صفحه 197 از 197 نخستنخست ... 97147187195196197
نمایش نتایج: از 1,961 به 1,965 از 1965
    سلا دوستان عزیز
    مشکل جدید پیدا کردم میگوهای ماده باردار پر تخم میشن دو روز بعد کل تخم هاشون میریزن دلیلشو میدونید؟
    ویرایش توسط Pdmehdi : 01-02-2021 در ساعت 06:09 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Pdmehdi نمایش پست ها
    سلا دوستان عزیز
    مشکل جدید پیدا کردم میگوهای ماده باردار پر تخم میشن دو روز بعد کل تخم هاشون میریزن دلیلشو میدونید؟
    سلام دلیلش استرس که میتونه این استرس از کیفیت اب باشه یا مثلا ماهی داشته باشین که اذیت میکنه و خیلی چیزا یه سری اطلاعات از اکواریومتون بگید تا بهتر بشه کمک کرد

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Pdmehdi نمایش پست ها
    سلا دوستان عزیز
    سلام دلیلش استرس که میتونه این استرس از کیفیت اب باشه یا مثلا ماهی داشته باشین که اذیت میکنه و خیلی چیزا یه سری اطلاعات از اکواریومتون بگید تا بهتر بشه کمک کرد

سلام دوستان . من چنتا میگو ردچری دارم الان دیدم دوتا از میگوهام بالای بدنشون از سر تا دم بی رنگ شده یعنی بیماری خاصیه ؟ زیاد هم فعالیت نمیکنن اکثرا یه جا قایم شدن و تکون نمیخورن .توی آکواریومم چنتا تترا نئون و یدونه زیرا هم دارم . ممنون میشم راهنماییم کنید .
    ویرایش توسط alireza nj : 02-12-2021 در ساعت 09:36 PM

نام
    Plankton
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza nj نمایش پست ها
    سلام دوستان . من چنتا میگو ردچری دارم الان دیدم دوتا از میگوهام بالای بدنشون از سر تا دم بی رنگ شده یعنی بیماری خاصیه ؟ زیاد هم فعالیت نمیکنن اکثرا یه جا قایم شدن و تکون نمیخورن .توی آکواریومم چنتا تترا نئون و یدونه زیرا هم دارم . ممنون میشم راهنماییم کنید .
    سلام
    دلیلش استرس و تغذیه هست
    باید مواد معدنی داخل برنامه غذایی باشه و دکور تانک به شکلی باشه که میگو بتونه با کمترین استرس و ترس از ماهی ها فعالیت کنه
    ماهی هایی مثل نئون ، زبرا و ... که حرکات سریع دارن بیشتر باعث استرس میشن
    انتظار اینو نداشته باشید که همیشه بیرون باشن
    برای رنگ بهتر میگو میتونید از محصولات داخل بازار استفاده کنید
    هم غذا و هم مینرال های خوراکی تخصصی برای میگو و همینطور از محصولات افزایش tds و gh که مواد معدنی وارد آب میکنن استفاده کنید دوست عزیز
    faezeh.aqua

نقل قول نوشته اصلی توسط faezeh.aqua نمایش پست ها
    سلام
    دلیلش استرس و تغذیه هست
    باید مواد معدنی داخل برنامه غذایی باشه و دکور تانک به شکلی باشه که میگو بتونه با کمترین استرس و ترس از ماهی ها فعالیت کنه
    ماهی هایی مثل نئون ، زبرا و ... که حرکات سریع دارن بیشتر باعث استرس میشن
    انتظار اینو نداشته باشید که همیشه بیرون باشن
    برای رنگ بهتر میگو میتونید از محصولات داخل بازار استفاده کنید
    هم غذا و هم مینرال های خوراکی تخصصی برای میگو و همینطور از محصولات افزایش tds و gh که مواد معدنی وارد آب میکنن استفاده کنید دوست عزیز
    سپاس از شما بابت راهنماییتون.

صفحه 197 از 197 نخستنخست ... 97147187195196197