صفحه 312 از 312 نخستنخست ... 212262302310311312
نمایش نتایج: از 3,111 به 3,115 از 3115

نام
    اهورا
    با درود بر اساتید و دوستان
    من قصد را اندازی یک تانک گیاهی با ابعاد ۱۰۰*۵۰*۳۵ را دارم
    چه نوری برای آن در نظر بگیرم ؟ لطفا حدود هزینه را هم مشخص فرمایید
    قصد ندارم چمن حرفه ای داشته باشم اما می خواهم از گیاهان مختلفی هم استفاده نمایم
    با سپاس از پاسخگویی
    در جهان راه یکی است و آن راه راستی است - زرتشت پیامبر ایران زمین
    آکواریوم های Bitaaaaaab
    http://www.aqua-quest.ir/forum/thread3273/
    http://www.aqua-quest.ir/forum/thread4138/
    http://www.aqua-quest.ir/forum/thread3273/index3.html

مدیر بخش گیاهان آکواریومی

نقل قول نوشته اصلی توسط bitaaaaaab نمایش پست ها
    با درود بر اساتید و دوستان
    من قصد را اندازی یک تانک گیاهی با ابعاد ۱۰۰*۵۰*۳۵ را دارم
    چه نوری برای آن در نظر بگیرم ؟ لطفا حدود هزینه را هم مشخص فرمایید
    قصد ندارم چمن حرفه ای داشته باشم اما می خواهم از گیاهان مختلفی هم استفاده نمایم
    با سپاس از پاسخگویی
    ارزان ترین راه استفاده از FPL اسرام یا فیلیپس 6500 کلوین است که در اسرام بهشون میگن اسرام اسکای وایت 865 ./

سلام به همه دوستان. ، بعد از مدتها داشتن تانک اب شیرین ، میخام یه تانک نانو گیاهی نیمه حرفه ایی راه بندازم ، یه لامپ حرفه ایی پیشنهاد بدین که بعدا پشیمون نشم ، کف رو میخام چمن کار کنم ، طول هم 38 سانت هست

- - - Updated - - -

سلام به همه دوستان. ، بعد از مدتها داشتن تانک اب شیرین ، میخام یه تانک نانو گیاهی نیمه حرفه ایی راه بندازم ، یه لامپ حرفه ایی پیشنهاد بدین که بعدا پشیمون نشم ، کف رو میخام چمن کار کنم ، طول هم 38 سانت هست ، سپاس

نام
    مهدی
    نقل قول نوشته اصلی توسط edris1359 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. ، بعد از مدتها داشتن تانک اب شیرین ، میخام یه تانک نانو گیاهی نیمه حرفه ایی راه بندازم ، یه لامپ حرفه ایی پیشنهاد بدین که بعدا پشیمون نشم ، کف رو میخام چمن کار کنم ، طول هم 38 سانت هست

- - - Updated - - -

سلام به همه دوستان. ، بعد از مدتها داشتن تانک اب شیرین ، میخام یه تانک نانو گیاهی نیمه حرفه ایی راه بندازم ، یه لامپ حرفه ایی پیشنهاد بدین که بعدا پشیمون نشم ، کف رو میخام چمن کار کنم ، طول هم 38 سانت هست ، سپاس
    سلام دوست عزیز
    اگه نمیخوای تو هزینه زیادی بیوفتی ، کارت با لامپ fpl راه میوفته ۶۵۰۰ کلوین
    که کافیه لیتراژ آب آکواریومت رو بدست بیاری ، به ازای هر لیتر نیم تا یک وات نور در نظر بگیری
    یعنی اگه ۵۰ لیتر آبگیری داری ، یک لامپ ۳۶ واتی براش کافیه
    اگه میخوای هزینه رو بیشتر کنی میتونی از لامپ های فلورسنت شرکت هایی مثل جیسمن و آکوامدیک و جی بی ال استفاده کنی
    در بعضی آکواریمی ها هم ال ای دی های شرکت هایی چون آکوا و سوبو رو هم میتونی پیدا کنی
    اگرم حال و حوصله داری مثل من میتونی ال ای دی دستساز بسازی که همه اینا با یک سرچ در بالاسمت چپ همین انجمن قابل دسترسیه
    موفق باشی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط edris1359 نمایش پست ها

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز
    که کافیه لیتراژ آب آکواریومت رو بدست بیاری ، به ازای هر لیتر نیم تا یک وات نور در نظر بگیری
    اگه میخوای هزینه رو بیشتر کنی میتونی از لامپ های فلورسنت شرکت هایی مثل جیسمن و آکوامدیک و جی بی ال استفاده کنی
    در بعضی آکواریمی ها هم ال ای دی های شرکت هایی چون آکوا و سوبو رو هم میتونی پیدا کنی
    اگرم حال و حوصله داری مثل من میتونی ال ای دی دستساز بسازی که همه اینا با یک سرچ در بالاسمت چپ همین انجمن قابل دسترسیه
    موفق باشی

سلام دوست عزیز
    موفق باشی[/QUOTE]

ممنون دوست عزیز ، من سایز تانک رو تغییر دادم به ۶۰ سانت ، تنوع لامپ هم توی بازار زیاده ، موندم کدوم رو انتخاب کنم ، یه راهنمایی بدین
    یه مدل led اکواسان ۶۰ سانت ، ۳۶ وات و همین مدل دوبل هم داره ۷۲ وات
    نور ال ای دی ۶۰ سانت دوبل آکواریوم گیاهی آکوا سان - پلنت اصفهان
    یه مدل هم ۲ تا لامپ ۲۴ وات گیسمان هس با قاب
    سوپر فلورا ۲۴ وات - پلنت اصفهان
    یه مدل دیگه هم لامپ اف پی ال ۵۵ وات ادیسه هس
    مشخصات، قیمت و خرید چراغ آکواریوم اودیسه مدل کامپکت 55 clip | دیجیکالا
    میشه هم نظر بدین و بگین کدوم مناسبتره
    حدود ۱۰۰ لیتر اب میشه ، ممنون
    ویرایش توسط edris1359 : 04-03-2020 در ساعت 03:36 PM

صفحه 312 از 312 نخستنخست ... 212262302310311312