صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 91011
نمایش نتایج: از 101 به 104 از 104

نام
    behnam
    سلام دوستان مدیر . یک سایت معتبر برای خرید میخواستم

بهترین سایتی فروش آنلاینی که در حال حاضر وجود داره و سالهاست داره فعالیت میکنه سایت "نسیم یاس" هست
    تمامی خریدهایی که انجام دادم راضی بودم
    مخصوصا انواع غذای ماهی
    اکثر مغازه های نواب تاریخ مصرف محصولات رو مخدوش میکنن!
    اما این فروشگاه قابل اطمینان هست

سلام
    دوستان نظرتون راجع به فروشگاه سرزمین آکواریوم چیه؟

نام
    مجید تقی زاده
    با سلام-دوستان عزیز بنده مدیر فروشگاه اینترنتی آکواریوم کالا هستم که بتازگی افتتاح شده است و در خدمت همه ی عزیزان در سراسر ایران هستیم-داشتم پستها رو میخوندم و مسایلی رو که مد نظر عزیزان بود بررسی می کردم شاید برخی مسایل رو شفاف سازی کنم بد نباشه
    دغدغه ها و نگرانی اکثر دوستان از بابت اطمینان به خرید از فروشگاه های اینترنتی و صحت و سلامت اجناس خصوصا تاریخ دار بودن غذا و دارو و کلا محصولات فاسد شدنی کاملا بجا و درسته و لازمه تا به اطلاع شما عزیزان برسونم که اصلا هدف ما از راه اندازی این فروشگاه اینترنتی همین بوده تا امنیت خرید و اطمینان کافی رو در این زمینه ایجاد کنیم و تا به امروز تمام سعی و تلاشمونو در این زمینه انجام دادیم.اگر دوست داشته باشید از امکانات و مزایای فروشگاه اینترنتی ما بدونید باید خدمتتون عرض کنم که سایت فروشگاه ما با حساسیت و دقت و وسواس خاصی طراحی و آماده سازی شده و شاید بد نباشه تا بدونید که فقط طراحی سایت حدود 3 تا 4 ماه زمان برده- با تل فراوان نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی رسانه های دیجیتا رو دریافت کردیم تا اطمینان کردن و پرداخت در سایت وکسب و کار ما کمی راحت تر انجام بشه-در سایت راهنمای کامل و تصویری خرید و ثبت سفارش وجود داره-2 سیستم پشتیبانی آنلاین و تیکتی برای پاسخگویی و مشاوره پیش از خرید-پیگیری وضعیت سفارشات و خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده-سایت دارای بخش آموزشی رایگان هست که حاوی مطالب و مقالات مختلفه-محصولات از برندهای معتبر عرضه میشه و تمام محصولات قبل از ارسال کنترل کیفیت شده و لیبل خورده و پلمپ می شوند-تمامی تجهیزات برقی از جهت سلامت فیزیکی و کارکرد کنترل و تست می شوند-ارسالها با بسته بندی محکم و لفاف ضربه گیر انجام میشه که البته بابت بسته بندی هم برخلاف بسیاری سایتها ما هزینه دریافت نمی کنیم-ارسالها ی تهران توسط پیک و سریع انجام می شود نهایتا 1 روزه-سفارشات شهرستان تا وزن 10 کیلو پستی و بیشتر توسط تیپاکس انجام می شود و زمان رسیدن
    سفارشات به دست مشتری اگر پست کم کاری نکنه بین 2 تا 3 روز خواهد بود-باز هم جای نگرانی نیست در سایت ما لین مستقیم به سامانه رهگیری مرسولات اداره پست وجود داره و کد رهگیری مرسولات پس از ارسال برای خریداران گرامی پیامک خواهد شد-در کل سفارشات ثبت شده در سایت ما نهایتا تا 12 ساعت پردازش شده و پیامک ثبت برای خریداران ارسال می شود و به ندرت ممکنه نیاز به پیگیری باشه که در صورت پیگیری هم پاسخگوی شما خواهیم بود-سفارشات 150 هزار تومان به بالا تا وزن 10 کیلو به سراسر ایران رایگان ارسال می شوند و...
    باز هم اگر سوالی بود در خدمت همه عزیزان هستم
    ضمنا در تلگرام هم کانال داریم-در اینستا پیج داریم شماره مستقیم بنده هم 09194199521 هست که چنانچه عدد 1 رو به شماره بنده پیامک کنید تمامی لینکهای ارتباطیمون براتون ارسال خواهد شد

با اینکه این پست کاملا تبلیغاتی به نظر میرسه اما هدف اصلی بنده از راه اندازی این فروشگاه در وحله اول کمک به دسترسی راحت تر همه ی علاقمندان به ماهیان زینتی است و خوشحال میشم تا توسط تجربیاتی که بسختی و با صرف زمان و هزینه طی سالها فعالیت در این زمینه کسب کردم بتونم زمینه پیشرفت و موفقیت علاقمندان و دسترسی راحت آنها به تجهیزات با کیفیت رو فراهم کنم. البته این امر جز به کمک،اعتماد و یاری همه ی شما عزیزان میسر نخواهد شد.
    از وقتی که گذاشتید و این پست را مطالعه کردید سپاسگزارم(مجید تقی زاده)
    ویرایش توسط majid taghizadeh : 09-17-2018 در ساعت 12:10 AM

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 91011