صفحه 96 از 96 نخستنخست ... 4686949596
نمایش نتایج: از 951 به 957 از 957
    سلام.یه جفت ماهی مولی مشکی دارم.دوماهه تقریبا دارم.ولی اصلا جفت گیری نمیکنن. موقع خریدن گفتن مولده و اندازشون هم کامله.دمای اب ، غذا و همه شرایط خوبه ولی اصلا جفت گیری نمیکنن . مشکل از کجاس ؟
    دو جفت مولی دارم و کوریدراس و انجل بچه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi-mb نمایش پست ها
    سلام.یه جفت ماهی مولی مشکی دارم.دوماهه تقریبا دارم.ولی اصلا جفت گیری نمیکنن. موقع خریدن گفتن مولده و اندازشون هم کامله.دمای اب ، غذا و همه شرایط خوبه ولی اصلا جفت گیری نمیکنن . مشکل از کجاس ؟
    دو جفت مولی دارم و کوریدراس و انجل بچه.
    از نر و ماده بودن مطمئن هستی؟سایز ماهی چقدره؟

به تغییر سایز شکم دقت کردی؟
    برای تکثیر 1 نر و ماده کم هست و دلایل زیادی میتونه برای عدم توانایی ماهی نر و ماده برای تکثیر باشه که از دسنرس شما خارج هست بهتره نعداد رو بیشتر کنید تا ماهی جفت بخوره
    ویرایش توسط ali* : 10-29-2019 در ساعت 12:10 AM

Gfftuihgtt

- - - Updated - - -

سلام دوستان گل🌹بنده یک جفت مولی فول بلک دم عقربی دارم ماهی نر با ماده جفت گیری نمیکنه دنبال نمیره الان ۴روزه خریدمش ماده دنبال نر میکنه ومیزنش وعمل لقاح انجام نمیدن چکار کنم درتانکم ۱جفت گوپی ویک جفت انجل دارم لطفا جوابمو بدین

سلام من یک جفت مولی دم عقربی دارم اصلا ماده نمیزاره نره جفت گیری کنه مادهه قلدربازی درمیاره وباهمه ماهی ها دعوا میکنه ماهی گوپی وانجل دارم

سلام باید تعداد رو ببری بالا تا خود ماهی جفتش رو انتخاب کنه یا صبر کنی تا کمکم به هم انس بگیرن

ممنون از پاسخ ولی مادهه مرد دلیلشم نفهمیدم خیلی سرحال بود ولی دارفانی رو وداع گفت بنده ۱جفت ماهی مولی بالن خریدم بجای اون که مرد حالا مادهه نره رو میزنه نره خیلی بیهاله میزنش کج میشه الان ۳ روزه زندس انداختمش تو اب نمک درضمن نره هم بزرگه لطفا یه راهکار واسم بگید خیلی از ماهی مولی متنفرشدم

دم شمشیری

نقل قول نوشته اصلی توسط مهندس تقی پور نمایش پست ها
    سلام باید تعداد رو ببری بالا تا خود ماهی جفتش رو انتخاب کنه یا صبر کنی تا کمکم به هم انس بگیرن
    سلام ممنون از پاسخ میشه یه لطف کنید به این سوالم پاسخ بدین من یک جفت دم شمشیری دارم مادهه سالمه اما نره اصلا غذا نمخوره جدیدا بی حال شده علتش چیه لطفا جوابمو بدین ممنون

صفحه 96 از 96 نخستنخست ... 4686949596