صفحه 319 از 319 نخستنخست ... 219269309317318319
نمایش نتایج: از 3,181 به 3,187 از 3187

نام
    پوریا
    نقل قول نوشته اصلی توسط ava0098ava نمایش پست ها
    استفاده از کپسول تو تانکهای کوچیک نانو پلنتها پیشنهادنمیشه هزینه بالا والبته اونها هم مشکلات خودشون دارن

- - - Updated - - -

استفاده از کپسول تو تانکهای کوچیک نانو پلنتها پیشنهادنمیشه هزینه بالا والبته اونها هم مشکلات خودشون دارن
    ببخشید دخالت میکنم اما استفاده از کپسول آسون و راحتره بقیه چیز ها وقت تلف کردنه

نام
    j@v@d
    نقل قول نوشته اصلی توسط porya0050 نمایش پست ها
    ببخشید دخالت میکنم اما استفاده از کپسول آسون و راحتره بقیه چیز ها وقت تلف کردنه
    بله بزرگوار همین طوره ولی کپسول به اضافه مانومتر به اضافه دیفیوژر حالا اگه دارای قطع کن هم باشه یه هزینه بالایی برای ساخت یه نانوپلنت برمی داره که البته مزایایه خودشو هم داره مثلا واسه گیاهانی که نیازبهco2بالایی دارند خیلی عالیه به هرحال من از جهت اقتصادی عرض کردم
    هر کس بد ما به خلق گويد ما چهره دل نمي خراشيم ما خوبي او به خلق گوييم تا هردو دروغ گفته باشيم
    شریعتی

نام
    پوریا
    نقل قول نوشته اصلی توسط ava0098ava نمایش پست ها
    بله بزرگوار همین طوره ولی کپسول به اضافه مانومتر به اضافه دیفیوژر حالا اگه دارای قطع کن هم باشه یه هزینه بالایی برای ساخت یه نانوپلنت برمی داره که البته مزایایه خودشو هم داره مثلا واسه گیاهانی که نیازبهco2بالایی دارند خیلی عالیه به هرحال من از جهت اقتصادی عرض کردم
    سلام ببخشید دوباره دخالت کردم اگه چند بار از ست یک بار مصرف و ... استفاده کنیم بهتره از نظر اقتصادی همه این پول ها رو جمع کنیم تا یه کپسول و... بخریم تا راحت باشیم

سلام
    من تازه سیستم co2 راه انداختم کپسول و رگولاتور دو گیج و دفیوزر ایستا که حباب شمار داره وقتی اولش حباب رو تنظیم می کنم بعد چند دقیقه فشار کم میشه و تعداد حباب ها کم میشه فکر نکنم نشتی داشته باشم چون همه اتصالات رو با نوار تفلن اب بندی کردم به نظر شما مشکل از چیه ؟

- - - Updated - - -

سلام
    من تازه سیستم co2 راه انداختم کپسول و رگولاتور دو گیج و دفیوزر ایستا که حباب شمار داره وقتی اولش حباب رو تنظیم می کنم بعد چند دقیقه فشار کم میشه و تعداد حباب ها کم میشه فکر نکنم نشتی داشته باشم چون همه اتصالات رو با نوار تفلن اب بندی کردم به نظر شما مشکل از چیه ؟

نام
    پوریا
    نقل قول نوشته اصلی توسط alifisher نمایش پست ها
    سلام

- - - Updated - - -

سلام
    سلام شاید کپسول رو کامل پر نکردی بازم دوستان راهنمایی میکنن

کپسول چهار لیتری 60-70 بار فشار داخلش هست نو خریدم یعنی پر نیست ؟

نام
    پوریا

Arrow .

نقل قول نوشته اصلی توسط alifisher نمایش پست ها
    کپسول چهار لیتری 60-70 بار فشار داخلش هست نو خریدم یعنی پر نیست ؟
    سلام شاید پر باشه اما بزارید دوستان راهنمایی کنن

صفحه 319 از 319 نخستنخست ... 219269309317318319