داشته باشه، و کسانی که سامپ دارن، بهتره که بخاری رو داخل سامپ قرار بدن تا دمای آب با گردش مداومش، توی تمام تانک بصورت یکسان و یکنواخت باشه. در کنار این، با قرار دادن بخاری در سامپ جلوی خطرات احتمالی مثل سوختگی بدن ماهی ها و غیره از بین میره، همینطور موقع سیفون نیازی به خاموش کردن بخاری نیست، داخل تانک اگه بخاری بالا باشه و فراموش کنید خاموشش کنید، با پائین رفتن سطح آب، اگه بخاری از اب خارج بشه، حتما بعد از جایگزینی آب، بخاری میشکنه یا ترک میخوره که اون هم خطرات خودش داره، و در آخر، قرار دادن بخاری در سامپ، نمای بهتری به تانک میده و باعث خلوت شدن تانک و زیبایی بیشتر تانک میشه. موفق باشید.
    {(من گرفتار سنگینی سکوتی هستم،که گویا قبل از هر فریادی لازم است)}

نام
    Farzad
    نقل قول نوشته اصلی توسط یوسف نمایش پست ها
    با سلام، دوستان هیچ مشکلی در قرار گیری بخاری داخل سامپ وجود نداره، تازه مزایای بیشتری هم نسبت به تانک داره. بخاری باید در محلی باشه که آب کاملا جریان داشته باشه، و کسانی که سامپ دارن، بهتره که بخاری رو داخل سامپ قرار بدن تا دمای آب با گردش مداومش، توی تمام تانک بصورت یکسان و یکنواخت باشه. در کنار این، با قرار دادن بخاری در سامپ جلوی خطرات احتمالی مثل سوختگی بدن ماهی ها و غیره از بین میره، همینطور موقع سیفون نیازی به خاموش کردن بخاری نیست، داخل تانک اگه بخاری بالا باشه و فراموش کنید خاموشش کنید، با پائین رفتن سطح آب، اگه بخاری از اب خارج بشه، حتما بعد از جایگزینی آب، بخاری میشکنه یا ترک میخوره که اون هم خطرات خودش داره، و در آخر، قرار دادن بخاری در سامپ، نمای بهتری به تانک میده و باعث خلوت شدن تانک و زیبایی بیشتر تانک میشه. موفق باشید.
    اهان پس من بخاری را میزارم تو سامپ به به فقط چه قدرت بخاری بگیرم خوبه ؟
    OUR BUSINESS IS LIFE ITSELF

نقل قول نوشته اصلی توسط UMBRELLA نمایش پست ها
    اهان پس من بخاری را میزارم تو سامپ به به فقط چه قدرت بخاری بگیرم خوبه ؟
    به ازای هر یک لیتر، یک وات. برای تانک 100 لیتری صد وات، دویست لیتری دویست وات... متناسب با حجم تانک، میتونید بخاری رو انتخاب کنید.

با سلام

میخواستم ببینم این بخاری کار میکنه یا مرخصه؟
    چون تانکو عوض کردم دماسنج ندارم

photo_2017-11-26_13-11-01.jpg

نقل قول نوشته اصلی توسط farrrzad نمایش پست ها
    با سلام

میخواستم ببینم این بخاری کار میکنه یا مرخصه؟
    چون تانکو عوض کردم دماسنج ندارم

photo_2017-11-26_13-11-01.jpg
    سلام، خیلی ساده اس، اگه چراغش روشن بشه و بدنه بخاری گرم بشه ینی سالمه، چند لخظه بعد روشن کردنش، با دست لمسش کنید ،اگه گرم شده باشه ،سالمه. در ضمن بخاری باید متناسب با حجم تانک باشه، حجم تانک و قدرت بخاری رو ذکر نکردید،ولی به ازای هر لیتر یک وات استاندارده.اختلاف بیش از حد باعث بروز مشکل و حتی تلفات میشه.موفق باشید.

سلام : بخاری اکوا 300 وات مدل 888 فلزی گرفتم بنظر شما خوبه ؟

سلام
    دوستان من یه آکواریوم گیاهی تازه راه اندازی کردم و خیلی مبتدی هستم. طول تانک ۴۰ و عرض ۲۵ و ارتفاع ۲۵ سانت هست
    چندتا گوپی و میگو و ... دارم.

سوالم اینه که آیا بخاری لازم هست؟ اگر لازمه چند وات بگیرم؟ چه مدلی بگیرم؟
    تهران هستیم و توی هال هست. آفتاب اینا هم نمیخوره بهش
    متشکر
    ویرایش توسط Dr.willy : 05-10-2019 در ساعت 10:01 AM

نام
    سعید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.willy نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من یه آکواریوم گیاهی تازه راه اندازی کردم و خیلی مبتدی هستم. طول تانک ۴۰ و عرض ۲۵ و ارتفاع ۲۵ سانت هست
    چندتا گوپی و میگو و ... دارم.

سوالم اینه که آیا بخاری لازم هست؟ اگر لازمه چند وات بگیرم؟ چه مدلی بگیرم؟
    تهران هستیم و توی هال هست. آفتاب اینا هم نمیخوره بهش
    متشکر
    اگر دما کمتر از 24 نمیشه مشکلی نیست اگر پایین تر میاد و یا نوسان دما دارید حتما بخاری تهیه کنین 50 وات مناسب

سلام
    من یه مشکلی دارم با بخاری که خریدم. امیدوارم جای درست مطرحش کرده باشم.
    تانک من حدود 35 لیتر هست و برای تهیه بخاری از اونجایی که بخاری 50 وات گیرم نیومد مجبور شدم 100 وات بخرم. بخاری که گرفتم Sobo HB 100W هست که به قول خودش از 20 تا 34 درجه رو پوشش میده. مشکلی که من دارم این هست که وقتی حتی بخاری رو روی کمترین دما یعنی 20 درجه تنظیم می کنم، دمای آب رو روی 28 درجه نگه میداره! از این بخاری 2 دونه تهیه کردم (برای 2 آکواریوم مختلف) و هر دو دقیقا همین طور هستن. با توجه به این که این نوع بخاری ها دارای ترموستات هستن، نباید حجم کتر تانک در این باره مسئله باشه و اگر آب مثلا به دمای 20 درجه برسه (حالا با توجه به خطایی که ممکنه داشته باشه مقدار 22 درجه فرض که برسه) باید قطع کنه ولی عملا طوری قطع می کنه که آب رو روی 28 نگه میداره ... روی تانک هم پوشده شده و از دو طرف درپوش تانک 2 تا حفره جهت تهویه هوا وجود داره.
    ممنون میشم اگر کسی تجربه ای در این زمینه داره، من رو راهنمایی کنه.