صفحه 34 از 34 نخستنخست ... 24323334
نمایش نتایج: از 331 به 340 از 340

نام
    رضا
    سلام خب اینم هست که از پاور هد میشه به عنوان فیلتر اینترنال استفاده کرد اما از واترپمپ فقط برای گردش آب در آک استفاده میشه درسته ؟

نام
    سعید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza_yasani نمایش پست ها
    سلام خب اینم هست که از پاور هد میشه به عنوان فیلتر اینترنال استفاده کرد اما از واترپمپ فقط برای گردش آب در آک استفاده میشه درسته ؟
    هر پمپ با توجه به ویژگی و توانش کارایی خودش داره واتر پمپ لزوما فقط برای گردش آب استفاده نمیشه

سلام دوستان
    میخوام با استفاده هوزینگ یه فیلتر اکسترنال برای اکواریوم 25 لیتری دست کنم!
    به نظرتون یا این هوزینگ که ورودی خروجیش 1/4 اینچ هست کارم راه میفته یا بگردم دنبال 1/2 اینچ؟
    5340001.jpg
    تو نت که هرچی گشتم از همین معمولی ها با سایز 1/2 پیدا نکردم همشون صنعتی بودن با قیمت فضایی!!

از این واترپمپ 500L/H میخوام استفاده کنم
    sobo-pomp-066.jpg
    ویرایش توسط amir_amir : 07-13-2019 در ساعت 04:54 PM

اقا یه مسلمون پیدا نمیشه مارو راهنمایی کنه؟؟

به نظرم برای ۵۰۰ لیتر در ساعت ۱/۲ اینچ کافی باشه بستگی داره فاصله فیلتر خارجی با آکواریوم چقدر باشه.

۲ تا لوله بگیر به اندازه ارتفاع فیلتر خارجی تا آکواریوم یکی ۱/۲ اون یکی ۱/۴ وصل کن به پمپ ببین فشار آب چجوریه چون این عددی که رو پمپ ها میزنن معمولا درست نیست. افتی که آب قراره تو «هوزینگ» داشته باشه رو هم در نظر بگیر.
    ویرایش توسط DOOM : 07-14-2019 در ساعت 09:45 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط DOOM نمایش پست ها
    به نظرم برای ۵۰۰ لیتر در ساعت ۱/۲ اینچ کافی باشه بستگی داره فاصله فیلتر خارجی با آکواریوم چقدر باشه.

۲ تا لوله بگیر به اندازه ارتفاع فیلتر خارجی تا آکواریوم یکی ۱/۲ اون یکی ۱/۴ وصل کن به پمپ ببین فشار آب چجوریه چون این عددی که رو پمپ ها میزنن معمولا درست نیست. افتی که آب قراره تو «هوزینگ» داشته باشه رو هم در نظر بگیر.
    مشکلم قطر شلنگ یا لوله نیست! مشکلم فقط ورودی خروجی 1/4 اینچ هوزینگ هست! هوزینگ به احتمال زیاد پشت شیشه قرار میگیره و پمپ هم تو اکواریوم! و شیلنگ اب به قطر 12 یا 16 ارتباط رو برقرار میکنه!

یک جا خوندم هوزینگ با ورودی 1/2 اینچ تا 3800L/H رو جواب میده! پس احتمالا 1/4 اینچ 500 تا رو جواب میده! بنظرم تا تست نشه نمیشه به جواب رسید!

اگه ارتفاع زیاد باشه لوله باید نازک بگیری تا از فشار آب کم نشه اما اگه ارتفاع کم باشه نه، بله باید تست کنی...

نام
    سعید
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_amir نمایش پست ها
    مشکلم قطر شلنگ یا لوله نیست! مشکلم فقط ورودی خروجی 1/4 اینچ هوزینگ هست! هوزینگ به احتمال زیاد پشت شیشه قرار میگیره و پمپ هم تو اکواریوم! و شیلنگ اب به قطر 12 یا 16 ارتباط رو برقرار میکنه!

یک جا خوندم هوزینگ با ورودی 1/2 اینچ تا 3800L/H رو جواب میده! پس احتمالا 1/4 اینچ 500 تا رو جواب میده! بنظرم تا تست نشه نمیشه به جواب رسید!
    بعید میدونم بازده مناسب داشته باشه چون واتر پمپ به اندازه کافی توان نداره هم آب رو داخل هوزینگ بفرسته و هم از هوزینگ به آکواریم برگردونه!
    بازده واتر پمپ خیلی کم میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed120 نمایش پست ها
    بعید میدونم بازده مناسب داشته باشه چون واتر پمپ به اندازه کافی توان نداره هم آب رو داخل هوزینگ بفرسته و هم از هوزینگ به آکواریم برگردونه!
    بازده واتر پمپ خیلی کم میشه
    ممنون بابت نظرتون ولی اگر این فیلتر رو بشناسید متوجه میشید که از همین سیستم برخوردار هست
    Sunsun Hw-302 Hw-402
    sunsun-hw-302-hw-402-aquarium-fish.jpg_350x350.jpg
    تازه قدرت پمپش کمتره و حجم خود فیلتر بیشتر!
    البته اینه پمپ ،اب رو از داخل اکواریوم بفرسته تو هوزینگ یا از هوزینگ مکش کنه تو اکواریوم رو هنوز تصمیم نگرفتم!

سلام

بنده دوتا فیلتر سطلی دارم که ب خاطر وارد شدنش به صورت مسافرتی از آمریکا فاقد شیلنگ شده:دی هر شیلنگ و لوله ای رو تست کردم بهش نمیخوره!

درنظر دارم از لوله مسی استفاده کنم حال نمیدونم کسی تجربه داشته یا نه ؟ نهایت 50سانت میخاد رو ب بالا بره و 80 سانت به سمت چپ جهت بگیره

- - - Updated - - -

سلام

بنده دوتا فیلتر سطلی دارم که ب خاطر وارد شدنش به صورت مسافرتی از آمریکا فاقد شیلنگ شده:دی هر شیلنگ و لوله ای رو تست کردم بهش نمیخوره!

درنظر دارم از لوله مسی استفاده کنم حال نمیدونم کسی تجربه داشته یا نه ؟ نهایت 50سانت میخاد رو ب بالا بره و 80 سانت به سمت چپ جهت بگیره

صفحه 34 از 34 نخستنخست ... 24323334