صفحه 262 از 312 نخستنخست ... 162212252260261262263264272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 2,611 به 2,620 از 3115

نام
    mad.kesha
    سلام
    من واسه اینکه نور اف پی ال رو نصف کنم یه شاخشو با برچسب آیینه پوشوندم به نظر اساتید با این کار تونستم نورو نصف کنم و اینکه آیا برچسب داغ نمیشه و بسوزه ؟
    تانکم حدود 40 لیتره که 1 صورتی 12 وات و یه اف پی ال 36 وات داشتم نور یکم واسه تانکم زیاد بود این کارو کردم که جمعا حدود 30 وات نور داشته باشم نظر اساتید چیه ؟
    ممنون
    (ارتفاع تانکم 30 سانت فاصله نورم 15 سانت تا سطح آب)

picsart_11-30-10.38.27.jpg

نام
    مهدی
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد رضا کشاورز نمایش پست ها
    سلام
    من واسه اینکه نور اف پی ال رو نصف کنم یه شاخشو با برچسب آیینه پوشوندم به نظر اساتید با این کار تونستم نورو نصف کنم و اینکه آیا برچسب داغ نمیشه و بسوزه ؟
    تانکم حدود 40 لیتره که 1 صورتی 12 وات و یه اف پی ال 36 وات داشتم نور یکم واسه تانکم زیاد بود این کارو کردم که جمعا حدود 30 وات نور داشته باشم نظر اساتید چیه ؟
    ممنون
    (ارتفاع تانکم 30 سانت فاصله نورم 15 سانت تا سطح آب)

سلام
    حاجی اف پی ال رو بردار کلا یه t5 یا t4 با توان کمتر بذار اینجوری که برچسب زدی خطریه داغ میشه میسوزه کار دستت میده
    موفق باشی
    به می عمارت دل کن که ای جهان خراب
    برآن سر است که از خاک ما بسازد خشت

سلام
    میشه از یک ترانس 36 که مال مهتابی اف پی اله برای روشن کردن 4تا مهتابیه زیرکابینتیه 9 وات استفاده کرد؟

سلام دوستان اسم این سیستم نوری اسمش چیه؟

11220458_964791020252802_8435748476626829704_n.jpg

سلام دوستان
    اقا نمیشه نوری شبیه تابش نور ada درست کرد نامسب خیلی گیاه ها رو خوش رنگ نشون میده سبز سبز !نمیشه باترکیب نورها شبیه شو ساخت؟؟؟؟؟
    img103b.jpg
    ویرایش توسط GSXR : 12-16-2015 در ساعت 12:47 AM

نام
    ali reza
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan54343 نمایش پست ها
    سلام
    میشه از یک ترانس 36 که مال مهتابی اف پی اله برای روشن کردن 4تا مهتابیه زیرکابینتیه 9 وات استفاده کرد؟
    سلام بله میشه فقط باید از نظر جمع وات باهم هماهنگ باشن کلا ترانس مخصوص فلوسنت هست حالا چه زیرکابینتی چه fpl و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط GSXR نمایش پست ها
    سلام دوستان اسم این سیستم نوری اسمش چیه؟
    فکر کنم هالوژن باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط GSXR نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اقا نمیشه نوری شبیه تابش نور ada درست کرد نامسب خیلی گیاه ها رو خوش رنگ نشون میده سبز سبز !نمیشه باترکیب نورها شبیه شو ساخت؟؟؟؟؟
    میشه ساخت بله فکر کنم این نور از کلوین طبیعی بالاتر هست مثلا 8000 تا 10000 لوین هست چون رنگ سفید سرد رو تولید میکنه اینکه خوش رنگه به نور فقط نیستا به سلامت گیاه و شیشه هم مربوطه .
    موفق باشید
    http://www.aqua-quest.ir/forum/showthread.php?t=12575
    آکواریوم گیاهی vestlaif

img_۲۰۱۵۱۱۰۵_۱۵۴۳۰۳.jpg سلام .خسته نباشید من مشکل نور در آکواریوم پلنت دارم هر گیاهی که میزنم بعد از مدتی روی گیاه خراب میشه لطفا علت و چگونگی رسیدگی به گیاهان را بنویسید

سلام به همه دوستان واساتید محترم میخاستم پیشهاده دوستان رو برای تهیه سیستم نوری اماده( ال ای دی یا فلورسنت فرقی نمیکنه) یک تانک40لیتری بهترین گزینه چیه؟اگر کسی استفاده کرده کرده و راضیه و میدونه کجا میشه تهیه کرد بندرو راهنمایی کنه.میخام طراحیش به صورتی باشه که لبه اکواریوم نصب بشه.

ارادتمند امیر رحیمی
    http://www.aqua-quest.ir/forum/thread12571-new/ اکوار یوم گیاهی amirrahimi

نام
    احسان
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirrahimi نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان واساتید محترم میخاستم پیشهاده دوستان رو برای تهیه سیستم نوری اماده( ال ای دی یا فلورسنت فرقی نمیکنه) یک تانک40لیتری بهترین گزینه چیه؟اگر کسی استفاده کرده کرده و راضیه و میدونه کجا میشه تهیه کرد بندرو راهنمایی کنه.میخام طراحیش به صورتی باشه که لبه اکواریوم نصب بشه.

ارادتمند امیر رحیمی
    سلام دوست عزیز راستش من هر دو رو تجربه کردم نورهای فلروسنت مخصوص اکواریم خیلی بهتر هست رشد بهتر جلبک کمتر و در نتیجه لذت بیشتر از تانک گیاهی نمیگم led بده چون ساختش چیدمانش نوع لنز ودر نهایت خود led که شما چه مارکی تهیه کنید ایا اون مدل ومارک اصلی هست ویا تلرانس واقعی دار یا نه همه اینها تاثیر گذاره یه نکته که من تجربه کردم البته تجربه کاملا شخصی هست که تانک گیاهی مخصوصا نانو رو اول با مهتابی راه اندازی بشه بعد از اون بری سراغ led البته گیاه هم توی انتخابت تاثیر داره موفق باشی

سلام

برای تانک ابعاد 40h*40*50 اف پی ال جواب میده؟!!! چه تعداد؟!! چه رنگی؟!!