صفحه 42 از 43 نخستنخست ... 3240414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 411 به 420 از 421

نام
    علیرضا
    نقل قول نوشته اصلی توسط MGH نمایش پست ها
    از ست سروم..، داروخانه ها دارن می تونید تهیه کنید در کل تو دی اکسید کربن دست ساز آب بندی کامل خیلی مهمه چه تو قسمت ساخت و چسب کاری و اتصالات ....
    موفق باشيد
    سلام میشه از این ست سرم برای آب بندی عکس بزارید شیرهای ترمینال خوب آب بندی نمیکنن
    عکس آکواریوم گیاهی من

https://www.aqua-quest.ir/forum/thre...18/#post312318

سلام.دوستان من یه Co2 دست ساز میخوام بسازم ولی نمیدونم کجا بذارمش؟؟ چون تانک روی پایه هست و اطرافشم فضای خالی نداره که بطری هارو بذارم.خواستم بدونم میشه بطری هارو توی کمد زیر تانک بذارم؟ البته کمد طبقه طبقه هست و بطری ها روی بالاترین طبقه نزدیک به زیر تاتک قرار میگیره

نام
    سعید
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooyan.kh نمایش پست ها
    سلام.دوستان من یه Co2 دست ساز میخوام بسازم ولی نمیدونم کجا بذارمش؟؟ چون تانک روی پایه هست و اطرافشم فضای خالی نداره که بطری هارو بذارم.خواستم بدونم میشه بطری هارو توی کمد زیر تانک بذارم؟ البته کمد طبقه طبقه هست و بطری ها روی بالاترین طبقه نزدیک به زیر تاتک قرار میگیره
    سلام مشکل نداره توی کمد باشه

سلام به همه دوستان
    یه سوال داشتم من برای تانک پلنتم یه سیستم co2 دست ساز درست کردم و حباب شمار دست ساز
    و البته با دیفیوزر سرامیکی که آماده خریدم
    برای این نوع دیفیوزر چقدر فشار گاز زیاد باید بشه
    ضمنا من برای سیستم co2 گیج فشار هم گذاشتم

دوستان سلام
    من تانک سایز ۷۰ در ۳۵ در ارتفاع ۵۰ دارم و میخواستم گیاه بکارم آیا سیستم co2 دستساز جواب میده برای حجم من ؟؟

- - - Updated - - -

دوستان سلام
    من تانک سایز ۷۰ در ۳۵ در ارتفاع ۵۰ دارم و میخواستم گیاه بکارم آیا سیستم co2 دستساز جواب میده برای حجم من ؟؟

سلام دوست عزیز
    بنده یک تانک حدود ۲۰۰ لیتری دارم و با سیستم co2دست ساز ازش نگهداری میکنم
    البته یکسری گیاهان هستن که اگه co2 هم نداشته باشین میتونن رشد کنن مثل گیاه آنوبیاس و یا خزه

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز
    بنده یک تانک حدود ۲۰۰ لیتری دارم و با سیستم co2دست ساز ازش نگهداری میکنم
    البته یکسری گیاهان هستن که اگه co2 هم نداشته باشین میتونن رشد کنن مثل گیاه آنوبیاس و یا خزه

بعد نظرتون درباره قرص CO2 چیه ؟؟

قرص co2 هم جواب میده ولی اندازش مشخص نیست،شما در سیستم co2دست ساز میتونی co2مورد نیاز تانک رو کنترول کنی به سادگی با نصب یک شیر تقسیم اوکسیژن و حداقل ۲۰ تا ۲۵ روز دو بطری جواب خواهد داد و هزینه کمتری هم داره نصبت به قرص.
    بازم اگه سوالی بود بنده در خدمتم

- - - Updated - - -

قرص co2 هم جواب میده ولی اندازش مشخص نیست،شما در سیستم co2دست ساز میتونی co2مورد نیاز تانک رو کنترول کنی به سادگی با نصب یک شیر تقسیم اوکسیژن و حداقل ۲۰ تا ۲۵ روز دو بطری جواب خواهد داد و هزینه کمتری هم داره نصبت به قرص.
    بازم اگه سوالی بود بنده در خدمتم

ببخشید میشه آیدی چیزی بدید توی پیام رسان ها باتون درارتباط باشم ممنون میشم

دوست عزیز من انقدر هم با تجربه نیستم که بتونم در همه موارد بهتون کمک کنم ولی بازم آی دی میدم اگه چیزی میدونستم بتونم کمکت کنم
    آی دی تلگرامdramax20

- - - Updated - - -

دوست عزیز من انقدر هم با تجربه نیستم که بتونم در همه موارد بهتون کمک کنم ولی بازم آی دی میدم اگه چیزی میدونستم بتونم کمکت کنم
    آی دی تلگرامdramax20

صفحه 42 از 43 نخستنخست ... 3240414243 آخرینآخرین