صفحه 1 از 39 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 389

نام
    محمدعلی

تانک مناسب برای نگهداری از فلاور

تانكی که فلاور در آن نگهداری میکنید باید متناسب با اندازه فلاور باشه {هر چه بزرگتر بهتر}
    از وسايل تزييني کمتر استفاده بشه چون امکان داره فلاور به خودش آسیب برسونه و از اجسام زبر و تيز در تانک فلاور نباید استفاده بشه
    جريان اب شدید نباشد چون هر گونه اضطراب به ماهی بر روی رنگ و هد فلاور تاثیر میگذارد ( ميتونيد از آبشاری یا تصفیه تاپ فيلتر استفاده كنيد. )
    بهترين حالت نگهداري فلاور به صورت تكي هست تا بتوانید بهتر ازش رسیدگی کنید در ضمن فلاور قلمروطلب هست و به ماهی های دیگه آسیب برساند
    به خاطر جابجایی شن و ماسه توسط فلاور ترجيحاً آکواریوم باید بدون شن و سنگ باشه ( چون دهان رو كج و گشاد ميكنه)
    چون فلاور ماهی با ارزشی هست تانک باید قسمتی از خونه قرار بگیرد که استرس کمتری به ماهی وارد شود
    شرایط سخت اکواریوم رو از لحاظ دما و سختی اب و پ هاش و نیترات رو تحمل میکنه ولی بهترین پ هاش برای اون 7 تا 7.8 هست. ودمای 27 تا 32
    نور> آکواریوم باید متوسط باشد واز دو مهتابی با نور زرد و سفید استفاده شود روزها روشن و شبها خاموش باشد {ترجیحا 8تا12ساعت در روز کافیه}
    با سیفون کردن 20 درصد آب آکواریوم از کف و جایگزین کردن آب مناسب هم فضولات را از کف آکواریوم جمع کنید و هم با این کار dh و اکواریوم را تنظیم کنید و به سلامت ماهیها و خوش رنگتر شدن انها کمک کنید

[size=+2]این وظیفه ی منه --> دیگران کاشتند من استفاده کردم . . . حال من میکارم دیگران استفاده کنند[/size]
    در آرزوی دنیایی بدون مرز ......

آکواریوم های http://www.aqua-quest.ir/forum/thread3849/ lovelybye

مدیر بخش
    اختصاصی فلاور

نام
    alireza
    الان این تانک:80-45-30 خوبه برای فلاور باکس 11 سانتی؟
    Don't throw stones because my mountain will be built

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza76 نمایش پست ها
    الان این تانک:80-45-30 خوبه برای فلاور باکس 11 سانتی؟
    توی مقالات و کتاب و هایی که من خوندم همه بلا استثنا تانک ایده ال فلاور رو 200 لیتر ذکر کردن(برای 1 فلاور)
    ولی خود من به هیچ وجه این قانون رو رعایت نکردم مشکلی هم پیش نیومده

ولی خب نه تنها برای فلاور برای همه ماهی ها این قانون هست که تانک هر چی بزرگتر بهتر
    وقتی گربه نیست ، موش ها می رقصند

نام
    علی
    برای فلاور اگر ماسه سفید ریز بریزم باعث مشکل بد فرم شدن میشه و دهان فلاور رو کج و گشاد میکنه ؟ سنگ ریز و درشت ممکنه برای جابجا کردنش دز طولانی مدت باعث بشه ولی ماسه ریز چه طور ؟ کسی تجربه ای داره لطفاً بگه . مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ali880077 نمایش پست ها
    برای فلاور اگر ماسه سفید ریز بریزم باعث مشکل بد فرم شدن میشه و دهان فلاور رو کج و گشاد میکنه ؟ سنگ ریز و درشت ممکنه برای جابجا کردنش دز طولانی مدت باعث بشه ولی ماسه ریز چه طور ؟ کسی تجربه ای داره لطفاً بگه . مرسی
    شما هر چی بزاری ممکنه باعث کج شدن دهن فلاورتون بشه
    الیته ممکنه

مطمئن ترین راه اینه که کف تانک چیزی نباشه

چون فلاور سنگ هایی که بزرگتر از دهنش هستن رو هم جابه جا میکنه

من یه مدت شن شکری استفاده کردن برای فلاور
    ولی به دلیل حجم بالای فضولات این ماهی و نرفتن لایه لای شن و باقی موندن رو ی سطح شن
    چهره اکواریوم رو بعد یه مدت خراب میکرد
    وقتی گربه نیست ، موش ها می رقصند

نام
    علی
    خووب یعنی با سیفون هفتگی این فضولات رو نمیشه جمع کرد؟ شن شکری منظورتون همین شن های سفید رنگی که کف آکواریوم آب شور میریزن هست ؟ اونا چون ریز هستن فکر نکنم مشکلی برا فلاور پیش بیاره ولی فقط فکر کنم خیلی پخش و پلاشون کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط masood22 نمایش پست ها
    شما هر چی بزاری ممکنه باعث کج شدن دهن فلاورتون بشه
    الیته ممکنه

مطمئن ترین راه اینه که کف تانک چیزی نباشه

چون فلاور سنگ هایی که بزرگتر از دهنش هستن رو هم جابه جا میکنه

من یه مدت شن شکری استفاده کردن برای فلاور
    ولی به دلیل حجم بالای فضولات این ماهی و نرفتن لایه لای شن و باقی موندن رو ی سطح شن
    چهره اکواریوم رو بعد یه مدت خراب میکرد

مدیر بخش
    اختصاصی فلاور

نام
    alireza
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali880077 نمایش پست ها
    خووب یعنی با سیفون هفتگی این فضولات رو نمیشه جمع کرد؟ شن شکری منظورتون همین شن های سفید رنگی که کف آکواریوم آب شور میریزن هست ؟ اونا چون ریز هستن فکر نکنم مشکلی برا فلاور پیش بیاره ولی فقط فکر کنم خیلی پخش و پلاشون کنه.
    اقا علی از ما گفتن بود هر کاری دوستی داری و صلاح میدونی بکن.خوب اکواریوم خودت هست ما نمیتونیم دکور اکواریومت رو بهم بزنیم.
    Don't throw stones because my mountain will be built

نام
    علی
    خواهش میکنم قابل شما رو نداره علیرضا جان ، از این جهت گفتم که بهترین کارو با همفکری دوستان انجام بدم . فکر میکنم ریختن شن علاوه بر زیبایی به خاظر محلی برای باکتریها میتونه باشه در فیلتراسیون آکواریوم کمک باشه چه باکتریهای بی هوازی و هوازی میتونن رشد کنن . حالا نمی دونم این طرز فکر تا چه درست هست و چقدر بازده هی داره ولی بی تاثیر فکر نکنم باشه در کل !

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza76 نمایش پست ها
    اقا علی از ما گفتن بود هر کاری دوستی داری و صلاح میدونی بکن.خوب اکواریوم خودت هست ما نمیتونیم دکور اکواریومت رو بهم بزنیم.

نام
    مجتبی
    سلام به همه دوستان. سال جدید مبارک.

یه سوال فنی؟

برای تکثیر فلاور چه ابعاد آکواریومی مناسبه؟ و چه وسایلی لازمه که تو آکواریوم باشه؟ منظورم( پمپ و فیلتر و بخاری و اینجور چیزاست)

نام
    mahdi
    با سلام می خواستم ببینم تانکی که در نظر گرفتم برای فلاور خوبه یانه لطفا رهنمایی کنیدطول65عرض30ارتفاع40با تشکر
    گلوم خلوت ترین پس کوچه ی بن بست

سرم سر کش ترین فواره ی میدون

یه فنجون قهوه تو غمگین ترین کافه ...

اکواریوم من

صفحه 1 از 39 12311 ... آخرینآخرین