صفحه 184 از 192 نخستنخست ... 84134174182183184185186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1,831 به 1,840 از 1911
    با سلام

از کنج پایین آکواریومم آب چکه میکنه چجوری میتونم درست کنم بدون خالی کردن؟
    چسب آکواریوم هر چقد زدم باز اب میچکه

photo_2017-11-23_15-07-52.jpg

نقل قول نوشته اصلی توسط farrrzad نمایش پست ها
    با سلام

سلام،امکانش وجود نداره عزیز،باید خالی بشه و بعد ترمیم هم تست بشه تا برای استفاده مجدد خیالتون راحت باشه و مشکلی پیش نیاد.برای تانک هم بد نمیشه،یه توفیق اجباری بابت نظافت میشه.
    {(من گرفتار سنگینی سکوتی هستم،که گویا قبل از هر فریادی لازم است)}

نام
    behnam
    سلام
    از دوستان کسی از چسب سیلیکون GI200 رازی برای آکواریوم استفاده کرده؟ بنده یه قسمت کوچیکی توی سامپ میخوام بچسبونم، به مغازه دار گفتم چسب آکواریوم پمادی میخوام اینو بهم داد
    یه کم بنظرم بوی تند تری نسبت به چسب های اکفیکس داره و همینطور رنگش هم خیلی شفافه (چسب های اکفیکس فکر میکنم رنگش تقریبا سفید بود)
    بنظرتون مشکلی برای ماهی ها پیش نمیاد؟
    self-aquarium-ointment-razi.jpg
    ویرایش توسط b.a98 : 12-03-2017 در ساعت 02:56 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط b.a98 نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان کسی از چسب سیلیکون GI200 رازی برای آکواریوم استفاده کرده؟ بنده یه قسمت کوچیکی توی سامپ میخوام بچسبونم، به مغازه دار گفتم چسب آکواریوم پمادی میخوام اینو بهم داد
    یه کم بنظرم بوی تند تری نسبت به چسب های اکفیکس داره و همینطور رنگش هم خیلی شفافه (چسب های اکفیکس فکر میکنم رنگش تقریبا سفید بود)
    بنظرتون مشکلی برای ماهی ها پیش نمیاد؟
    self-aquarium-ointment-razi.jpg
    ســــــــــــــلام
    خیر برای آکواریوم مناسب نیست
    معمولا سازندهای آکواریوم چسب دارن که استفاده کرده باشن و یه مقدار از تیوپ باقی مونده باشه میتونید تهیه کنید

http://www.aqua-quest.ir/forum/thread8413/ آکواریوم 800 لیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتریmoitaba 1362

نقل قول نوشته اصلی توسط farrrzad نمایش پست ها
    با سلام

با سلام. این عکس رو من الان دیدم و نمیدونم این دوستمون این مطلب رو الان بخونه یا خیر. هدف از ایجاد اکواریوم داشتن یک محیط زیبای کوچک در منزل میباشد. حقیقت این عکس شما نشان از اجبار در این کار میدهد. دوست عزیز شما حتما اگر تا الان این کار رو نکردی کامل محتویات داخل تانک رو خالی کن ، شیشه ها رو از هم جدا کن. چسبهای قدیمی رو کامل پاک و چسب تمیز و نو به طور کامل به تانک بزن. حقیقت در اکواریوم داری باید صبر و علاقه داشته باشید. اون چسب زدن کار درستی برای یک تانک شیشه ای نیست. البته ابعاد تانکه شما نمیدونم چقدره . اما در لیتراژ زیاد این کار میتونه خیلی خطرناک باشه . من تانکم اگر یک روز قطره ای ازش بچکه ، سریعا کل تانک رو خالی و چسبهای قدیمی رو کنده و چسب کاری جدید میکنم. حتی ترمیم هم نمیکنم. البته اگر به وسایل منزل علاقه ای ندارید و شناگر خوبی هستید میتونید تانکی که چکه میکنه رو وصله پینه کنید چون صد در صد این تانک یک روز خودش از هم جدا میشه. البته ناراحت نشید از صحبت های من. ولی با یک کم صبر و حوصله میتونید محیطی زیبا درگوشه ای از منزل ایجاد کنید. ضمنا این مسائل ناشی از ابگیری اولیه تانک است. تانکی که چسب میخورد در روز اول تا یک هفته و بهتر تا ده روز به نظر بنده اب درون تانک نباید ریخت. چسب که کاملا خشک شد شما میتوانید تانک رو با خیال راحت پر از اب کرده و ضمنا اگر تانکی رو خالی میکنید و این تانک 3 ماه به بالا درونش اب نبود حتما و صد در صد چسبهای قدیمی را کنده و پاکسازی و مجددا چسب جدید بزنید. با تشکر از شما دوستان عزیز

سلام ، یه مطلب دید در بخش شما در باره خوب چسب زدن
    من یه سوال دارم

یه آکواریوم ۱۰۰×۶۵×۳۵ ساختم ولی تمیز چسب نزدم یعنی خوب شفا و شیشه ای نشده و چندتا حباب هم داره . می شه دوباره روی همون چسب ها چسب بزنم یا باید چسب های قبلی بکنم و دوباره چسب بزنم

نام
    رضا
    نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمی نمایش پست ها
    سلام ، یه مطلب دید در بخش شما در باره خوب چسب زدن
    من یه سوال دارم

یه آکواریوم ۱۰۰×۶۵×۳۵ ساختم ولی تمیز چسب نزدم یعنی خوب شفا و شیشه ای نشده و چندتا حباب هم داره . می شه دوباره روی همون چسب ها چسب بزنم یا باید چسب های قبلی بکنم و دوباره چسب بزنم
    سلام
    باید چسب های قبلی رو بکنید و شیشه ها رو هم کامل تمیز کنید

[photo_2018-02-06_14-29-01.jpgphoto_2018-02-06_14-29-01.jpg91[/ATTACH]

سلام به تمامی دوستان و اساتید.من یک اکواریوم به ابعاد 90*45*50 (طول*عرض*ارتفاع )طرح ریملس ساختم که شیشه 10 میل سوپر کلیر دیامند خورده هستش.و بعد از پر کردن اب در 15 سانت بالا یک سری حباب دیدم (هیچ پلیم نداره و فقط چسب بین شیشه خورده)و ترسیدم که باز بشه اب خالی کردم.بعد از دیدن رفتم پیش اون بنده خدا که واسم چسب زده و اومد یکی دیگه با یه شیشه دیگه ساخت و اونم به همین صورت حباب افتاد که من واقعا شاکی شدم که چرا اینجوری میشه.حالا قرار شده که خالیش کنم و چسبشو بشکافیم و ار چسب واکر استفاده کنیم چسب قبلی سیبستا بود.حالا از دوستان خواهش میکنم طریقه ساخت اصولی اکواریوم طرح ریملس به چه صورت هست ممنون میشم راهنمایم کنین که دوباره به مشکل نخورم.
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست photo_2018-02-06_14-29-13.jpg  

سلام من تازه وارد سایت شوم و یک سوال دارم ممنون میشم بتونم ب جوابم برسم

- - - Updated - - -

اقایان من بپرسسسم سوالمو ایا

نام
    رضا
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aqua fish نمایش پست ها
    سلام من تازه وارد سایت شوم و یک سوال دارم ممنون میشم بتونم ب جوابم برسم

- - - Updated - - -

اقایان من بپرسسسم سوالمو ایا
    بفرمایید خوب
    چرا اسپم ارسال میکنید ؟ سوالتون رو بپرسید همون اول