صفحه 33 از 35 نخستنخست ... 233132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 321 به 330 از 345
    سلام دوستان من فیلتر ساختم حدود 50 روز کار میکنه راضی هستم ازش یک مشکل دارم قدرت پمپ خیلی زیاده خروجی اب نسبت به ورودی اب کمتره بهمین خاطر فیلتر که بازش کردم برای سرویس دیدم تا خط اب که افتاد نصف فیلتر تو اب نیست فیلتر هیچ گونه نشتی اب نداره اما هوا خیلی کم میکشه چون هواگیری میکنم فیلتر پر میشه اما بعد شروع به کار اگه فیلتر خاموش کنی باز شیر هوا باز کنی بازم هوا داره و خط اب روی پمپ مشخص هستخروجی اب ییک اینچ هست و ورودی سه چهارم اینج به نظرتون مشکل پیش میاد؟راه حل دارین؟

سلام به همه دوستان من یه فیلترمثل مدلای بقیه دوستان درست کردم فقط چون خیلی تجربه ای ندارم در مورد اکواریوم میخاستم بپرسم که این مدل از واتر پمپی که من دارم دوتا لوله خروج هوا هم داره اونارو باید چیکار کنم تو فیلتر باشن یا اینکه باید با شلنگ به بیرون فیلتر انتقالش بدم ممنون میشم کمکم کنیدimg_20161026_132030.jpg

نام
    reza
    سلام
    اگه پمپ هوا داری بهتره مسدود کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط 123reza نمایش پست ها
    سلام
    اگه پمپ هوا داری بهتره مسدود کنی
    برای اک گیاهی میخام فک کنم نیازی به پمپ هوا نباشه درسته؟؟

نام
    هادی
    سلام خدمت اساتید محترم.
    من فیلتر سطلی با لوله پولیکا سایز 16 و ارتفاع 50 (با پاورهد 1800 ارتفاع پاشش دومتر) دارم میسازم و فقط نصب اتصالاتش مونده.

با توجه به شکل پایین، آیا میتونم لوله Co2 رو به قسمت هواگیر پاورهد وصل کنم تا در مسیر حل کنه Co2 رو؟ یا اینکه میشه از ورودی پایین بدمش تو؟
    راستش اول میخواستم از ورودی آب در پایین بدم تو تا کامل بین ابر و مدیا حل بشه توی آب (آخه پایین برای دوتا ورودی راه داره) بعد ترسیدم Co2 بره بالا کنار پاورهد جمع بشه و مایه دردسر، واس همین بیخیال شدم

درضمن، اگه مکنه ترتیب و نوع مواد داخل فیلتر رو پیشنهاد بدید؟
    آک گیاهی 120 لیتری، با چندتا پلاتی و کپی (درآینده کاردینال و نئون اضافه میشه)

my filter.jpg
    ویرایش توسط hadi. : 02-21-2017 در ساعت 01:28 PM

مدیر بخش ساخت و اصول
    نگهداری آکواریوم

نام
    قاسم رحیمی
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadi. نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید محترم.
    من فیلتر سطلی با لوله پولیکا سایز 16 و ارتفاع 50 (با پاورهد 1800 ارتفاع پاشش دومتر) دارم میسازم و فقط نصب اتصالاتش مونده.

با توجه به شکل پایین، آیا میتونم لوله Co2 رو به قسمت هواگیر پاورهد وصل کنم تا در مسیر حل کنه Co2 رو؟ یا اینکه میشه از ورودی پایین بدمش تو؟
    راستش اول میخواستم از ورودی آب در پایین بدم تو تا کامل بین ابر و مدیا حل بشه توی آب (آخه پایین برای دوتا ورودی راه داره) بعد ترسیدم Co2 بره بالا کنار پاورهد جمع بشه و مایه دردسر، واس همین بیخیال شدم

درضمن، اگه مکنه ترتیب و نوع مواد داخل فیلتر رو پیشنهاد بدید؟
    آک گیاهی 120 لیتری، با چندتا پلاتی و کپی (درآینده کاردینال و نئون اضافه میشه)
    اگر تو مسیر ورودی آب به داخل تانک از راکتور استفاده کنید به نظرم بهتر باشه.
    فروشگاه آنلاین نسیم یاس - محصول -راکتور و حلال CO2 استوانه ای M کد 528 ایستا
    برای مدیا هم به ترتیب از مسیر ورود آب،ابتدا پد بعد سرامیک و نهایتاً سیپورکس قرار بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush-salari نمایش پست ها
    ممنون داداش لطف داری..
    آره سعید جان دقیقا همینطوریکه شما میگیده ..
    اصن حواسم نبود قبل بستن پاورهد و چسب زدنش عکس بگیرم (ازبس که عجله داشتم) خروجی پاورهد مستقیم وارد مغزی پلاستیکی شده و اونطرف مغزی که خارج فیلتره به شیرفلکه..
    آقا سروش ضمن سلام و تشکر ، سوالم اینه که الان اون شیر کوچک با دسته آبی چه نقشی داره ؟ ورودی از پایینه فیلتره و خروجی از بالا . میشه کمی توضیح بدی ؟

مدیر بخش ساخت و اصول
    نگهداری آکواریوم

نام
    قاسم رحیمی
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza_ghorbani56 نمایش پست ها
    آقا سروش ضمن سلام و تشکر ، سوالم اینه که الان اون شیر کوچک با دسته آبی چه نقشی داره ؟ ورودی از پایینه فیلتره و خروجی از بالا . میشه کمی توضیح بدی ؟
    سلام
    تو همون پست اول توضیح دادن:
    ساخت فیلتر اکسترنال (سطلی) با لوله و اتصالات PVC

نام
    رضا
    باتوجه به تجربه اساتید و دوستان در آک پلنت واتر پمپ کارایی و بازده بیشتری داره یا پاورهد ؟؟؟ و اینکه بعد برای این مدل فیلتر سطلی یا سامپ قابل استفاده باشه ؟؟
    هردو خروجی و متراژ پمپاژ برابری دارند ....
    ویرایش توسط Reza_yasani : 05-05-2019 در ساعت 12:03 PM

نام
    سعید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza_yasani نمایش پست ها
    باتوجه به تجربه اساتید و دوستان در آک پلنت واتر پمپ کارایی و بازده بیشتری داره یا پاورهد ؟؟؟ و اینکه بعد برای این مدل فیلتر سطلی یا سامپ قابل استفاده باشه ؟؟
    هردو خروجی و متراژ پمپاژ برابری دارند ....
    سلام از نظر من باید هردو پمپ تست بشن اما پمپی مناسب فیلتر سطلی که آب رو ارتفاع بیشتری بالا ببره که پاور هد ها معمولا آب رو تا ارتفاع زیاد نمیتونن بالا ببرن
    تانک پلنتSAEED120
    لینک گروه تلگرام سایت https://t.me/joinchat/Coh9okhsiqZvJgGHH0VszQ
    آیدی تلگرام
    saeed120@

صفحه 33 از 35 نخستنخست ... 233132333435 آخرینآخرین