صفحه 210 از 215 نخستنخست ... 110160200208209210211212 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,091 به 2,100 از 2143

سلام
    یه فلاور ماده داشتم دیشب لولش زده بیرون الان دیدم تخم ریخته
    فلاور نر هم چند وقت پیش مرده الان این تخمارو چکار کنم
    ماهی ماده به شدت تهاجمی شده و کنار تخماس
    img_20160831_163505.jpg

img_20160831_165517.jpg

ضمنا به غذای بیشتری نیاز داره یا ن
    مرسی
    ویرایش توسط tiam666 : 08-31-2016 در ساعت 07:24 PM

نام
    E-H-S-A-N
    نقل قول نوشته اصلی توسط tiam666 نمایش پست ها
    سلام
    یه فلاور ماده داشتم دیشب لولش زده بیرون الان دیدم تخم ریخته
    فلاور نر هم چند وقت پیش مرده الان این تخمارو چکار کنم
    ماهی ماده به شدت تهاجمی شده و کنار تخماس

ضمنا به غذای بیشتری نیاز داره یا ن
    مرسی
    سلام همین فلاور تخم ریخته ؟ این فلاور هد داره یعنی مادست ؟

بله همین تخم ریخته
    لولش مشخصه تو عکس بالا حسابی اومده بیرون

از یه بندی دارمش بهش رسیدم هد زده . الان کوچیکتر شده هدش
    ----
    صوره_20160831_224111_1.jpg
    ویرایش توسط tiam666 : 09-01-2016 در ساعت 01:36 AM

با سلام و عرض ادب و احترام
    من ماهی فلاور باکس و پرت ماده رو با هم جفت زدم تخم ریزی کردن الان دو روزه و مولد هارو از تخم ها جدا کردم.الان یواش یواش لارو ها دارن از تخم بیرون میان و من شدیدن نگران تغذیه لارو ها هستم.با توجه به اینکه تا حالا تخم میگو هم هچ نکردم.اگه امکانش هست بهم بگین از کی لازمه که به لارو ها ارتمیا بدم؟و هر بار چقدر باید داد؟تو یه سایت نوشته از روز سوم و تو یه سایته دیگه نوشته از روز چهارم و پنجم اگه امکانش هست کاملا توضیح بدین الان روز دوم هست که تخم ریزی کردن و فک کنم از فردا لاروها کاملا از تخم در میان از امروز چیکار باید بکنم.یکی از مغازه دار ها بهم گفته چون دراوردن تخم میگو سخته بیا بهت مغز میگو بدم که نیازی به هچ کردن نداره و راحت میتونی بریزی تو اب تا لارو ها استفاده کنن ولی من هیچ ساتی مغز میگو ندیدم لطفا راهنمایی کنین
    ویرایش توسط Ruzbeh : 08-31-2016 در ساعت 11:13 PM

نام
    سعید
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ruzbeh نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب و احترام
    من ماهی فلاور باکس و پرت ماده رو با هم جفت زدم تخم ریزی کردن الان دو روزه و مولد هارو از تخم ها جدا کردم.الان یواش یواش لارو ها دارن از تخم بیرون میان و من شدیدن نگران تغذیه لارو ها هستم.با توجه به اینکه تا حالا تخم میگو هم هچ نکردم.اگه امکانش هست بهم بگین از کی لازمه که به لارو ها ارتمیا بدم؟و هر بار چقدر باید داد؟تو یه سایت نوشته از روز سوم و تو یه سایته دیگه نوشته از روز چهارم و پنجم اگه امکانش هست کاملا توضیح بدین الان روز دوم هست که تخم ریزی کردن و فک کنم از فردا لاروها کاملا از تخم در میان از امروز چیکار باید بکنم.یکی از مغازه دار ها بهم گفته چون دراوردن تخم میگو سخته بیا بهت مغز میگو بدم که نیازی به هچ کردن نداره و راحت میتونی بریزی تو اب تا لارو ها استفاده کنن ولی من هیچ ساتی مغز میگو ندیدم لطفا راهنمایی کنین

سلام..

بچه ها تا یک هفته تازه شنا ازادانجام میدن و ازادانه به دور از مادر شنا میکنن! در روز سوم یا چهارم بچه ماهیها هنوز به محیط عادت میکنن چه برسه غذا بخورن! شما خیالت راحت تا یک هفته اصلا احتیاجی به غذا دادن نیست وخودشون راحت سایز میشن. از اون به بعد همون ارتمیا و زرده تخم مرغ ابپز براصون بهترین وکاملترین غذاست. احتیاجی نیست مثل والدین از انواع غذا گران قیمت استفاده کنین! و اینکه اصلا غذاهایی مثل هامپی هد و.... رو برحسب قدرتشون پودر نکنین وبهشون بدین تا از همین ابتدا با اعمال فشار روی غدد ماهی، مشکلات جنسی براشون اتفاق بیافته! و باعث کاهص طول عمر ماهی هم میشه. (خیلیا فک میکنن هرچه زودتر ازغذاهای حرفه ای استفاده کنن تاثیر بیشتری روی ماهی میزاره و انگار نژادش قرار عوض بشه!!

با سلام و عرض ادب و تشکر از زحماتتون
    میخواستم بپرسم اگه نتونم تخم میگو هچ کنم غذای جایگزینی واسه لارو ها هست که بشه استفاده کرد یا نه سوال بعدیم اینکه چند روز بعد از بیرو امدن لارو ها میشه اب اکولریوم رو صافی کرد.ممنون از راهنماییاتون

نام
    E-H-S-A-N
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ruzbeh نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب و تشکر از زحماتتون
    میخواستم بپرسم اگه نتونم تخم میگو هچ کنم غذای جایگزینی واسه لارو ها هست که بشه استفاده کرد یا نه سوال بعدیم اینکه چند روز بعد از بیرو امدن لارو ها میشه اب اکولریوم رو صافی کرد.ممنون از راهنماییاتون
    سلام بهترین غذا برای پرورش لارو ها آرتمیاست . در غیر این صورت رشد سوز میشن و دستگاه گوارششون به نوعی تشکبل نمیشه....

سلام خدمت همه نمیدونم سوالمو جای درستی پرسیدم یا نه قبلا پرسیدم کسی جواب نداد
    خواستم ببینم فلاور نر و میشه با پرت ماده جفت زد؟؟بچه هاش چه شکلی میشن ؟؟؟ارزش داره یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط مهرداد 001 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه نمیدونم سوالمو جای درستی پرسیدم یا نه قبلا پرسیدم کسی جواب نداد
    خواستم ببینم فلاور نر و میشه با پرت ماده جفت زد؟؟بچه هاش چه شکلی میشن ؟؟؟ارزش داره یا نه
    بله ميشه من خودم اينكارو كردم و نتيجش هم افتضاح بوده!

شاهین جان پس با چه ماهی جز فلاور جفت بزنی نتیجش بهتر میشه