صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 91011
نمایش نتایج: از 101 به 109 از 109

نام
    kamran
    نقل قول نوشته اصلی توسط naser2015 نمایش پست ها
    آقا دست مریضا به این خلاقیت
    موفق باشید
    ممنون ناصر جان نظر لطف شماست. من فقط از تجربیات دیگر دوستان واساتید استفاده کردم .
    تا هفته گذشته روزی 8 ساعت co2 تزریق میشد، ولی حالا روزی 4ساعت وشاید هم کمتر از این هم بشه فعلا" در حال تست هستم ببینم جلبک میاد سراغ آک ها یا نه.
    آکواریوم گیاهی کامران http://www.aqua-quest.ir/forum/thread7857/#post312837

نام
    ali1379
    اون دفیوزر رو که داخل گذاشتین به خاطر جریان بالا آب از درصد حلالیتش کم نمیشه؟

نام
    kamran
    نقل قول نوشته اصلی توسط alifish نمایش پست ها
    اون دفیوزر رو که داخل گذاشتین به خاطر جریان بالا آب از درصد حلالیتش کم نمیشه؟
    سلام ودرود به علی آقا وممنون از توجهت :
    خدمت شما عرض کنم پاور هد با قدرتهای مختلف وجود داره . اگه دقت کرده باشی ورودی تاب فیلتر من یک شیر نصب کردم که مقدار جریان آب را میشه کنترل کرد . وبا مقدار فیاتری که داخل تاب گذاشتم جریان خیلی ملایم وآرامی را طی میکنه.
    آکواریوم گیاهی کامران http://www.aqua-quest.ir/forum/thread7857/#post312837

افرین به این خلاقیت داداش
    اگه میشه از تمامی قسمتها یه عس بزار تا ماهم درست کنیم اخه تازه واردیم بهد یه سوال ایا میشه اکسیژن و بخاری هم تو اینجور سامپ قرار داد که از تو اک بر داریم

افرین به این خلاقیت داداش
    اگه میشه از تمامی قسمتها یه عکس بزار تا ماهم درست کنیم اخه تازه واردیم بعد یه سوال ایا میشه اکسیژن و بخاری هم تو اینجور سامپ قرار داد که از تو اک بر داریم
    گفتار نیک
    پندار نیک
    کردار نیک

سلام... من الان پستتون و دیدم و میخام بسازمش فقط یه مسله ای هست من فیلتر سطلی داشتم و تو سطلی اب اول میره ته سطل بعد مرحله مرحله تصفیه میشه و دوباره از کنهر ورودی خارج میشه ینی ورودی اب به ته سطل هدایت میشه این جوری اشغالا کف سطل میمونن و اگه چیزی هم بره ته سطل دیگه بالا نمیاد حالا اگه من بیام به جای دو طرف یه طرف رو دوتا سوراخ کنم یکیش یه لوله زیر بزارم اب ورودی به فیلتر به تا تهش و از کناریش خارج بشه نظر شما چیه؟

منم این فیلتر ساختم ولی گذاشتمش بالای تانک اینجوری فشار بیشتر داره رو پمپ فشاره کمتری میاد
    اب تانک همیشه کریستالیه
    از خیلی از فیلترا بهتره اروزن تموم میشه خیلی
    توصیه میکنم بسازیدیش

نام
    reza
    سلام
    اتفاقا منم یکی درست کردم ولی پایین گزاشتم
    آقا بخاطر آب بندیش پدرم دراومد هر کاریش میکردم درب بازدید آب میداد دست آخر با چسب اکواریوم پلمش کردم

منم شبیه این سیستم رو درست کردم. فقط یه سوال داشتم. آیا لازم هست توی این طراحی کاری کنم که مثلا ماژول کربن فعال در صورت نیاز (مثلا زمانی که کود مایع داده میشه یا داروی یا ...) رو از سیستم خارج کرد؟ یا فعال بودن همیه کربن فعال مشکلی از این نظر که تو پرانتز گفتم نداره؟

مس سمی ترین آلیاژ برای ماهی هستش، فلز برنج که برای فیتینگ استفاده شده ترکیب مس و روی هست که فلز روی خودش هم سمی هستش.

از فیتینگ های پلاستیکی استفاده کنید تا تلفات نداشته باشید...

این نیمچه مقاله رو هم بخونین.
    ویرایش توسط DOOM : 07-26-2019 در ساعت 09:49 PM

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 91011