صفحه 68 از 73 نخستنخست ... 18586667686970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 671 به 680 از 724

نام
    reza
    سلام
    آروانا بهتره به صورت تك گونه اي نگهداري بشه تاهم مورد حمله ماهيهاي ديگه قرار نگيره و هم به ماهيهاي كوچكتر خود صدمه نزنه اما در مورد كت چيني بايد بگم منم بانظر آقا مجتبي موافقم اگر سايز ش رعايت بشه مشكلي پيش نمياد

نقل قول نوشته اصلی توسط mo-ho نمایش پست ها
    با سلام ایا آرونا با کت چینی سازگاره
    سلام
    بستگی داره چه اروانایی باشه اگه سیلور باشه کاری باهاش نداره ولی اگه جاردینی و ... باهاش باشه 100 درصد ترتیبشو میده من خودم کت چینی با یک اروانا سایزخودکاری جاردینی بزرگ کردم اروانام وقتی بزرگتر شد درسته خوردتش

نام
    سهيل
    سلام تانک دویست لیتری دارای یک آروانا سیلور سی سانتی که چند روزه به تانک معرفی شده و تازگی غذاخور شده ... دوست ندارم فقط همین ماهیو تنهایی داشته باشم ... چه ماهی هایی باهاش سازگاره و بهترین ترکیب چی هست که هم چشم نواز بشه هم اصولی ... پایین تانک مخفیگاه زیاد گذاشتم و بزودی ریشه آبنوسها هم خیس بخورن و کف بشینن اروانا براحتی نمیتونه بیاد پایین تانک و مجبوره بالا باشع... لوچ دلقک خیلی دوست دارم چنتا دونه سایز بزرگ پیدا کنم انتخواب خوبیه؟؟ نظر خودتونو بگید لطفا ... روزی یک بار با میگو تغذیه میشه دوتا دونه بیشتر نمیخوره .. ممنون میشم کامل بگید مشکل من نوع غذا و بهترین ترکیب ماهی با این ماهی هست .. فداتون ...uploadfromtaptalk1468171906906.jpguploadfromtaptalk1468171920320.jpg

ای عشق همه بهانه از تو ست...

نقل قول نوشته اصلی توسط soteddel نمایش پست ها
    سلام تانک دویست لیتری دارای یک آروانا سیلور سی سانتی که چند روزه به تانک معرفی شده و تازگی غذاخور شده ... دوست ندارم فقط همین ماهیو تنهایی داشته باشم ... چه ماهی هایی باهاش سازگاره و بهترین ترکیب چی هست که هم چشم نواز بشه هم اصولی ... پایین تانک مخفیگاه زیاد گذاشتم و بزودی ریشه آبنوسها هم خیس بخورن و کف بشینن اروانا براحتی نمیتونه بیاد پایین تانک و مجبوره بالا باشع... لوچ دلقک خیلی دوست دارم چنتا دونه سایز بزرگ پیدا کنم انتخواب خوبیه؟؟ نظر خودتونو بگید لطفا ... روزی یک بار با میگو تغذیه میشه دوتا دونه بیشتر نمیخوره .. ممنون میشم کامل بگید مشکل من نوع غذا و بهترین ترکیب ماهی با این ماهی هست .. فداتون ...

با سلام
    بطور کلی یکسری توضیحات بگم برای اروانا بهترین سایز اک 180*60*60 هستش بدون دکور چون احتمال اسیب رسیدن به این ماهی ارزشمند و همچنین استرس هستش همینطور باید دارای نور ملایم باشه همچنین باید دارای فیلتیراسیون عالی داشته باشه
    بطور کلی بهتر این ماهی تک نگه داشت تا بهش استرس وارد نشه یا به ماهی ها اسیب نرسونه اگر هم میخوای نگهداری بهترین ترکیب سفره ماهی / تایگر سوماترا / فلگ تیل هستش
    در مورد تغذیه هم دو احتمال هستش یکی کیفیت اب اکواریوم هستش یا استرس ماهی هستش باید بررسی کنی تا به نتیجه برسی بعدش تنوع غذایی هستش که به نظرم باید از میکس دل / میگو پاک شده/غذای زنده مثل ملخ/ جیرجیرک/ قورباقه/ سوپر ورم/ماهی زنده قرنطینه شده/هزارپا و همینطور غذاهای خشک شرکتی استفاده کنی.

نام
    سهيل
    نقل قول نوشته اصلی توسط korooshkhan نمایش پست ها
    با سلام
    بطور کلی یکسری توضیحات بگم برای اروانا بهترین سایز اک 180*60*60 هستش بدون دکور چون احتمال اسیب رسیدن به این ماهی ارزشمند و همچنین استرس هستش همینطور باید دارای نور ملایم باشه همچنین باید دارای فیلتیراسیون عالی داشته باشه
    بطور کلی بهتر این ماهی تک نگه داشت تا بهش استرس وارد نشه یا به ماهی ها اسیب نرسونه اگر هم میخوای نگهداری بهترین ترکیب سفره ماهی / تایگر سوماترا / فلگ تیل هستش
    در مورد تغذیه هم دو احتمال هستش یکی کیفیت اب اکواریوم هستش یا استرس ماهی هستش باید بررسی کنی تا به نتیجه برسی بعدش تنوع غذایی هستش که به نظرم باید از میکس دل / میگو پاک شده/غذای زنده مثل ملخ/ جیرجیرک/ قورباقه/ سوپر ورم/ماهی زنده قرنطینه شده/هزارپا و همینطور غذاهای خشک شرکتی استفاده کنی.
    ممنونم از جوابت ، ماهی هایی ک گفتید را بررسی میکنم آون تنهایی خوشم نمیاد ، یک شاپرک انداختم تانکش کیف کرد... کلی باهاش بازی کرد و شکارش کرد در صورتی که میگو از ظهر روی آب شناور بود و بهش لب نزد... بیشتر دکورو برای مخفی گاه دلقک درست کردم که پناه بگیرن ... من عاشق دلقکم... یدفعه طلبه شدم اینو خریدم و بمشکل خوردم وگرنه گیاهی یا گوشتخوار ریز میریختم ... ولی لذت بخش و با شکوهه نگهداری از این ماهی... بازم ممنونم ازتون

نام
    سجاد
    من دلقک را کنار آروانا کوتوله نگهداری می کنم فعلا که مشکل خاصی نیست ولی شاید بزرگتر بشه اذیت کنه دلقک را، آروانای من هم علاقه ای به میگو نشون نمیده
    دردها فراموش می شوند همدردها هرگز

آروانا کوتوله من

نام
    سجاد
    نور قرمز ماهی آروانا کوتوله را اذیت نمی کنه؟
    در کل نوری هست که ماهی را دچار استرس کنه ؟

آروانا کوتوله من

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad64 نمایش پست ها
    نور قرمز ماهی آروانا کوتوله را اذیت نمی کنه؟
    در کل نوری هست که ماهی را دچار استرس کنه ؟
    سلام
    نور به اصطلاح خیلی تیز باعث استرس میشه ترکیب نور سفید بانور صورتی برای آروانا بهتر هست به همین منظور بهتره از مهتابیfplاستفاده کنید

http://www.aqua-quest.ir/forum/thread8413/ آکواریوم 800 لیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتریmoitaba 1362

نام
    سجاد
    آروانا کوتوله من حتی به لجن خوار هم حمله می کنه و نمیزاره وظیفه خودشو انجام بده، چه کار باید کرد ؟

آروانا کوتوله من

نام
    reza
    سلام
    طبیعیه چون سایزش بزرگتره

صفحه 68 از 73 نخستنخست ... 18586667686970 ... آخرینآخرین