صفحه 318 از 318 نخستنخست ... 218268308316317318
نمایش نتایج: از 3,171 به 3,177 از 3177
    مدیر بخش گیاهان آکواریومی

نقل قول نوشته اصلی توسط meshkat نمایش پست ها
    سلام
    اگه دفیوژر رو در محل ورودی فیلتر سطلی بزارم تا پمپ خروجی پخش کنه توی تانک آیا کار غلطیه؟ و چرا
    به خود فیلنر سطلی و شاید هم باکتری های موجود در آن آسیب میرسه .

نام
    سعید
    درود
    دوستان کسی اطلاعات دقیق درباره شیر برقی مناسب رو نداره ؟
    فشار و سایز و مارکی که نشتی نکنه در حالت قطع

نام
    j@v@d
    نقل قول نوشته اصلی توسط SASA31 نمایش پست ها
    درود
    دوستان کسی اطلاعات دقیق درباره شیر برقی مناسب رو نداره ؟
    فشار و سایز و مارکی که نشتی نکنه در حالت قطع

درود دوست عزیز با توجه به حجم تانکت مخزن مناسب رو خریداری کن ونه بزرگ ودر باب مانومتر یا همون رگولاتور اگر قصد استفاده از شیر برقی رو داری سعی کن از مدل هایی خریداری کنی که مانومتر خودش دارای شیر برقی باشه وجداگانه تهیه نکن چون معمولا مشکلات حاشیه ای از جمله نشتی تو اول کار یا اوسط کار باعث دلسردی میشه ویه بحث دیگه ای هم هستش سعی کن هزینه کنی وجنس خوب خریداری کنی مثلا از محصولات ایستا یا محصولات چینی تاکیدا عرض میکنم دوری کنی چون طبق تجربه عرض میکنم پول دور ریختنه موفق باشی
    هر کس بد ما به خلق گويد ما چهره دل نمي خراشيم ما خوبي او به خلق گوييم تا هردو دروغ گفته باشيم
    شریعتی

سلام دوستان.
    من چون هنوز تجربه کافی برای ساخت co2 diy نداشتم و نمیخواستم واسه کپسول دستی و متعلقاتش هزینه زیادی بکنم، تصمیم گرفتم از قرص یا کپسول یک بار مصرف تترا یا ایستا استفاده کنم. یک اکواریومی بهم گفت این قرص Mr.Fish قرص خوبی هست، بگیر و روزی یک یا دو تا بنداز توی تانکت. (تانک 100 لیتری). من هم همین کار رو کردم و علیرغم اینکه خیلی از دوستان بهم گفتن قرص فایده ای نداره احساس میکنم تاثیر خوبی گذاشته. شایدم گیاهام خود به خود میخواسته حالشون بهتر بشه و قرص بی تاثیر یا کم تاثیر بوده!!! گیاهای من چمن مویی، دم گربه ای، خزه، پشت قرمزی، شویدی (که البته نابود شدن)، گندمی پیچ و یه گیاهی که نمیدونم اسمش چیه و پشت برگاش بنفش میشه.(اگه بتونم عکسشو میذارم که دوستان راهنمایی کنن)
    مشکلی که الان دارم اینه که رشد گیاهام سریع شده ولی برگ های جدیدی که در میاد همه سفیدن و سبزیه برگهای قدیمی رو ندارن... این مشاله اذیتم میکنه و نمیدونم چه کنم. کسی میتونه راهنماییم کنه. و اگر باز هم کسی تجربه داره و فکر میکنه کپسول یک بار مصرف از قرص بهتره ممنون میشم بفرمایید.
    عکس روزای اول اکواریومم

عکس الان اکواریوم بعد گذشت 1 ماه

اون گیاهی که گفتم نمیدونم چیه و پشتش بنفش میشه، اونیه که سمت چپ اکواریوم کاشتم.
    ویرایش توسط aliazari55 : 03-30-2020 در ساعت 02:48 PM

سلام
    من یه آکواریوم ماهی و پلنت دارم
    با روش co2 دستی اقدام به تولید co2 کردم که با استفاده از شیلنگ سرم کاملا میشه کنترل کرد مقدار حباب را
    میخواستم بدونم برای تانک من که ۶۰ سانتی شرکتی هست چه مقدار حباب باید بدم و چند ساعت در روز
    ممنون

- - - Updated - - -

سلام
    من یه آکواریوم ماهی و پلنت دارم
    با روش co2 دستی اقدام به تولید co2 کردم که با استفاده از شیلنگ سرم کاملا میشه کنترل کرد مقدار حباب را
    میخواستم بدونم برای تانک من که ۶۰ سانتی شرکتی هست چه مقدار حباب باید بدم و چند ساعت در روز
    ممنون

سلام خدمت همه عزیزان من در تانک گیاهی خود ۴ عدد کت برنز و ۲ عدد کت کریدراس و چند تا هم کت سیامی به تازگی ۶ تا میگو رد فایر خریداری کردم که همشون هم باردار بودن ولی از روزی که داخل تانک اضافه کردم بغیر از دو سه روز اول دیگه نمیبینمشون امکان داره که این کت ها خوروه باشنشون ؟

دوستان یه سوال گاز CO2 به خود ماهی ها آسیب نمیرسونه ؟
    و اینکه اگر بخوام دستی درست کنم توی محیط بو درست میشه چون تانک من توی پذیرایی هست ؟ و اینکه تانک من سایزش 70 در 40 در ارتفاع 60 هست اگر یک چیزی که اتوماتیک باشه استفاده کنم چه چیزی بگیرم ؟

- - - Updated - - -

دوستان یه سوال گاز CO2 به خود ماهی ها آسیب نمیرسونه ؟
    و اینکه اگر بخوام دستی درست کنم توی محیط بو درست میشه چون تانک من توی پذیرایی هست ؟ و اینکه تانک من سایزش 70 در 40 در ارتفاع 60 هست اگر یک چیزی که اتوماتیک باشه استفاده کنم چه چیزی بگیرم ؟

صفحه 318 از 318 نخستنخست ... 218268308316317318