صفحه 316 از 320 نخستنخست ... 216266306314315316317318 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,151 به 3,160 از 3193

نام
    سیاووش
    درود بر همه دوستان

بله محلول کربن موجوده! درصورت استفاده از گیاهان مناسب میشه از این محصولات نیز استفاده کرد!
    محصولات یکبار مصرف بسیار گران است در صورتی که تانک شما کوچک است از سیستم دستساز استفاده بفرمایید.
    یه روز خوب میاد اینو میدونم

اساتید متشکرم به سوالات من پاسخ میدید.الان یه ماهه منتظرم از دوستان یه مشاوره ای به ما بدن سه چهار بار هم رسیدم کسی جواب نمیده.واقعا متاسفم.

نام
    سیاووش
    با درود به شما آقای محمد

کاربر گرامی ظاهرا رسیدگی اساتید به سایت بنا به دلایلی بسیار کم شده، بنده هم مند شما یک کاربر مبتدی هستم ولی در مورد شیر برقی بنظرم ایستا بی علت گرونه! با همون پول میشه 2 عدد شیر برقی+مانومتر+ قطره شمار پروفشنال گرفت! چرا ایستا بگیریم؟!

در مورد قرص باید خدمتتون عرض کنم در لیتراژ شما هرگز، ولی برای کمتر از 20 لیتر اگر گیاه بسیار کم مصرفی باشه و احتیاجاتش در حد بسیار پایینی باشه قرص می تونه تا حدی جوابگو باشه!
    قرص بیشتر موردی برای تانهای مینیاتوری در شرایط خاص استفاده میشه و بهیچوجه مناسب تانک پلنت چه رده متوسط و بالا نیست.
    بنظرم قرص بیشتر بدرد کشت خشک و مححیط بسته می خوره! مثل بعضی از این تنگا هستن توش چند مدل گیاه داره ها! که درش بستست!
    یه روز خوب میاد اینو میدونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Siavash Amini نمایش پست ها
    با درود به شما آقای محمد

کاربر گرامی ظاهرا رسیدگی اساتید به سایت بنا به دلایلی بسیار کم شده، بنده هم مند شما یک کاربر مبتدی هستم ولی در مورد شیر برقی بنظرم ایستا بی علت گرونه! با همون پول میشه 2 عدد شیر برقی+مانومتر+ قطره شمار پروفشنال گرفت! چرا ایستا بگیریم؟!

در مورد قرص باید خدمتتون عرض کنم در لیتراژ شما هرگز، ولی برای کمتر از 20 لیتر اگر گیاه بسیار کم مصرفی باشه و احتیاجاتش در حد بسیار پایینی باشه قرص می تونه تا حدی جوابگو باشه!
    قرص بیشتر موردی برای تانهای مینیاتوری در شرایط خاص استفاده میشه و بهیچوجه مناسب تانک پلنت چه رده متوسط و بالا نیست.
    بنظرم قرص بیشتر بدرد کشت خشک و مححیط بسته می خوره! مثل بعضی از این تنگا هستن توش چند مدل گیاه داره ها! که درش بستست!
    دمت گرم اقا سیاوشگل ممنون بابت راهنمایی های ارزشمندتون

سلام و درود به همه عزیزان
    یه سوال داشتم ، به نظرتون میشه بجای حباب شمار از یک پیپت حبابدار (ژوژه) استفاده کرد و سر و تهش رو برید و آماده وصل کردن به شلنگ CO2 کرد ؟

سلام
    استید سوالم بی ربط به co2 هست
    ولی لطف میکنید بهترین جایی که تنوع ماهی زیادی هم داشته باشه واسه خرید ماهی اب شیرین معرفی کنید؟تهران

کاری که شیر برقی می کنه چی هست؟ قطع و وصل کردن تزریق co2 با خاموش و روشن شدنش؟
    ویرایش توسط dadashali : 08-30-2019 در ساعت 09:15 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط dadashali نمایش پست ها
    کاری که شیر برقی می کنه چی هست؟ قطع و وصل کردن تزریق co2 با خاموش و روشن شدنش؟
    پاسخم رو پیذا کردم. برای قطع وصل کردن تزریق co2 هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMAD61 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی نظری درباره مانومتر و شیربرقی ایستا نداره؟ کیفیتش چطوره ؟ ارزش خرید داره؟ مخصوصا شیربرقیش.باتشکر

یه سوال دیگه دارم دستان .ایا قرص co2واسه یه اکواریوم 150 لیتری جواب گو هست؟ روزی یه عدد.سایت نسیم یاس داره ایرانیش مارک خوراک سازان.قیمت 22000 تومن.ارزش خرید داره؟
    در مورد شیر برقی متاسفانه من نمی تونم کمک کنم چون هنوز استافده نکردم از گاز co2 برای آکواریوم هام. ولی قرص رو تا جایی که در موردش تحقیق کردم به درد نمی خوره و بیشتر جنبه تبلیغاتی داره. پیشنهاد می کنم دنبال کربن مایع باشید. هر چند که برای حجم آب که دارید (البته مقدار گیاهان شما مشخص نیست) کربن مایع به تنهایی پاسخ گو نیست و در نهایت باید به فکر کپسول باشید.

یه سوال.
    من از رگولاتور یه شلنگ وصل میکنم به شیر برقی .تعداد حباب هم ۳ تا در ثانیه تنظیم میکنم.ولی مشکلی که دارم اینه که وقتی شیر برقی خاموشه،فشار پشت شلنگ انقدر زیاد میشه که شلنگ میترکه.حتی شلنگ پنوماتیک هم استفاده کردم ولی بازم ترکید.