صفحه 38 از 39 نخستنخست ... 2836373839 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 371 به 380 از 389

نام
    سعید
    نقل قول نوشته اصلی توسط HosseiiN نمایش پست ها
    باسلام . من یه تانک به ابعاد 100.40.50. دارم . به دلیل استفاده از تاپ فیلتر قوی جریان اب زیاده . نور اکمم سفید ابیه .بسترم شن خیلی ریز قهوه ایه . برای دکور هم دوتا صخره بزرگ گذاشتم .خاستم ببینم با این شرایط میتونم یه فلاور نگهدارم ؟ اگه بله چه سایزی؟ ..... با تشکر فراوان

سلام....

اگه نمیتونید زیاد هزینه کنین همون تاپ بهترین گزینه است وگرنه سطلی بهترین نوع فیلتر در کنار سامپ. برای کنترل شدت جریان بهتره با جایگزین کردن پمپ هوا، خم زیبایی اکواریوم رو حفظ کنین و هم از شر صدای خرخر وبالا پایین شدن ماهی خلاص بشین! (ورداشتن شیلنگ هوا فیلتر). درباره بستر هم هم شن ریز وهم دذشت هر دو دردسر خودشون رو دارن! همونطور که تانک خالی خودش دردسر!! من شن درشت رو به خاطر سیفون راحت و عدم توانایی ماهی در جابه جایی بیشتر میپسندم! تانک خالی هم باعث استرس ماهی میشه! اگه تانک جلو دید هست حضور شن الزامیه! من کاری به اصول کلیشه ای نگهداری فلاور ندارم و خودم رو ملزم به رعایت همه اصول نمیکنم! ازمون وخطا رو خودم انجام میدم! بستر در مغازه وسالن 100%مشکلسازه ولی برای خونه لازمه(نظر خودم) این مطالب رو با تجربه به دست اوردم و به شدت دلیل دارم. اگه قرار بستر نزاری حداقل چندتا سنگ بزرگ یا سنگ اتشفشانی بزار.. ماهی مثل هر موجود دیگه ای به پناهگاه احتیاج داره و بعضیا ندونسته و روی حساب اینکه فلاور ماهی هیبرید میگن لازم نیس و دهنش بدفرم میشه! هه! (یکی نیس بگه: فلاور از اسب افتاده، از اصل که نیافتاده)! اصول حرفه ای مال حرفه ایها و برای سالن، مغازه یا کارگاه لازمه نه تو خونه جلو چشم اونم توی حال یا پذیرایی خونه! بازم نگاه به شرایط کن و با خودت کنار بیا من به شخصه هیچوقت کسیو مجبور به انجام کاری نمیکنم. خیلی توضیح داشتم اما بحث خیلی شلوغ میشه و خسته کننده..

نقل قول نوشته اصلی توسط s@€€d نمایش پست ها
    سلام....

اگه نمیتونید زیاد هزینه کنین همون تاپ بهترین گزینه است وگرنه سطلی بهترین نوع فیلتر در کنار سامپ. برای کنترل شدت جریان بهتره با جایگزین کردن پمپ هوا، خم زیبایی اکواریوم رو حفظ کنین و هم از شر صدای خرخر وبالا پایین شدن ماهی خلاص بشین! (ورداشتن شیلنگ هوا فیلتر). درباره بستر هم هم شن ریز وهم دذشت هر دو دردسر خودشون رو دارن! همونطور که تانک خالی خودش دردسر!! من شن درشت رو به خاطر سیفون راحت و عدم توانایی ماهی در جابه جایی بیشتر میپسندم! تانک خالی هم باعث استرس ماهی میشه! اگه تانک جلو دید هست حضور شن الزامیه! من کاری به اصول کلیشه ای نگهداری فلاور ندارم و خودم رو ملزم به رعایت همه اصول نمیکنم! ازمون وخطا رو خودم انجام میدم! بستر در مغازه وسالن 100%مشکلسازه ولی برای خونه لازمه(نظر خودم) این مطالب رو با تجربه به دست اوردم و به شدت دلیل دارم. اگه قرار بستر نزاری حداقل چندتا سنگ بزرگ یا سنگ اتشفشانی بزار.. ماهی مثل هر موجود دیگه ای به پناهگاه احتیاج داره و بعضیا ندونسته و روی حساب اینکه فلاور ماهی هیبرید میگن لازم نیس و دهنش بدفرم میشه! هه! (یکی نیس بگه: فلاور از اسب افتاده، از اصل که نیافتاده)! اصول حرفه ای مال حرفه ایها و برای سالن، مغازه یا کارگاه لازمه نه تو خونه جلو چشم اونم توی حال یا پذیرایی خونه! بازم نگاه به شرایط کن و با خودت کنار بیا من به شخصه هیچوقت کسیو مجبور به انجام کاری نمیکنم. خیلی توضیح داشتم اما بحث خیلی شلوغ میشه و خسته کننده..
    خیلی ممنون از پاسخ گویی تون . فقط میشه یکم راجب کم کردن صدای تاپ فیلتر توضیح بدید

نام
    سعید
    نقل قول نوشته اصلی توسط HosseiiN نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسخ گویی تون . فقط میشه یکم راجب کم کردن صدای تاپ فیلتر توضیح بدید

سلام...
    خواهش میکنم کار خاصی انجام ندادم.
    در پست قبلی داخل پرانتز (ورداشتن شیلنگ هوا فیلتر) عرض کردم.... منتها با این عمل ناچارا باید به فکر تهیه پمپ هوا باشین...درسته اینجوری یه وسیله دیگه باید اضافه کنین اما از چند جهت ارزش داره.... شما با پرداخت30 الی40تومن میتونین پمپ هوا پرقدرت با توجه به سایز تانکتون مارک هایلا 5504 یا 5505 رو تهیه کنین و تا چندسال ازش استفاده مفید کنین. وگرنه گزینه های ارزانتر هم در بازار موجوده

نقل قول نوشته اصلی توسط lovelybye نمایش پست ها
    تانكی که فلاور در آن نگهداری میکنید باید متناسب با اندازه فلاور باشه {هر چه بزرگتر بهتر}
    از وسايل تزييني کمتر استفاده بشه چون امکان داره فلاور به خودش آسیب برسونه و از اجسام زبر و تيز در تانک فلاور نباید استفاده بشه
    جريان اب شدید نباشد چون هر گونه اضطراب به ماهی بر روی رنگ و هد فلاور تاثیر میگذارد ( ميتونيد از آبشاری یا تصفیه تاپ فيلتر استفاده كنيد. )
    بهترين حالت نگهداري فلاور به صورت تكي هست تا بتوانید بهتر ازش رسیدگی کنید در ضمن فلاور قلمروطلب هست و به ماهی های دیگه آسیب برساند
    به خاطر جابجایی شن و ماسه توسط فلاور ترجيحاً آکواریوم باید بدون شن و سنگ باشه ( چون دهان رو كج و گشاد ميكنه)
    چون فلاور ماهی با ارزشی هست تانک باید قسمتی از خونه قرار بگیرد که استرس کمتری به ماهی وارد شود
    شرایط سخت اکواریوم رو از لحاظ دما و سختی اب و پ هاش و نیترات رو تحمل میکنه ولی بهترین پ هاش برای اون 7 تا 7.8 هست. ودمای 27 تا 32
    نور> آکواریوم باید متوسط باشد واز دو مهتابی با نور زرد و سفید استفاده شود روزها روشن و شبها خاموش باشد {ترجیحا 8تا12ساعت در روز کافیه}
    با سیفون کردن 20 درصد آب آکواریوم از کف و جایگزین کردن آب مناسب هم فضولات را از کف آکواریوم جمع کنید و هم با این کار dh و اکواریوم را تنظیم کنید و به سلامت ماهیها و خوش رنگتر شدن انها کمک کنید

[size=+2]این وظیفه ی منه --> دیگران کاشتند من استفاده کردم . . . حال من میکارم دیگران استفاده کنند[/size]
    تانک مناسب برای نگهداری از فلاور یه عکس از فلاوری که دهنش با شن کج و گشاد شده بدید ببینیم...
    چرا از چیزی که ندیدید و تجربه ندارید حرف میزنید.
    به نگاهی به تانک های تایلند بندازید میبید که از شن قهوه ای گرد رودخانه ای استفاده میکنن و اصلا هم دهن کج ندارن.

با کدوم سند میتونه اثبات کنه که دهن فلاور کج و گشاد میشه

فلاور از در زمان کوچیکی اگر با تغذیه فریز شده یعنی یخ زده تغذیه بشه احتمالش هست که فک بخاطر فشاری که به غذا میاره اسیب برسه.

لطفا خواهشا اطلاعات غلط و بی تجربه را رائه نکنید.

فرستاده شده از SM-J700Fِ من با Tapatalk
    ویرایش توسط ghasem rahimi : 09-19-2017 در ساعت 06:41 PM

نام
    سجاد
    شن و ماسه و دکور مناسب برای تانک فلاور چیه؟
    میگن نیاز به مخفیگاه داره و از طرفی میگن ممکنه به خودش ضربه بزنه، شن کف هم میگن نباشه بهتره ولی بدون شن تانک نمای جالبی نداره لطفا راهنمایی کنین
    دردها فراموش می شوند همدردها هرگز

آروانا کوتوله من

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan.zx654 نمایش پست ها
    تانک مناسب برای نگهداری از فلاور یه عکس از فلاوری که دهنش با شن کج و گشاد شده بدید ببینیم...
    چرا از چیزی که ندیدید و تجربه ندارید حرف میزنید.
    به نگاهی به تانک های تایلند بندازید میبید که از شن قهوه ای گرد رودخانه ای استفاده میکنن و اصلا هم دهن کج ندارن.

این اراجیف رو کی گفته با کدوم سند میتونه اثبات کنه که دهن فلاور کج و گشاد میشه

فلاور از در زمان کوچیکی اگر با تغذیه فریز شده یعنی یخ زده تغذیه بشه احتمالش هست که فک بخاطر فشاری که به غذا میاره اسیب برسه.

لطفا خواهشا اطلاعات غلط و بی تجربه را رائه نکنید.

فرستاده شده از SM-J700Fِ من با Tapatalk
    شما به اندازه انگشتایه دستت فلاور داشتی که الان استاد شدی اینجا؟

نام
    سجاد
    من خیلی فلاور دوست دارم و می خوام بگیرم ولی تانک بدون شن و دکور دوست ندارم، تکلیف چیه ؟

آروانا کوتوله من

نام
    سجاد
    استادان فلاور باز کسی نیست جواب بده

آروانا کوتوله من

نام
    shokrollah
    زیبایی تانک فلاور به تنها بودن خود فلاوره تو میتونی دکور یا شن داشته باشی ولی فقط دکورت نباید شلوغ باشه چون فلاور رشدش زیاده و در مورد شن شاید بدونی که فلاور چاله درست کردن رو دوست داره و با همین شن درستش میکنه که در اکثر مواقع باعث از فرم افتادن دهان فلاور میشه.
    درکل شن چیز خوبی فلاور نیست اگه میخوای فلاور داری رو حرفه ای کار کنی.
    اینقدر بدم میاد از اونایی که من ازشون خوشم میاد ولی اونا ازمن بدشون میاد...

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad64 نمایش پست ها
    من خیلی فلاور دوست دارم و می خوام بگیرم ولی تانک بدون شن و دکور دوست ندارم، تکلیف چیه ؟
    ســــــــــــــلام
    جدا از فرم دهان فلاور توی تانکی که فلاور باشه کلاً دکور رو به هم میریزه مگر از سنگهای بزرگ استفاده کنی که اغلب دکو شلوغ فلاور رو عصبی میکنه

http://www.aqua-quest.ir/forum/thread8413/ آکواریوم 800 لیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتریmoitaba 1362

صفحه 38 از 39 نخستنخست ... 2836373839 آخرینآخرین