صفحه 941 از 944 نخستنخست ... 441841891931939940941942943 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 9,401 به 9,410 از 9437

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed120 نمایش پست ها
    سلام بابت تاخیر در پاسخ خیلی معذرت میخوام خودم هم بعد از کلی وقت 3 روزه به سایت سر میزنم اسکار ها مولد بودن خریدید؟ این مشکلات معمولا به دلیل دعوا و قفل شدن دهان ها به هم هست که معمولا اسکار ضعیف تر آسیب های زیادی میبینه با توجه به عکس ها بیماری یک مقدار پیشرفت کرده و باید از دارو استفاده کنید و برای سهولت و بهتر شدن شرایط درمان بهتره به یک تانک کوچیک تر انتقالش بدید و از داروی ضد قارچ استفاده کنید به صورتی که 2روز بعد از استفاده از دارو 70 تا 80 درصد آب رو سیفون کنید و با آب بدون کلر پر کنید و یک روز استراحت بدید و بعد دارو بزنید و دوباره 2 روز بعد اینکارو تکرار کنید با توجه به بازار محصولات سرا فکر نمیکنم در دسترس باشه اگر تونستید از تترا یا ایستا استفاده کنید دوره درمان کامل هم احتمالا یک هفته طول بکشه بعد از دوره درمان به دلیل ضعیف شدن خوب تقویتش کنید و بعد به تانک اصلی برگردونید اگر اسکار هاتون باز هم دعوا های شدید کردند و یا مولد نیستن 1یا2 تا اسکار دیگه اگر میتونید تهیه کنید تا دعواها کاهش پیدا کنه
    خیلی ممنونم بابت راهنمایی. بله مولد بودن.دعوا هممیکنن که جداشون کردم با یه شیشه. غذا چرا نمیخورن. بیشتر از دوازده روزه هیچی نخوردن و لاغر هم شدن و مجبورم از ویتامینه استفاده کنم.

نام
    سعید
    نقل قول نوشته اصلی توسط maniosku نمایش پست ها
    خیلی ممنونم بابت راهنمایی. بله مولد بودن.دعوا هممیکنن که جداشون کردم با یه شیشه. غذا چرا نمیخورن. بیشتر از دوازده روزه هیچی نخوردن و لاغر هم شدن و مجبورم از ویتامینه استفاده کنم.
    هر دو غذا نمیخورن! اسکار دیگه سالم سالم هست؟ احتمال داره داخل دهان یا گوشه دهانش زخمی و یا قارچ زده باشه که اون هم غذا نمیخوره اگر هردو غذا نمیخورن بهتره هر دو هم تحت درمان قرار بگیرن حتما از ویتامین و یا از ماهی خوراکی که اطمینان کامل دارید سالم هستن استفاده کنید غذا نخوردن بیش از 2 هفته خطر جدی داره
    به نامردی نامردان قسم خوردم که نامردی کنم در حق نامردان
    تانک پلنتSAEED120
    (همه چیز درباره لابستر )

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed120 نمایش پست ها
    هر دو غذا نمیخورن! اسکار دیگه سالم سالم هست؟ احتمال داره داخل دهان یا گوشه دهانش زخمی و یا قارچ زده باشه که اون هم غذا نمیخوره اگر هردو غذا نمیخورن بهتره هر دو هم تحت درمان قرار بگیرن حتما از ویتامین و یا از ماهی خوراکی که اطمینان کامل دارید سالم هستن استفاده کنید غذا نخوردن بیش از 2 هفته خطر جدی داره
    بله جفتشون غذا نمیخورن.. با ویتامین میشه گفت زنده موندن تا الان.. ماهیا هم واقعا تنومند و زیبا هستن آدم حیفش میاد سرخود بذارتشون

نام
    رسا
    سلام
    یکی از گرین بارب هام مریض شده و هر از گاهی کج رو سطح آب میخوابه و بعدش عادی شنا میکنه. بیشتر طول شبانه روز هم بالای آب هست البته عادی میمونه و گاهی فقط کج میشه در حد یک دقیقه. اشتهاش خوبه. کمی باله هاشو جمع کرده ولی نه کاملا. دمای آب 28 درجه. حجم تانک بیست لیتر. راه اندازی 3فروردین و ورود ماهی 7فروردین دوتا گرین بارب. یکی از بارب ها پنجشنبه به رحمت خدا رفت سفیدک داشت ظاهرا. این یکی ماهیم هم روی دمش آثار سفیدک هنوز هست. دیروز پرید بیرون آب سرش به درپوش خورد بعد از اون متوجه شدم که گاهی کج میخوابه. نمیدونم به ضربه سرش به درپوش مربوطه یا به سیکل ازت که هنوز کامل نشده یا چیز دیگه. ممنون میشم راهنماییم کنید. راستی فعلا فقط فیلتر زیرشنی دارم و پنج شنبه یک لیتر از آب رو با یک و نیم لیتر آب تازه بدون کلر عوض کردم.
    wp_20180414_09_14_10_pro[1].jpg
    ویرایش توسط rasa_seaboy : 04-14-2018 در ساعت 09:49 AM

سلام
    من حدود يك ماهه اكواريوم تهيه كردم
    چندين مدل ماهي امتحان كرديم تا بالاخره اينارو نگه داشتم
    چهارتا انجل مونو
    دوتا تايگر
    دوتا اسكات
    دوتام لجن
    خوار
    الان پنج روزي هست اينارو دارم
    امروز ديدم چشم يكي از انجل مونوها سفيد شده و انگار نميبينه فقط دور خودش ميچرخه
    تو اين مدت هر وقتم غذا براشون ريختم ديدم اسكاتا نميزارن بقيه بيان سمت غذاها و بهشون حمله ميكنن
    يكي از تايگرامم همش بغل پمپ قايم ميشه
    با چشم اين ماهي چه كنم
    ممنون ميشم بهم بگيد

- - - Updated - - -

ميشه به بنده كمك كنيد
    ویرایش توسط gloriaa : 04-14-2018 در ساعت 02:05 PM

نام
    سعید
    نقل قول نوشته اصلی توسط rasa_seaboy نمایش پست ها
    سلام
    یکی از گرین بارب هام مریض شده و هر از گاهی کج رو سطح آب میخوابه و بعدش عادی شنا میکنه. بیشتر طول شبانه روز هم بالای آب هست البته عادی میمونه و گاهی فقط کج میشه در حد یک دقیقه. اشتهاش خوبه. کمی باله هاشو جمع کرده ولی نه کاملا. دمای آب 28 درجه. حجم تانک بیست لیتر. راه اندازی 3فروردین و ورود ماهی 7فروردین دوتا گرین بارب. یکی از بارب ها پنجشنبه به رحمت خدا رفت سفیدک داشت ظاهرا. این یکی ماهیم هم روی دمش آثار سفیدک هنوز هست. دیروز پرید بیرون آب سرش به درپوش خورد بعد از اون متوجه شدم که گاهی کج میخوابه. نمیدونم به ضربه سرش به درپوش مربوطه یا به سیکل ازت که هنوز کامل نشده یا چیز دیگه. ممنون میشم راهنماییم کنید. راستی فعلا فقط فیلتر زیرشنی دارم و پنج شنبه یک لیتر از آب رو با یک و نیم لیتر آب تازه بدون کلر عوض کردم.
    wp_20180414_09_14_10_pro[1].jpg
    سلام با توجه به لیتراژ و شرایط احتمال خیلی زیاد سیکل کامل نشده برای اطمینان از سطح آمونیاک 3 لیتر دیگه هم آب خارج کنید و آب تازه بدون کلر بریزید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط gloriaa نمایش پست ها
    سلام
    من حدود يك ماهه اكواريوم تهيه كردم
    چندين مدل ماهي امتحان كرديم تا بالاخره اينارو نگه داشتم
    چهارتا انجل مونو
    دوتا تايگر
    دوتا اسكات
    دوتام لجن
    خوار
    الان پنج روزي هست اينارو دارم
    امروز ديدم چشم يكي از انجل مونوها سفيد شده و انگار نميبينه فقط دور خودش ميچرخه
    تو اين مدت هر وقتم غذا براشون ريختم ديدم اسكاتا نميزارن بقيه بيان سمت غذاها و بهشون حمله ميكنن
    يكي از تايگرامم همش بغل پمپ قايم ميشه
    با چشم اين ماهي چه كنم
    ممنون ميشم بهم بگيد

- - - Updated - - -

ميشه به بنده كمك كنيد
    سلام ماهی اسکات مخصوصا سر غذا یکم پرخاشگره ماهی هایی که کنارش نگه میدارید باید با اسکات ها تناسب اندازه داشته باشن اگر چشم سفید شده و انگار روش یه لایه مخمل و یا حاله ایجاد شده قارچ هست از دارو های ضد قارچ استفاده کنید اگر قرنطینه کنید برای درمان بهتره
    به نامردی نامردان قسم خوردم که نامردی کنم در حق نامردان
    تانک پلنتSAEED120
    (همه چیز درباره لابستر )

سلام به اعضای محترم. یه سوال داشتم خدمتتون :
    یه ماهی اسکات قبلا داشتم که سالم بود.
    بعد یه اسکات دیگه گرفتم ، وقتی انداختم داخل اکواریوم ، بعد دو روز هی میلرزه. غیر عادیه لرزشش. حالا اسکات قبلیمم مث اون شده. دوتاشون باهم یجا واستادن میلرزن.
    اگه کسی علتشو میدونه لطفا راهنماییم کنه. تشکر...

نام
    سید پهلوون
    سلام
    دوستای خوبم من میخوام آکواریوم بخرم و یه سیستم خوب در تانک آکواریوم خودم برقرار کنم هیچ اطلاعاتی ندارم اسم ماهی هارو هم درست نمیدونم به نظر شما چه کنم لطفا راهنمایی کنین ممنون

نام
    StarFish
    نقل قول نوشته اصلی توسط Silver king نمایش پست ها
    سلام به اعضای محترم. یه سوال داشتم خدمتتون :
    یه ماهی اسکات قبلا داشتم که سالم بود.
    بعد یه اسکات دیگه گرفتم ، وقتی انداختم داخل اکواریوم ، بعد دو روز هی میلرزه. غیر عادیه لرزشش. حالا اسکات قبلیمم مث اون شده. دوتاشون باهم یجا واستادن میلرزن.
    اگه کسی علتشو میدونه لطفا راهنماییم کنه. تشکر...
    ماهی دیگه چیا داری کنارشون؟غذا میخورن؟سیاه شدن یا نه؟

نام
    رسا
    [QUOTE=saeed120;417805]سلام با توجه به لیتراژ و شرایط احتمال خیلی زیاد سیکل کامل نشده برای اطمینان از سطح آمونیاک 3 لیتر دیگه هم آب خارج کنید و آب تازه بدون کلر بریزید

- - - Updated - - -

داداش بازم مشکل پیش اومده! شش روز پیش دوتا تایگر بارب و یک گرین بارب و یک کت اسپرت خریدم. فیلتر داخلی هم خریدم که شب ها پمپ هوا رو خاموش میکنم و فیلتر بجاش روشن میزارم. یه قوطی ذغال اکتیو هم گرفتم که روی خروجی فیلتر زیرشنی نصب میشه. توی این مدت هم دو بار هر بار نزدیک به دو لیتر از آب رو با آب تازه بدون کلر عوض کردم. امروز صبح اون گرین بارب مریضم مرد. بقیه ماهی ها هم باله هاشون مثل قبل کامل باز نیست. سه تا بارب ها گاهی با حرکت سریع دهنشونو به کوزه توی آکواریوم میمالن! خوشبختانه هیچ علامتی از سفیدک ندارن. مدفوع و اشتها هم عادیه ولی گاهی وقتا تنفسشون سریع به نظر میاد و بعضی وقتا عادی. دلم نمیخاد همش ماهیام بمیرن. چیکار کنم؟ مشکل چیه به نظرت؟
    ویرایش توسط rasa_seaboy : 04-20-2018 در ساعت 09:36 PM