صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 49 از 49

نام
    معين
    آره رپتال جان اما اين پمپ من يك مشكل داره،دو لول هستش اما يكي ازون چيزاش كه ميلرزه كج هستش،هركار كردم صاف نشد:-(!

ببخشيد بحث رو منحرف كردم

نام
    حمید نوروزي
    نقل قول نوشته اصلی توسط falkoner نمایش پست ها
    آره رپتال جان اما اين پمپ من يك مشكل داره،دو لول هستش اما يكي ازون چيزاش كه ميلرزه كج هستش،هركار كردم صاف نشد:-(!

ببخشيد بحث رو منحرف كردم
    درش بیار صافش کن یه ورق 1mm دیگه، کاری نداره که.سعی کن مثل اولش بشه،درضمن خود به خود کج نمیشه ها شاید طراحیش اینطوریه. یه ذره هم روغن بریز تو اون قسمت پایش زیر اون لاستیکه یادت باشه کم بریزیا.

به نظرم ما هیایی که در کنار آتش فشان های دریایی زندگی میکنند به دلیل دمای بالا و در نتیجه اکسیژن کم خیلی مقاومندم

نام
    TEHRAN_BETTA
    کلا خانواده لابیرنت دارها به دلیل عضو شش مانندی که دارن میتونن از اکسیژن هوااستفاده کنند و در برابر کمبود اکسیژن. آب مقاوم هستند.حالا هی بحث. کنید گورامی مقاوم تره یا فایتر. آخه برادر من همه از یه رده و خانواده . هستند
    الله اکبر
    ویرایش توسط dvm_shomal : 06-16-2014 در ساعت 12:36 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط dvm_shomal نمایش پست ها
    کلا خانواده لابیرنت دارها به دلیل عضو شش مانندی که دارن میتونن از اکسیژن هوااستفاده کنند و در برابر کمبود اکسیژن. آب مقاوم هستند.حالا هی بحث. کنید گورامی مقاوم تره یا فایتر. آخه برادر من همه از یه رده و خانواده . هستند
    الله اکبر
    کلا یکی از مقاومترین ماهی های آکواریوم پلی پتروس یا همون آذرخش هست. دماهای خیلی پایین تا ۵۰ رو هم میتونه تحمل کنه. ضمنآ بر خلاف بقیه ی ماهی ها اگر بدنش خیس بمونه زنده میمونه و اکسیژن رو به راحتی تنفس میکنه چون شش داره (لابیرینث نداره واقعآ شش داره!!) . و احتمالآ دلیل اینکه از زمان دایناسور ها تا الان زنده مونده هم همین هست. پس مطمینآ حد اقل توی ماهی هایی که توی ایران هستن مقاومترینشون در برابر اکسیژن و تغییر دما همین پلیپتروس هست.

این هم عکسش:
    2.jpg

نام
    امیر
    دوستان کوريدوراس هم مقاوم هم به اکسیژن هم به نیترات و آمونیاک من با سه تاش دو بار سیکل طی کردم
    جاده جوانی لغزنده است . زنجیر ایمان ببندیم ..
    تانک دیسکس ...... http://www.aqua-quest.ir/forum/thread2537/
    اینم تانک گیاهی . http://www.aqua-quest.ir/forum/thread9851/

نام
    احسان
    به نظر من هم کوی و فایتر و گلدفیش مقاوم ترین ماهیان روی زمبن در مقابل کم اکسیژنی اند.

سلام دوستان میخوام ۳۰۰ تا گوپی ارسال کنم برای شهرستان و ۸ ساعت با باربری زمان میبره
    میخوام راهنمایی کنید آیا با پمپ هوا خود آکواریوم میشه دو سوم پلاستیک ماهی هارو پر کرد یا حتما باید اکسیژن خالص باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mosetar نمایش پست ها
    سلام دوستان میخوام ۳۰۰ تا گوپی ارسال کنم برای شهرستان و ۸ ساعت با باربری زمان میبره
    میخوام راهنمایی کنید آیا با پمپ هوا خود آکواریوم میشه دو سوم پلاستیک ماهی هارو پر کرد یا حتما باید اکسیژن خالص باشه؟
    درود
    حتما باید اکسیژن خالص باشه ودر غیر این صورت تلفات خیلی زیاد می دهی شاید کل ماهی ها را اصلا ریسک نکن
    اگر دقت کرده باشی از دم مغازه اکواریم تا خونه راهی نیست شاید یک ساعت ولی باز هم از اکسیژن خالص استفاده می شود
    اگر نزدیک خونه جایی سراغ داری کپسول اکسیژن پر می کنند این مغازهها کپسول کوچک هم دارند که یک روزه کرایه می دهند و ودیعه نزد خود نگاه می دارند وبعد ازتحویل کپسول ودیعه راپس می دهند
    شاد وپیروزپوز باشی

- - - Updated - - -

درود
    اخر جمله شاد وپیروز بود
    اشتباه گرفته نشود

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345