صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38
    با تشکر از پاسخ تان
    فکر کنم منظورتان از پست معمولی همان شرکتهای پستی هوایی است که اعتبار کمتری دارند میباشد ]چون همه یه مدل اند با اعتبار های متفاوت بخاطر سرعت و گارانتی رسید که باتوجه به فیدبکهای که دیگر افراد خریدار میدهند میشه به رسیدنش اعتماد کرد

دو نکته هست اول اینکه بغیر از هزینه پستی فوق شرکت پستی ما هم یه مبلغی میگیره مثل هزیته یا پول پیک که حدود 10 الی 15 تومان میشه و دوم اینکه اگر خریدهاتون به صورت تعدادی از یه محصول باشه گمروک تعلق میگیره
    من تا حالا از طریق گروهای شبکه های اجتماعی تو موبایل تا حالا حدود 1000 دلاری پوشاک و البسه برای بچه ام خریدم ( البته من نخریدم خانمم میخره ) گمرکی ندادم فقط هربار حدود 15000 تومان هزینه پست ایران دادم

اما سوال اصلی اینکه کدامیک از اجناس این سایت برای خرید و ارسال به ایران ارزش و صرفه اقتصادی دارند
    از اونجا که من در شروع ساخت یک اک 700 لیتری هستم میخوام که ابتدا لوازم رو خریداری کنید و بعد سامپ بسازم لذا خیلی دلم میخواد بدونم کدومیک از محصولاتش ارزش خرید دارن
    مثلا موج ساز های زیر ارزش خرید دارن یانه ؟
    بعبارتی یه همچین چیزی تو ایران چنده؟
    البته دلار رو4000 تومان محاسبه و بدون گمرکی و لی به اضافه 18000 تومان پول پست ایران))

JEBAO WIRELESS RW 4 WAVE MAKER POWERHEAD WP REEF AQUARIUM on Aliexpress.com | Alibaba Group

اضافه شده پس از 2 minutes :

نقل قول نوشته اصلی توسط rn4j1m1 نمایش پست ها
    تنها ارسال با پست عادی رایگان هست (ممکنه دریافت بسته بیش از یک ماه طول بکشه - اگه اصلا به دستتون برسه )
    در مورد پرداخت هزینه هم خیلی از فروشنده ها در مورد این که پی پال واقعا به نام خریدار باشه حساس هستند ، قبل از خرید باید باهاشون هماهنگ کنید که اکانت مال خودتون نیست
    من خودم قطعات الکترونیک زیاد خریدم و ارسال هم همیشه با tnt یا aramex بوده
    با تشکر از پاسخ تان
    فکر کنم منظورتان از پست معمولی همان شرکتهای پستی هوایی است که اعتبار کمتری دارند میباشد ]چون همه یه مدل اند با اعتبار های متفاوت بخاطر سرعت و گارانتی رسید که باتوجه به فیدبکهای که دیگر افراد خریدار میدهند میشه به رسیدنش اعتماد کرد

دو نکته هست اول اینکه بغیر از هزینه پستی فوق شرکت پستی ما هم یه مبلغی میگیره مثل هزیته یا پول پیک که حدود 10 الی 15 تومان میشه و دوم اینکه اگر خریدهاتون به صورت تعدادی از یه محصول باشه گمروک تعلق میگیره
    من تا حالا از طریق گروهای شبکه های اجتماعی تو موبایل تا حالا حدود 1000 دلاری پوشاک و البسه برای بچه ام خریدم ( البته من نخریدم خانمم میخره ) گمرکی ندادم فقط هربار حدود 15000 تومان هزینه پست ایران دادم

اما سوال اصلی اینکه کدامیک از اجناس این سایت برای خرید و ارسال به ایران ارزش و صرفه اقتصادی دارند
    از اونجا که من در شروع ساخت یک اک 700 لیتری هستم میخوام که ابتدا لوازم رو خریداری کنید و بعد سامپ بسازم لذا خیلی دلم میخواد بدونم کدومیک از محصولاتش ارزش خرید دارن
    مثلا موج ساز های زیر ارزش خرید دارن یانه ؟
    بعبارتی یه همچین چیزی تو ایران چنده؟
    البته دلار رو4000 تومان محاسبه و بدون گمرکی و لی به اضافه 18000 تومان پول پست ایران))

JEBAO WIRELESS RW 4 WAVE MAKER POWERHEAD WP REEF AQUARIUM on Aliexpress.com | Alibaba Group
    ویرایش توسط einous : 10-06-2015 در ساعت 07:19 PM

سلام من تانک 500 لیتریم تازه ابگیری داره می شه . من می خوام یا مگنفیکا یا بابل رز تیپ نگه داری کنم . یعنی هدفم اینه که قشنگ بزرگ شه
    نور عالی دارم ال ای دی های حرفه ای از چین سفارش دادم می تونین راهنماییم کنید ؟
    راستی می شه اسبک توی رفرجیم نگه دارم ؟ اندازش 30 *30 * 30

نام
    رضا
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin021 نمایش پست ها
    سلام من تانک 500 لیتریم تازه ابگیری داره می شه . من می خوام یا مگنفیکا یا بابل رز تیپ نگه داری کنم . یعنی هدفم اینه که قشنگ بزرگ شه
    نور عالی دارم ال ای دی های حرفه ای از چین سفارش دادم می تونین راهنماییم کنید ؟
    راستی می شه اسبک توی رفرجیم نگه دارم ؟ اندازش 30 *30 * 30
    سلام
    در چه موردی نیاز به راهنمایی دارید ؟
    بله میتونید نگهداری کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط rn4j1m1 نمایش پست ها
    سلام
    در چه موردی نیاز به راهنمایی دارید ؟
    بله میتونید نگهداری کنید
    می خوام بدونم جریان روی مگنفیکا چقدر باید باشه و چطوری ... سطح زیرش چه شکلی باشه .؟ نور من می تونه جهتش تغییر کنه و شنیدم که مگنیفیکا حرکت می کنه چه شرایطی باید باشه تا نکنه و جای مناسب پیدا کنه ؟ دلقک باید بعد از ورودش باشه یا ربطی نداره ؟

نام
    رضا
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin021 نمایش پست ها
    می خوام بدونم جریان روی مگنفیکا چقدر باید باشه و چطوری ... سطح زیرش چه شکلی باشه .؟ نور من می تونه جهتش تغییر کنه و شنیدم که مگنیفیکا حرکت می کنه چه شرایطی باید باشه تا نکنه و جای مناسب پیدا کنه ؟ دلقک باید بعد از ورودش باشه یا ربطی نداره ؟
    نور زیاد و جریان قوی میخواد
    بستگی به شرایط داره ، اگه شرایط محیطی که توش قرار داره کاملا مناسب باشه احتمال این که دوباره جا به جا بشه کم هست

دوستان دلقک ماهی ریز قیمتش چنده ؟
    خـــــوشــــش بیـــــــــــــــــاد
    خــــــــــــــــودش میـــــــــــــآد

نام
    رضا
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabao121 نمایش پست ها
    دوستان دلقک ماهی ریز قیمتش چنده ؟
    یک بندی از 20 ه ت تا ...

یه بندیش چند لیتر آب نیاز داره و ییه اک شور تو همون سایز چه قد هزینه داره؟
    خـــــوشــــش بیـــــــــــــــــاد
    خــــــــــــــــودش میـــــــــــــآد

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234