صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789
نمایش نتایج: از 81 به 89 از 89
    سلام
    اگه از بخاری گازی های بدون دودکش استفاده کنم خطری واسه ماهیا نداره؟
    خاهشا زود جواب بدید چوم تو همین چند روز میخام بخاری بخرم

نام
    مهران اکبری
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad salehi نمایش پست ها
    سلام
    نه چون من دیدم حتی ازگازاستفاده کردند

نام
    سیوان
    سلام
    سلام
    دودكش دار بخريد بهتره.
    اگه امكانش نبود اشكال نداره از بدون دودكش استفاده كنيد

نام
    masoud
    سلام
    سلام
    بدون دودکش بازده حرارتیش بیشتره و بهتره پمپ هوا رو خارج از ساختمان نصب کنید و با شلنگ به داخل انتقال بدین اینجوری مشکل کمبود اکسیژن برای آک ها به وجود نمیاد + مصرف کمتر گاز
    البته نظر اساتید بدون شک کارشناسی تر از بنده هست

با سلام
    من به تازگی با ماهیهای زینتی آشنا شدم و میخوام یه سالن پرورش(نه تکسیر) در حد 25متر با نزدیک 20 تا آکواریم بزنم ولی برای گرمایش سالن دسترسی به گاز ندارم اگر از بخاری نفتی استفاده کنم مشکل پیش میاد ؟چون این منطقه خیلی سرده و بخاری خود آکواریم نمیتونه دما رو ثابت نگه داره . منظورم اینه که بوی نفت باعث مرگ ماهی میشه ؟!
    اگر میشه دوستان راهنمایی کنند یا اگر کسی تجربه این کار رو داره راهنمایی کنه ممنون میشم
    ویرایش توسط ghasem rahimi : 04-20-2016 در ساعت 07:50 PM

نام
    سجاد
    [QUOTE=saeedz;402642]با سلام
    من به تازگی با ماهیهای زینتی آشنا شدم و میخوام یه سالن پرورش(نه تکسیر) در حد 25متر با نزدیک 20 تا آکواریم بزنم ولی برای گرمایش سالن دسترسی به گاز ندارم اگر از بخاری نفتی استفاده کنم مشکل پیش میاد ؟چون این منطقه خیلی سرده و بخاری خود آکواریم نمیتونه دما رو ثابت نگه داره . منظورم اینه که بوی نفت باعث مرگ ماهی میشه ؟!
    اگر میشه دوستان راهنمایی کنند یا اگر کسی تجربه این کار رو داره راهنمایی کنه ممنون میشم

اضافه شده پس از 6 minutes :

باید از المنت های برقی استفاده کنی که ساختنش نیاز به محاسبه و اهل فنش داره که بهتره با دوستان تکنسین برق همکاری کنی تا هزینه مصرفی المنت کم بشه، بخاری نفتی دردسر زیادی دارد .

از المنت استفاده کنم که هرچی در مییارم باید بدم پول برق .نمیش
    ه از همون نفت استفتده کرد !!؟

نام
    سجاد
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedz نمایش پست ها
    از المنت استفاده کنم که هرچی در مییارم باید بدم پول برق .نمیش
    ه از همون نفت استفتده کرد !!؟
    اگه بتونی بخاری های کاربراتوری قدیمی خوب پیدا کنی که با دودکش کار میکنن خوبه مشکلی نیست فقط نباید گاز مونوکسید وارد محیط کارگاهت بشه ، بیستا آکواریوم گرم کردنشون با لمنت زیاد پول برق نمیشه شاید کمی از پول نفتت بیشتر بشه کسایی که مهندس برق هستن میتونن المنت هایی طراحی کنن که مصرفش مناسب باشه. ببین آبا کسی هست داخل فروم برق خونده باشه و بتونی ازش فنی مشاوره بگیری در این خصوص

فن کویل

فن کوئل یک مبدل حرارتی می باشد که وظیفه ی انتقال حرارت از سیال واسط آب به محیط که می تواند محیط زندگی یا کار باشد را به عهده دارد. این دستگاه در فصل گرم آب سرد تولید شده توسط چیلر را به عنوان ورودی دریافت می کند و با تبادل، حرارت محیط را سرد کرده و در خروجی آب با دمای بالاتری را به چیلر تحویل می دهد.

فن کوئل عبارت است از یک یا چند ردیف کویل مسی و دارای پره آلومینیومی یا مسی که در زیر یا پشت آن یک فن قرار دارد. با استفاده از عبور هوا از میان کویل مسی حاوی آب سرد در تابستان (چیلر) و حاوی آّبگرم در زمستان (بویلر) قادر به تامین هوای خنک و هوای گرم در فصول مختلف سال بطور کلی فن کوئل دارای قسمت های اصلی فن (همراه با موتور) , کویل و بدنه است. همچنین اگر از فن کویل برای سرمایش در تابستان نیز استفاده میشود، برای تخلیه ی آب ناش از تقطیر بخار آب موجود در هوا بروی کویل از یک لوله تخلیه از جنس گالوانیزه استفاده میشود.

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789