صفحه 184 از 184 نخستنخست ... 84134174182183184
نمایش نتایج: از 1,831 به 1,840 از 1840
    چه میگوهایی تکثیر آسان دارند؟

سلام من میخواستم میگو نگه دارم اصلا هیچی درباره نکه داری نمیدونم...اینکه تو چند لیتر میشه نگه داری کرد!!باید کیاه کاشت یا نه !!بستر مخصوص خودشو داشت یا نه چون من دیدم یکی از دوستام تو سطلهم پرورش میده!!چ غذایی مناسبه!و اینکه نیاز ب گیاهای خاص که تیاز ب سی او 2 و اینا دارن میخواد??چون من اصلا ننیتونم تانک پلنت داشته باشم یعنی هزینه اضافی ندارم ..ممنون میشم ک جواب بدین

سلا به دوستان من تازه عضو شدم ممنون میشم راهنماییم کنین
    من دیشب شش تا میگو خریدم ولی اسم نژادشونو نمیدونم فروشنده هم نگفت گوپی هم دارم اولین بارم هست که میگو نگه میدارم
    لطفا هم اسم نژادها وهم روش نگهداریشونو برام توضیح بدین ممنون20171123_235530.jpg20171122_182329.jpg20171123_081335.jpg
    ویرایش توسط savalan : 11-24-2017 در ساعت 11:07 AM

در کل بستگی به نژادشون داره. بعضی از میگوها مثل ردچری شرایط آسونتری دارن و به قول شما توی سطل هم میتونه تکثیر بشه. گیاه هم یک آپشن هست که مزایایی داره. میتونین استفاده بکنین یا نکنین. ردچری و هم خانواده هاش در مجموع با هزینه کم هم قابل نگهداری هستن

- - - Updated - - -

بنظر من هیبرید هستن و نژاد مشخصی ندارن. عکس آخر هم ردچریه یا فایر.
    یکی از موارد مهم میزان نیترات و آمونیاکه که باید پایین نگه داشته بشه. دما هم بین 22 تا 26

با سلام خدمت دوستان
    میخواستم سوال کنم که میگوها تغییر رنگ میدن؟؟
    یکی از میگوهای من کا عکسشو بالاتر فرستاده بودم تقریبا سبز خیلی کمرنگ بود ولی الان دو روزه که سبز خیلی پررنگ شده
    غذاهم خیلی خوب میخوره

راه نمای برای تکثیر میگو

سلام من قبلا میگو شریمپ تکثیر میکردم دوباره میخوام شروع کنم چون حدود 3 سال هستش تکثر نکردم به نظر شما چطوره روی چه نزاد های کار کنم به نظر شما بستر بریزم از چه نوع گاهانی بیشتر استفاده شود

سلام دوستان
    ببخشید میخواستم ببینم میشه بر روی شن شکری سفید(سیلیس) از میگو نگه داری کرد؟؟
    اگر جواب مثبت هست آیا نژاد خاصی هستش که با این نوع شن مشکل داشته باشه؟؟؟؟

نام
    سعید
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnavaz نمایش پست ها
    سلام من قبلا میگو شریمپ تکثیر میکردم دوباره میخوام شروع کنم چون حدود 3 سال هستش تکثر نکردم به نظر شما چطوره روی چه نزاد های کار کنم به نظر شما بستر بریزم از چه نوع گاهانی بیشتر استفاده شود
    روش های زیادی هست که خیلی هاشون فقط مختص نگه داری از شریمپ هست و با وسوسه کردن مشتری به تکثیر کلی محصول و... رو به مشتری میدن و دست آخر تلفات به دلیل استفاده نا درست از محصولات
    اگر از روش خاصی استفاده میکردید و نتیجه هم خوب بوده بهتره روی همون روش ها تمرکز کنید در غیر این صورت پیشنهاد من استفاده از فیلتر با حجم بالای مدیا (جریان آب داخل تانک به حدی نباشه که میگو و بچه هاش نتونن به راحتی شنا کنن) و پوشش گیاهانی که نیترات بالایی استفاده میکنن

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi 313 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید میخواستم ببینم میشه بر روی شن شکری سفید(سیلیس) از میگو نگه داری کرد؟؟
    اگر جواب مثبت هست آیا نژاد خاصی هستش که با این نوع شن مشکل داشته باشه؟؟؟؟
    سلام بله میشه نگه داشت همه نژاد های نئو کاردینیا(رد چری. یلو لاین. اورنج و...)
    نژاد کاردینیا(بلو بلت. پینتو رد کریستال و...) ها بدلیل نیاز به gh معین و phپایین سخت میشه در کنار شن سیلیس نگه داری کرد
    به نامردی نامردان قسم خوردم که نامردی کنم در حق نامردان
    تانک پلنتSAEED120
    (همه چیز درباره لابستر )

میتونم تو این اکواریوم میگو های یلو،بلو،بلک نگهداری کنم
    ماهی هم گوپی و بچه گوپی دارم میگو ردچری و1525490699997-1165955258.jpgردفایر
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 1525490167874-851599388.jpg  

سلام

میگوی مادر من رد چری گرید بالا بود (قرمز خونی) ولی بچه هاش اکثرا سفید هستن، اونجایی که میگوهارو خریدم هم همشون قرمز بودن و مطمئنم ژن سفیدی اصلا وجود نداره

مشکل از چیه؟ چطوری میتونم رنگ میگوهامو مثل مادرشون قرمز بکنم؟

صفحه 184 از 184 نخستنخست ... 84134174182183184