صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 105

نام
    مهدی
    سلام
    سايت نسيم ياس همچنان برقرار است و موجودي ها را دارد؟كسي اخيرا خريد كرده؟

نام
    مهدی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.khazaee نمایش پست ها
    سلام
    سايت نسيم ياس همچنان برقرار است و موجودي ها را دارد؟كسي اخيرا خريد كرده؟
    سلام بله برقراره.و خرید کردم.بسیار هم راضی هستم.کلا مشتری پروپا قرص نسیم یاس هستم
    اکواریوم های تکثیر انواع میگو
    http://www.aqua-quest.ir/forum/thread13064/
    اکواریم های دیسکس من
    http://www.aqua-quest.ir/forum/thread8414/

من هم چند بار ازشون خرید کردم ....دقیقا همون جنسی را که سفارش میدید میفرستن .....خدا خیرشون بده چون کمک بزرگی به ما شهرستانی ها کردند .....فقط اگر تسترهای اب شیرین apiرا موجود میکردن عالی میشد ............و یک چیزه دیگه هزینه ارسالشون با ترمینال نسبت به بقیه در حد عالی هست ......
    اخرش درستش میکنم

سلام
    ایا کسی از دوستان در مورد خرید تجیزات اکواریوم از سایت های خارجی ( مثل علی اکسپرس ) تجربه ای داره ؟ اگر کسی وارد بود و مشاوره میداد که چی بخریم ؟ چی رو نخریم ؟ و کدوم کالا تو ایران ارزون تره خیلی خوب بود بعضی کالا هاش که اصلا هیچ هزینه ارسالی هم به ایران ندارن و رایگان پست میشن مثلا من موندم موجساز زیر که هیچ هزینه ارسالی هم به ایران نداره خوبه یا نه؟
    Free shipping 110~240v Jebao RW 4 Marine Aquarium Wave Maker for Wireless Master/Slave Pump Control-in Water Pumps from Home & Garden on Aliexpress.com | Alibaba Group

و

New 1pc 4 head Aquarium Wave Maker Water pumps Fast shipping 220V 48w 24000L/Hr on Aliexpress.com | Alibaba Group

ویا
    Aquarium accessories 3W Aquarium Tank Wave Maker Pump110 120V/220 240V 50/60HZ air pump aquarium decoration ,Free Shipping106120 on Aliexpress.com | Alibaba Group

نقل قول نوشته اصلی توسط einous نمایش پست ها
    سلام
    ایا کسی از دوستان در مورد خرید تجیزات اکواریوم از سایت های خارجی ( مثل علی اکسپرس ) تجربه ای داره ؟ اگر کسی وارد بود و مشاوره میداد که چی بخریم ؟ چی رو نخریم ؟ و کدوم کالا تو ایران ارزون تره خیلی خوب بود بعضی کالا هاش که اصلا هیچ هزینه ارسالی هم به ایران ندارن و رایگان پست میشن مثلا من موندم موجساز زیر که هیچ هزینه ارسالی هم به ایران نداره خوبه یا نه؟
    Free shipping 110~240v Jebao RW 4 Marine Aquarium Wave Maker for Wireless Master/Slave Pump Control-in Water Pumps from Home & Garden on Aliexpress.com | Alibaba Group

و

New 1pc 4 head Aquarium Wave Maker Water pumps Fast shipping 220V 48w 24000L/Hr on Aliexpress.com | Alibaba Group

ویا
    Aquarium accessories 3W Aquarium Tank Wave Maker Pump110 120V/220 240V 50/60HZ air pump aquarium decoration ,Free Shipping106120 on Aliexpress.com | Alibaba Group
    بنده ژنراتور دی اکسید کربن از علی اکسپرس گرفتم ... برام در اومد حدود 78 تومن ... کلا مشکل دی اکسید کربن رو حل کرد شدیدا راضی هستم.
    فقط یه چیزی رو باید بدونید ... هزینه 14 تومن برای ترخیص از گمرک و 4 تومن برای ارسال پست به درب خونه از من گرفتن ... البته خرید من شامل گمرک نشده بود ولی این هزینه ترخیص رو طرف گفت از هر چیزی که از خارج بیاد میگیرن (مثل مالیات) ...
    من 60 اومن جنس + 18 تومن پست داخل ایران = 78 تومن شد برام.

انتخاب جنس رو از فروشنده هایی که بیشترین فروش رو داشتن و معتبر هستن بگیرین ... من شخصا شدیدا راضی هستم از خریدم ... بنده رو از شر کپسول و رگولاتور و کلا هزینه 500 تومنی خلاص کرد.

نام
    j@v@d
    نقل قول نوشته اصلی توسط Babak.ds نمایش پست ها
    بنده ژنراتور دی اکسید کربن از علی اکسپرس گرفتم ... برام در اومد حدود 78 تومن ... کلا مشکل دی اکسید کربن رو حل کرد شدیدا راضی هستم.
    فقط یه چیزی رو باید بدونید ... هزینه 14 تومن برای ترخیص از گمرک و 4 تومن برای ارسال پست به درب خونه از من گرفتن ... البته خرید من شامل گمرک نشده بود ولی این هزینه ترخیص رو طرف گفت از هر چیزی که از خارج بیاد میگیرن (مثل مالیات) ...

انتخاب جنس رو از فروشنده هایی که بیشترین فروش رو داشتن و معتبر هستن بگیرین ... من شخصا شدیدا راضی هستم از خریدم ... بنده رو از شر کپسول و رگولاتور و کلا هزینه 500 تومنی خلاص کرد.

درود خدمت دوست عزیز برادر گرامی بنده هم همین الان یه نگاهی انداختم قیمتها تقریبا همون هستن وواقعا بالا هستش شمااز کدوم سایت خارجی خرید انجام دادید من که هرجور حساب کردم وقیمتها رو دیدم همون در میاد تازه اگه مشکلی پیش بیاد در پروسه خرید یا مشکل تو محصول باشه!!!؟؟؟؟واویلا ل...میشه
    هر کس بد ما به خلق گويد ما چهره دل نمي خراشيم ما خوبي او به خلق گوييم تا هردو دروغ گفته باشيم
    شریعتی

نام
    shayan
    سلام خدمت دوستان عزیز
    لطفا اگر فروشگاه اینترنتی برای خرید گیاه اکواریوم که ارسال به شهرستان داشته باشه ،میشناسید معرفی کنید. . سپاسگذارم.

نام
    مجید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Babak.ds نمایش پست ها

میشه بگید توسط کدوم سایت واسط تونستیدخرید بین المللی رو انجام بدید؟

دوستان سلام. کسی این سایت رو میشناسه؟ قابل اعتماده؟ کسی خرید کرده ازش؟ فروشگاه ماهی کلویی: خانه

نام
    j@v@d
    دوتا سایت فعال دیگر
    1. آکوا صدف بچه های گل مشهد من خرید داشتم وهم قیمت مناسب وکیفیت خوبآکوا صدف،فروشگاه آنلاین ماهی،تجهیزات آکواریوم های آبشور،آب شیرین،پلنت

2.آکوا کاسپین بچه تهرونی هافروشگاه تخصصی فروش لوازم آکواریومی - فروشگاه آنلاین محصولات آکواریومی چشم انداز آبی
    هر کس بد ما به خلق گويد ما چهره دل نمي خراشيم ما خوبي او به خلق گوييم تا هردو دروغ گفته باشيم
    شریعتی

صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 891011 آخرینآخرین