صفحه 106 از 109 نخستنخست ... 65696104105106107108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,051 به 1,060 از 1082
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba1362 نمایش پست ها
    سلام
    بخاری شما برای این حجم مناسب هست و ساپورت میکنه مگر اختلاف دمای با محیط زیاد باشه
    بهتر بخاری رو در مجاورت خروجی فیلتر یا کنار سنگ هوا قرار بدین تا دما در تمامی نقاط یکسان بشه
    معمولا بخاری های چینی اعداد و ارقام واقعی رو نشون نمیدن بطور مثال 200 وات واقعی نیستن در فصول سرد سال دما باید روی 30 باشه تا دماسنج 28 رو نشون بده
    بخاری اگر اتومات نکنه چراغ بخاری بصورت مداوم روشن هست
    درود دوست عزیز
    بعله اعداد ارقام زیاد با هم نمیخونن
    به هر حال یکمی باز آزمون خطا و گذاشتن بخاری کنار فیلتر دما سنج کنار بخاری 28 رو نشون میده دما سنج ته تانک 27 رو نشون میده حالا یه سوال برام پیش اومده شاید دما سنجام کالیبره نباشن
    امشب رفتم خونه باید جای دوتا دما سنج رو عوض کنم ببینم نتیجه به کجا میکشه و حدودا خطاش میاد دستم
    تقریبا با سه تا آیتم مجهول دارم کالیبره میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط sohr@b نمایش پست ها
    درود دوست عزیز
    بعله اعداد ارقام زیاد با هم نمیخونن
    به هر حال یکمی باز آزمون خطا و گذاشتن بخاری کنار فیلتر دما سنج کنار بخاری 28 رو نشون میده دما سنج ته تانک 27 رو نشون میده حالا یه سوال برام پیش اومده شاید دما سنجام کالیبره نباشن
    امشب رفتم خونه باید جای دوتا دما سنج رو عوض کنم ببینم نتیجه به کجا میکشه و حدودا خطاش میاد دستم
    تقریبا با سه تا آیتم مجهول دارم کالیبره میکنم
    سلام
    معمولا دماسنج های جیوه ای مشکلی ندارن
    در عین حال استفاده از درپوش برای آکواریوم از پرت دما جلوگیری میکنه وباعث ثبات دما میشه
    جالب بدونید اکواریوم خودم بخاری نداره (البته داخل محیط خانه)ونوسانات دمایی هم حداقل ممکنه

http://www.aqua-quest.ir/forum/thread8413/ آکواریوم 800 لیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتریmoitaba 1362

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba1362 نمایش پست ها
    سلام
    معمولا دماسنج های جیوه ای مشکلی ندارن
    در عین حال استفاده از درپوش برای آکواریوم از پرت دما جلوگیری میکنه وباعث ثبات دما میشه
    جالب بدونید اکواریوم خودم بخاری نداره (البته داخل محیط خانه)ونوسانات دمایی هم حداقل ممکنه
    درود
    مجتبی عزیز ممنون که وقت میذاری
    کلا درب آکواریوم رو بستم چون جایی هست که نمیخوام کوچکترین نشتی بو - بخار و... دسته باشه دقیقا بین گاز و میز نهار خوری هست
    ممنونم از وقتی که میذاری
    باید ببینم هم دمایی با خونه به کجا میرسه شرایط خونه ما یه کوچولو فرق داره یه پسره یه ساله دارم کلا اوضاع با اون هماهنگ میشه :)

نام
    متین
    سلام اکواریوم طول 60 ارتفاع 26 عرض 20 برای فایترهام درست کردم به نظر شما بخاری چند وات بخرم ؟؟؟قیمت دارید بگید

نقل قول نوشته اصلی توسط matin95 نمایش پست ها
    سلام اکواریوم طول 60 ارتفاع 26 عرض 20 برای فایترهام درست کردم به نظر شما بخاری چند وات بخرم ؟؟؟قیمت دارید بگید
    سلام

بخاری 50 وات خوبه قیمتش زیر 10ت هست

http://www.aqua-quest.ir/forum/thread8413/ آکواریوم 800 لیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتریmoitaba 1362

نام
    Farzad
    سلام دوستان من دارم یک آکواریوم راه اندازی می مکنم قبلا آکواریوم داشتم ولی به دلایلی منحلش کردم حال میخوام یه خوبشو راه اندازی کنم این مشکل عدم یکسانی دما را هم من یه فکردی براش کردم اونم ایمه که نمیخوام ایندفعه بخاری در آکواریوم قرار بگیره در نظر دارم بخاری را در سیستم سامپ که یه خونه براش در نظر گرفتم قرار بدم که دمای آب یک نواختی را در تانک داشته باشم البته اینم بگم اندازه سیستم سامپ من به مشخصات زیر میباشد :
    طول - 80 cm
    عرض - 38 cm
    ارتفاع - 60 cm
    حجم - 182 لیتر
    به نظر شما این طرح جایگذاری بخاری در سیستم سامپ چطوریه؟
    OUR BUSINESS IS LIFE ITSELF

نام
    رامین
    نقل قول نوشته اصلی توسط UMBRELLA نمایش پست ها
    سلام دوستان من دارم یک آکواریوم راه اندازی می مکنم قبلا آکواریوم داشتم ولی به دلایلی منحلش کردم حال میخوام یه خوبشو راه اندازی کنم این مشکل عدم یکسانی دما را هم من یه فکردی براش کردم اونم ایمه که نمیخوام ایندفعه بخاری در آکواریوم قرار بگیره در نظر دارم بخاری را در سیستم سامپ که یه خونه براش در نظر گرفتم قرار بدم که دمای آب یک نواختی را در تانک داشته باشم البته اینم بگم اندازه سیستم سامپ من به مشخصات زیر میباشد :
    طول - 80 cm
    عرض - 38 cm
    ارتفاع - 60 cm
    حجم - 182 لیتر
    به نظر شما این طرح جایگذاری بخاری در سیستم سامپ چطوریه؟
    بهتر بنظر من بخاری در تانک قرار بگیره تا در سامپ.لطفا اندازه تانک اصلی رو هم بفرمایید

نام
    Farzad
    نقل قول نوشته اصلی توسط mobileparnian نمایش پست ها
    بهتر بنظر من بخاری در تانک قرار بگیره تا در سامپ.لطفا اندازه تانک اصلی رو هم بفرمایید
    دلیل بهتر بودن چیست ؟ من در نظر دارم آخرین خونه سامپ را برای بخار استفاده کنم یعنی آب گرم شده ( استاندارد مورد نیاز ) وارد تانک اصلی میشه

در مورد سایز تانک اصلی بگم فعلا تانک مورد نظر دارای ابعاد :
    طول = 100 cm
    عرض = 28 cm
    ارتفاع = 50 cm
    حجم = 140 لیتر
    و می دونم سامپ من برای این آکواریوم خیلی بزرگه ولی چون من تعداد آکواریوم ها افزایش خواهم داد در آخر به چنین اندازه ای از سامپ نیاز من خواهم بود به همین خاطر از اول کار سایزش درست سفارش دادم

نام
    رامین
    نقل قول نوشته اصلی توسط UMBRELLA نمایش پست ها
    دلیل بهتر بودن چیست ؟ من در نظر دارم آخرین خونه سامپ را برای بخار استفاده کنم یعنی آب گرم شده ( استاندارد مورد نیاز ) وارد تانک اصلی میشه

در مورد سایز تانک اصلی بگم فعلا تانک مورد نظر دارای ابعاد :
    طول = 100 cm
    عرض = 28 cm
    ارتفاع = 50 cm
    حجم = 140 لیتر
    و می دونم سامپ من برای این آکواریوم خیلی بزرگه ولی چون من تعداد آکواریوم ها افزایش خواهم داد در آخر به چنین اندازه ای از سامپ نیاز من خواهم بود به همین خاطر از اول کار سایزش درست سفارش دادم
    دلیل بهتر بودن بخاری در تانک اصلی اینه که اصتحلاک بخاری شما کمتر(کمتر قطع و وصل میشه) و بازدهی بیشتر در نتیجه ثبات گرم بودن اب هم بیشتر شما وقتی بخاری رو در سامپ قرار میدهید حجم اب کم بخاری مدام خاموش روشن میشه تا بتونه ابی که دایما در جریانه رو به یه دمای ثابت برسونه
    مخصوصا شما که میخواهید از یک سامپ مرکزی برای چند تانک استفاده کنید اصلا جوابگوی شما نخواهد بود پیشنهاد بنده قرار دادن بخاری در هر تانک جداست.

نام
    Farzad
    نقل قول نوشته اصلی توسط mobileparnian نمایش پست ها
    دلیل بهتر بودن بخاری در تانک اصلی اینه که اصتحلاک بخاری شما کمتر(کمتر قطع و وصل میشه) و بازدهی بیشتر در نتیجه ثبات گرم بودن اب هم بیشتر شما وقتی بخاری رو در سامپ قرار میدهید حجم اب کم بخاری مدام خاموش روشن میشه تا بتونه ابی که دایما در جریانه رو به یه دمای ثابت برسونه
    مخصوصا شما که میخواهید از یک سامپ مرکزی برای چند تانک استفاده کنید اصلا جوابگوی شما نخواهد بود پیشنهاد بنده قرار دادن بخاری در هر تانک جداست.
    ممنونم بابت پاسخ گویی فوری شما پس من از بخاری در خود تانک اصلی استفاده خواهم کرد من فقط میخواستم داخل تانک اصلی هیچی دیده نشه و تمامی امکانات به صورت اکسترنال کار کنند