صفحه 97 از 97 نخستنخست ... 4787959697
نمایش نتایج: از 961 به 962 از 962

نقل قول نوشته اصلی توسط مهندس تقی پور نمایش پست ها
    عزیزم لاغر شدن ماهی همراه با بی تحرکی نشانه انگل است و فقر ویتامین و غذای خوب سیستم ایمنی ماهی رو ضعیف کرده.
    باید به غذا تنوع بدید و ویتامین مخصوص ماهی در آب بریزید.
    دمای ۳۲ درجه به مدت ده روز همراه نمک انگل رو از بین میبره
    ۲.غذای قهوه ای رنگ شما اگه از نوع زیر آبی است و روی آب نمیماند پروتئین آن بالاست و هفته ای دو بار بیشتر نباید استفاده بشه
    ۳.غذای دست ساز همراه با غذا های رو آبی باید اضافه کنید
    ۴.در غذای دست ساز ۷۰ درصد باید گیاهی باشه برعکس گوشت خوار ها
    ۵.کاهو و اسفناج و نخود فرنگی و دل گوساله و کدو و سیر رو تو آب جوش چند دقیقه نگه دارید تا ضد عفونی بشن و قابل هضم (دل گوساله ۲۴ ساعت تو فریز بمونه نیز انگل آن از بین میرود.) بعد میکس کنید و در فریزر نگه دارید.
    ۵برای تقویت گاهی گوشت ماهی آب پز یا ماهی زنده بدید.
    موفق باشید

- - - Updated - - -

عزیزم لاغر شدن ماهی همراه با بی تحرکی نشانه انگل است و فقر ویتامین و غذای خوب سیستم ایمنی ماهی رو ضعیف کرده.
    باید به غذا تنوع بدید و ویتامین مخصوص ماهی در آب بریزید.
    دمای ۳۲ درجه به مدت ده روز همراه نمک انگل رو از بین میبره
    ۲.غذای قهوه ای رنگ شما اگه از نوع زیر آبی است و روی آب نمیماند پروتئین آن بالاست و هفته ای دو بار بیشتر نباید استفاده بشه
    ۳.غذای دست ساز همراه با غذا های رو آبی باید اضافه کنید
    ۴.در غذای دست ساز ۷۰ درصد باید گیاهی باشه برعکس گوشت خوار ها
    ۵.کاهو و اسفناج و نخود فرنگی و دل گوساله و کدو و سیر رو تو آب جوش چند دقیقه نگه دارید تا ضد عفونی بشن و قابل هضم (دل گوساله ۲۴ ساعت تو فریز بمونه نیز انگل آن از بین میرود.) بعد میکس کنید و در فریزر نگه دارید.
    ۵برای تقویت گاهی گوشت ماهی آب پز یا ماهی زنده بدید.
    موفق باشید
    ممنون ایا دما رو ببرم بالا برای ماهی هایه دیگه زرر نداره من ۱ماهی انجل دارم ۲مولی گوپی با سوراتل و میخوام غذای میگوی خشک یا کرم خونی تهیه کنم به نظر شما کدوم مقوی تره؟باتشکر از اقای مهندس تقی پور دمت گرم
    ویرایش توسط A.M.D : 06-07-2020 در ساعت 12:48 PM

نام
    پوریا
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.M.D نمایش پست ها
    ممنون ایا دما رو ببرم بالا برای ماهی هایه دیگه زرر نداره من ۱ماهی انجل دارم ۲مولی گوپی با سوراتل و میخوام غذای میگوی خشک یا کرم خونی تهیه کنم به نظر شما کدوم مقوی تره؟باتشکر از اقای مهندس تقی پور دمت گرم
    سلام دمای بالا برای ماهی ها مشکل ساز میشه تو یه آک دیگه مشکل رو رفع کنید به نظر من کرم خونی بهتره

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط A.M.D نمایش پست ها
    سلام دمای بالا برای ماهی ها مشکل ساز میشه تو یه آک دیگه مشکل رو رفع کنید به نظر من کرم خونی بهتره

صفحه 97 از 97 نخستنخست ... 4787959697