صفحه 225 از 225 نخستنخست ... 125175215223224225
نمایش نتایج: از 2,241 به 2,246 از 2246
    سلام وقت بخیر
    من ۱۳روزه این ماهیارو خریدم
    احساس میکنم آب شش ماهیا خیلی باز میشه
    ممنون میشم راهنماییم کنید مشکل از چیه و چیکار باید بکنم
    تا حالا دیسکس نپاشتم اولین باره
    واینکع چطور میتونم فیلمشو بزارم که نظر بدین

سلام برای درمان بیماری پلیگ استروپتومایسین موثر هستش؟
    ۲ هفته ای هستش بیمار شدن ۷ تا تلفات دادم نیتروفرانتئون هم دادم داکسی سایکلین ۷ تا دیسکس مونده یکمی بهتر شدن ولی بازم شیره میدن همه جای آکواریوم و گیاه انوبیاس و کنده چوب پر شده از موهای سفید میلی هم به خوردن غذا ندارن لطفا راهنمایی کنید
    ویرایش توسط ali marandi : 01-15-2020 در ساعت 09:18 AM

آیا این انگل آبششی هست ؟

سلام آیا این انگل آبششی داره ؟
    20200131_210931.jpg

مدیر بخش
    اختصاصی دیسکس

نام
    ali
    نقل قول نوشته اصلی توسط Miladre نمایش پست ها
    سلام آیا این انگل آبششی داره ؟
    سلام
    بخش زیر رو مطالعه کنین
    بیماری انگل آبششی در دیسکس
    مطالب مفید درباره ماهی و آکواریوم را در پیج ما دنبال کنین
    Instagram:ParsDiscus
    Telegram:@Pars_Discus

راهنمایی فوری . لطفا راهنمایی کنین .۲۰۲۰۰۲۲۴_۲۳۱۷۲۱.jpg۲۰۲۰۰۲۲۴_۲۳۱۷۱۶.jpg۲۰۲۰۰۲۲۴_۲۳۱۷۱۶.jpgسلام خدمت اساتید محترم . تقریبا ۲هفته پیش یکی از دیسکسای من روی بدنش یه خط سفید اندازه یه برنج بصورت عمودی زد که فکر میکردم شاید تنش خورده به جایی و خراشیده شده ولی کم کم اون نقطه بزرگ شد و بصورت یه عفونت در امد که باعث شد اون محل پولکاش بریزه و سفیدی بدن ماهی معلوم شه و متاسفانه یدفه تلف شد . حالا دوتا دیگه از دیسکسام عین همون مورد براشون پیش امده که پیوست عکس رو ارسال میکنم . نمیدونم چی کار کنم هی داره محل زخم بیشتر میشه و بزرگتر . به نظر خودم باید قارچ زده باشن . داروی ضد قارچ هم خارجی گرفتم زد تو کل تانک تا کاملا ضد عفونی بشه ولی تاثیری تا الان نداشته . لطفا راهنمایی بفرمایین تا تلفات بیشتر نشده

- - - Updated - - -

راهنمایی فوری . لطفا راهنمایی کنین .۲۰۲۰۰۲۲۴_۲۳۱۷۲۱.jpg۲۰۲۰۰۲۲۴_۲۳۱۷۱۶.jpg۲۰۲۰۰۲۲۴_۲۳۱۷۱۶.jpgسلام خدمت اساتید محترم . تقریبا ۲هفته پیش یکی از دیسکسای من روی بدنش یه خط سفید اندازه یه برنج بصورت عمودی زد که فکر میکردم شاید تنش خورده به جایی و خراشیده شده ولی کم کم اون نقطه بزرگ شد و بصورت یه عفونت در امد که باعث شد اون محل پولکاش بریزه و سفیدی بدن ماهی معلوم شه و متاسفانه یدفه تلف شد . حالا دوتا دیگه از دیسکسام عین همون مورد براشون پیش امده که پیوست عکس رو ارسال میکنم . نمیدونم چی کار کنم هی داره محل زخم بیشتر میشه و بزرگتر . به نظر خودم باید قارچ زده باشن . داروی ضد قارچ هم خارجی گرفتم زد تو کل تانک تا کاملا ضد عفونی بشه ولی تاثیری تا الان نداشته . لطفا راهنمایی بفرمایین تا تلفات بیشتر نشده

صفحه 225 از 225 نخستنخست ... 125175215223224225