صفحه 232 از 232 نخستنخست ... 132182222230231232
نمایش نتایج: از 2,311 به 2,314 از 2314

موضوع: سامپ - Sump

نام
    Amir Mahdi
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghasem1364 نمایش پست ها
    سلام به همگی

ابعاد آکواریوم من 120 در 60 (ارتفاع) و 50 عرضش هست، حدود 6 ماهه راه اندازی شده و تا الان از فیلتر سطلی استفاده کردم... ولی از کیفیت آب راضی نیستم. به این خاطر که نهایت قدرت فیلتراسیوون فیلترم برابر با حجم تانک من هستش.

به همین خاطر میخوام سامپ رو جایگزین کنم. خوبیش اینه که داخل فیلتر سطلیم یه وات پمپ با قدرت 500 گالن در ساعت هستش و به راحتی قابل جدا شدنه.

حالا سوالم اینه که اور فلو هایی که نیاز به سوراخ کردن تانک ندارن، کارایی خوبی دارن یا نه؟
    ظاهرشون یه جواریی شک بر انگیزه، تجربش رو نداشتم و اگه راهنمایی کنین ممنون میشم.

مورد بعدی اینکه من یه تانک بدون استفاده با این ابعاد دارم. 60 طول، 30 عرض و 50 ارتفاع که میشه 90 لیتر. این رو میتونم برای سامپ استفاده کنم؟

ببخشید 500 گالن قدرت واتر پمپ ؟؟؟؟؟ نزدیک 1900 لیتر تقریبا !
    برای سوراخ کاری و اورفلو پیشنهادم سوراخ کاری از بالای سطح اک هستش تمیز تره و میشه راحت کنترلش کرد
    ابعاد سامپتم تقریبا مناسبه ( شاید یکم کم باشه )

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIR HIDDEN نمایش پست ها
    ببخشید 500 گالن قدرت واتر پمپ ؟؟؟؟؟ نزدیک 1900 لیتر تقریبا !
    برای سوراخ کاری و اورفلو پیشنهادم سوراخ کاری از بالای سطح اک هستش تمیز تره و میشه راحت کنترلش کرد
    ابعاد سامپتم تقریبا مناسبه ( شاید یکم کم باشه )
    قدرت واتر پمپ رو طبق اطلاعات روی جعبه فیلتر نوشتم. البته واقعا فشار آب ورودی به تانکم زیاد.

Amazon.com : Odyssea CFS500 Aquarium Canister Filter for up to 100 Gallon, 500GPH : Pet Supplies

راهی نداره بدون سوراخ کاری آور فلو رو راه بندازم؟ یعنی یه سری دیدم ولی نمیدونم کاراییشون چقدره

سلام...بنده یه سامپ دارم حجمش 70 لیتره.....اندازه تانک اصلیم طول140..عرض 45 ...ارتفاع80...میخوام پشت اکو واسه سامپ سوراخ بزنم...میشه بفرمایید با توجه به سرریز بعد از رفتن برق...سوراخه پشتو تو چه ارتفاعی و چ سایزی بزنم؟؟با تشکر

نام
    Amir Mahdi
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaa70 نمایش پست ها
    سلام...بنده یه سامپ دارم حجمش 70 لیتره.....اندازه تانک اصلیم طول140..عرض 45 ...ارتفاع80...میخوام پشت اکو واسه سامپ سوراخ بزنم...میشه بفرمایید با توجه به سرریز بعد از رفتن برق...سوراخه پشتو تو چه ارتفاعی و چ سایزی بزنم؟؟با تشکر
    شما سوراخ و باید متناسب با حجم سامپت بزنی ینی اگه به پایین ترین سطح اب رسید سامپت یک مقدار خالی بمونه برای محاسبه هم میتونی کمترین و بیشترین سطح ابگیری که سوراخ و ایجاد کردی لیتراژشو محاسبه کنی
    آکواریوم اب شیرین من با سامپ داخلی
    http://www.aqua-quest.ir/forum/thread14674-new/

صفحه 232 از 232 نخستنخست ... 132182222230231232