صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 71

نام
    اهورا

آکواریوم دیسکس bitaaaaaab

این آکواریوم دیسکس منه به ابعاد 60*60 که 5 عدد دیسکس داره روهم 500 تومن فقط ماهی هاش آب خورد
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 14082012319.jpg   09072012303.jpg   14082012320.jpg   14082012322.jpg   27062012271.jpg  

27062012272.jpg   27062012274.jpg   27072012314.jpg  

نام
    ImAn
    سلام دوست عزیز
    مبارکه,ماهی های بسیار زیبایی دارید,امیدوارم روز به روز سرحال تر و زیباتر بشن
    ظاهرا ماهی هات شرایط خوبی ندارن,نمیدونم شایدم من اشتباه میکنم......
    به هر حال شما مواظب باش
    موفق باشی

نام
    ThE HameD KhaN
    دوست عزیز حیف نیست با این ماهی های به این قشنگی گیاه های طبیعی بزارید تا زیبای 10 برابر بشه؟
    حداقل از گیاه هایی مثل آنابیاس و یا کریپتون استفاده کنید که نگهداریشون راحته.
    در مورد تصفیه و نور و بخاری و.. توضیح بدید.
    سایز و نژاد دیسکس ها رو هم بگید
    Father into your hands, I commend my spirit
    Father into your hands
    Why have you forsaken me
    In your eyes forsaken me
    In your thoughts forsaken me
    In your heart forsaken, me oh

نام
    Alireza
    سلام دوست عزیز

آکواریوم جدید مبارک باشه ، امیدواروم روز به روز زیباتر هم بشه.
    در مورد دیسکس هاتون، چند تا مورد هست:
    1. خیلی گرون گرفتید . (من جای شما بودم با 500 تومن 10 تا دیسکس "2 فوق العاده میگرفتم.)
    2. دیسکس ها رو باید تقریبآ هم سایز میگرفتین ، چون اینجوری باعث میشه ماهی های بزرگتر نزارن کوچیکا راحت غذا بخورن و رشد سوز بشن.
    3. به نظر ماهی ها رو از چند جای مختلف گرفتید ، در این صورت بهتر بود قرنطینه میکردید، این کار ور انجام دادین؟
    4. به نظر چند تا از ماهی ها شرایط خوبی ندارند . ( حتمآ ذکر کنید که چند روز هست ماهی ها رو وارد کردید ، و اینکه علائم مشکوکی ازشون ندیدید؟ )

در مورد نژادشون هم دو تاشون leopard هستند ، یک cobalt blue دارید ، یک red turquoise ، یک pigeon و یکی هم red melon .

موفق باشید.
    "The Circle Only Has One Side"

نام
    محمد
    سلام دوست عزیز.

دوستان به نکات جالبی اشاره کردن .

چند تا سوال من هم داشتم :

چند وقته به تانک اضافه شدن ؟؟؟؟؟ غذا خور شدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تغذیشون چی هست ؟؟؟؟؟؟؟
    چه مقدار سیفون هفتگی دارید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    شرایط آبو اگه تست زدید بفرمایید ؟؟؟؟؟؟؟؟
    از ro استفاده مکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یکی از ماهی ها خال سیاه زده فک کنم شرایط آب نرمال نباشه.
    قیافم تابلو شده بود ، ای بابا چرا همه منو چپ چپ نگاه میکنن! یکی اومد جلو ازم پرسید چی میکشی؟؟؟ گفتم :زجر

نام
    حامد رضايي
    سلام

2 تا دیسکس عکس اخر عالی هستند ، اوشن گرین (تقریبا) و لئوپارد اسنک اسکین

نام
    داود
    درود دوست من

مبارک باشه منم با جناب مدیر موافقم دوتا دیسکس آخری دارای نژاد و اصالت خوبی هستن خیلی هواست یه این دوتا باسه مخصوصا بلو کبالت

تقریبا دوستان موارد رو ذکر کردن ولی منم به موردی که باید اشاره کنم این هستش که معمولا میگن برای سایز دیسکس 2 تا 3 اینچ حدود 20 تا 30 لیتر آب یه ازاء هر دیسکس نیاز دارید که مطمئنن سایز تانک شما برای این دیسکس ها کوچیک هستش !

رنگ پشت زمینه رو تیره تر بگیر و احساس میکنم که نور تانکتون هم زیاد باشه که همین امر موجب استرس میشه !

به نظر من به جای 500 هزار خرید ماهی که واقعا هم گرون گرفتید 350 خرج خرید تجهیزات میکردین و 150 دیسکس 2 اینج میگرفتید

حتما به نظرات بچه های با تجربه توجه داشته باش که خدا نکرده از اینکه 500 تومان دادی برای دیسکس پشیمون نشی در آینده!

موفق باشی
    [SIZE=2][SIZE=4]I LIVED ON THE MOON[/SIZE][/SIZE]

نام
    اهورا
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed17n نمایش پست ها
    دوست عزیز حیف نیست با این ماهی های به این قشنگی گیاه های طبیعی بزارید تا زیبای 10 برابر بشه؟
    حداقل از گیاه هایی مثل آنابیاس و یا کریپتون استفاده کنید که نگهداریشون راحته.
    در مورد تصفیه و نور و بخاری و.. توضیح بدید.
    سایز و نژاد دیسکس ها رو هم بگید
    با درود
    گیاه طبیعی نور میخواد و دردسر خودشو داره نگهداری ازش، ضمنا آب دیسکاس باید گرم باشه که برا گیاه خوب نیست.
    تصفیه یک تاپ فیلتر هست که داخلش ابر و سرامیک گذاشتم اوایل رزین هم میگذاشتم
    نورش از همین لامپ های معمولیه که چون بخشیش پشت تاپ فیلتره کم نور شده و بخاریشم که Atman 250 هست

اضافه شده پس از 13 minutes :

نقل قول نوشته اصلی توسط infinity نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

آکواریوم جدید مبارک باشه ، امیدواروم روز به روز زیباتر هم بشه.
    در مورد دیسکس هاتون، چند تا مورد هست:
    1. خیلی گرون گرفتید . (من جای شما بودم با 500 تومن 10 تا دیسکس "2 فوق العاده میگرفتم.)
    2. دیسکس ها رو باید تقریبآ هم سایز میگرفتین ، چون اینجوری باعث میشه ماهی های بزرگتر نزارن کوچیکا راحت غذا بخورن و رشد سوز بشن.
    3. به نظر ماهی ها رو از چند جای مختلف گرفتید ، در این صورت بهتر بود قرنطینه میکردید، این کار ور انجام دادین؟
    4. به نظر چند تا از ماهی ها شرایط خوبی ندارند . ( حتمآ ذکر کنید که چند روز هست ماهی ها رو وارد کردید ، و اینکه علائم مشکوکی ازشون ندیدید؟ )

در مورد نژادشون هم دو تاشون leopard هستند ، یک cobalt blue دارید ، یک red turquoise ، یک pigeon و یکی هم red melon .

موفق باشید.
    سپاسگزارم
    پنج تا دیسکاس هست نه شش تا که به گفته فروشنده مالزیایی هستند نه تایلندی که تو نواب خیلی گشتم تا دیدم یکی دیسکاس های به این خوش خط و خالی داره ( البته کیفیت عکس ها واقعا پایینه ) ضمنا وقتی گرفتم تو مغازه فروشنده حسابی غذا خور بودن ( غذای خشک ) و در مورد قرنطینه اش هم مطمئن بودم چون سه هفته هفته ای یکبار می رفتم فروشگاهش می دیدم همینارو یارو هنوز نفروخته البته فقط آبی رو از یکی از دوستانم برداشتم .
    اما قیمتشون : دو تا خال خالی ها 4 اینچی هر عدد 125 هزار تومن --- راهراهه 3 اینچی 80 هزار تومن --- قرمز کوچیکه که چکربردز هست 2 اینچی 45 هزار تومن ---- و آبی بزرگه لئوپارد 6 اینچی 100 هزار تومن که این یکی رو میدونم دوستم ارزون داده بهم
    اتفاقا سه اینچیه از همه غذا خور تره اما اونی که تو عکس اول سمت چپه هیچی جز آرتمیا یا دل یا کرم خونی نمیخوره کوچیکه هم همینطوره حتی بیست روز غذا ندادم اما عادت به غذا خشک نمی کنن...!

اضافه شده پس از 10 minutes :

نقل قول نوشته اصلی توسط m.rahimi.m نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.

دوستان به نکات جالبی اشاره کردن .

چند تا سوال من هم داشتم :

چند وقته به تانک اضافه شدن ؟؟؟؟؟ غذا خور شدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تغذیشون چی هست ؟؟؟؟؟؟؟
    چه مقدار سیفون هفتگی دارید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    شرایط آبو اگه تست زدید بفرمایید ؟؟؟؟؟؟؟؟
    از ro استفاده مکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یکی از ماهی ها خال سیاه زده فک کنم شرایط آب نرمال نباشه.
    درود بر شما
    4 تاشون بیش از دو ماهه دارم اما آبیه رو 20 روزه
    فقط راهراه 3 اینچیه و اون خال خالیه که تو عکس آخر هستش واقعا غذا خور هستن چون با ولع هر چیزی رو میخورن اما بقیشون فقط با آرتمیا زنده ، کرم خونی و دل حال میکنن البته آبی بزرگه که 20 روزه گرفتم همینارم خیلی کم اگه بخوره!
    هر 10 روزی 40 % آب رو سیفون میکنم...
    سختی آب 1 و PH=8 از آب RO فقط استفاده میکنم
    اگه منظورت اون قرمز کوچیکست فکر کنم چون از روز اول فقط غذای زنده خورده یا کرم خونی چون هرچی گرسنگی دادم تترا نخورد که نخورد

اضافه شده پس از 7 minutes :

نقل قول نوشته اصلی توسط XMEN3000 نمایش پست ها
    درود دوست من

مبارک باشه منم با جناب مدیر موافقم دوتا دیسکس آخری دارای نژاد و اصالت خوبی هستن خیلی هواست یه این دوتا باسه مخصوصا بلو کبالت

تقریبا دوستان موارد رو ذکر کردن ولی منم به موردی که باید اشاره کنم این هستش که معمولا میگن برای سایز دیسکس 2 تا 3 اینچ حدود 20 تا 30 لیتر آب یه ازاء هر دیسکس نیاز دارید که مطمئنن سایز تانک شما برای این دیسکس ها کوچیک هستش !

رنگ پشت زمینه رو تیره تر بگیر و احساس میکنم که نور تانکتون هم زیاد باشه که همین امر موجب استرس میشه !

به نظر من به جای 500 هزار خرید ماهی که واقعا هم گرون گرفتید 350 خرج خرید تجهیزات میکردین و 150 دیسکس 2 اینج میگرفتید

حتما به نظرات بچه های با تجربه توجه داشته باش که خدا نکرده از اینکه 500 تومان دادی برای دیسکس پشیمون نشی در آینده!

موفق باشی
    درود بر شما و سپاسگزارم
    درسته کوچیکه اما خوب سیفون میشه آب هم که کاملا RO هست
    ارزون تر هم بود ایران دیسکاس هم دیدم اما یا شکل به این زیبایی نداشتند یا برخی فروشگاه ها مشخص بود که سالم و غذا خور نیستند....! اما قیمت هاشو با شرح تو کامنت دوم نوشتم با دقت بخون ببین خیلی گرونه؟
    ویرایش توسط bitaaaaaab : 08-16-2012 در ساعت 01:38 AM

نام
    ایمان
    درود
    دیسکس هات خوبه. اما چبدمانت از نظر من خیلی خالیه. اگر تانکت رو با تنه درخت مو که پبچ و تاب داره و گیاه بچینی خیلی بهتره تا با گیاه مصنوعی
    کوروش پاشو ببین کشور تو راه مهیبیه //// پاشو بنگر که ملت توی خواب عمیقیه
    ببین به دنیا داریم میگیم که ما برتریم //// در حالی که ما ها همه گدا پروریم
    ببین یه جوون داره از ته دلش بهت داره میگه //// اینجا لوات و ضنا جزءی از کردار نیکه
    کوروش ناموس فروشی رو دور قیمت //// کوروش ملت گفتار نیکش فحشو غیبته
    کوروش تو رو تحقیرو ویران کردن //// اسمت خط خورده از تقویم ایران رسما
    راستی مقبرت با سیل و بلاها رفته //// عکست فقط سر در قلیون سراها نصبه
    کوروش ارامش خیلی وقته زندانی شده //// نماد فروهر نماد شیطانی شده
    کوروش داره برمیگرده عقب زمونه //// کوروش راستی میدونستی خدا عرب زبونه
    یعنی جهنم جای ماست که فارسی خوندیم //// دنیا پیشرفت کرد ما دوره ی دارسی موندیم
    کوروش خلیجتو خلیج عرب نامیدن //// ولی بازم عربو تو وطن راه میدن

نام
    علی
    سلام دوست عزیز
    تبریک میگم بابت دیسکسا اما چند نکته:
    1-سیفونت خیلی کمه، با توجه به این اینکهحجم تانکت پایینه تغییرات شیمیایی اب بالاست در نتیجه باد بیشتر از اینا سیفون داشته باشی
    2-میون حرفاتون به یه جای عجیب رسیدم (از اب ro استفاده میکنم kh=1 , ph=8) مطمئنا درمورد ph اشتباه کردید
    3-اینکه الان برای دیسکسا از اب ro استفاده کردید اشتباست چون هم بدلیل پایین بودن kh , ph به ماهی استرس وارد میشه و هم اینکه از این اب فقط در تکثیر استفاده میشه ولی میتونید این نوع اب رو با اب شهری قاطی کنید و به مخزن انتقال بدید
    ویرایش توسط ali gharbani : 08-16-2012 در ساعت 03:15 AM
    عکس های اکواریوم من
    http://www.aqua-quest.ir/thread2535/

صفحه 1 از 8 123 ... آخرینآخرین