صفحه 314 از 320 نخستنخست ... 214264304312313314315316 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,131 به 3,140 از 3193
    نقل قول نوشته اصلی توسط Siavash Amini نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر

با عرض ادب خدمت تمامی اساتید بنده ماه پیش با کلی سرچ سیستم فشارشکن/شیربقی/ قطره شمار با مارک پرفشنال خریدم کپسول هم از دیوار با نصف قیمت بازار واقعا مناسب و نو خریدم! کپسول فولادی که نو و کهنه نداره قیمت گازشم 10 تومن پر کردم! تمام!
    با توجه به قیمت نوش که با همین مارک ها 900 تومن میشد من کلا 450 خرجم شد! عالی و بصرفه!

بازهم اساتید پیشنهاداتشون رو بفرمایند! بنده تجربه خریدم رو در میون گذاشتم با احترام
    باسلام و خسته نباشید.لطف می کنید می فرمایید چطوری و از کجا خرید داشتید؟ رگولاتور را چه مارکی خریدید؟شیربرقی چه مارک؟کلا منو راهنمایی کنید ممنون میشم.

سلام قصد تهیه یک مانومتر برقی دارم برند پروفشونال چین رو انتخاب کردم فقط تا حالا از رگولاتور برقی استفاده نکردم چطور باید مانومتر برقی رو تنظیم کنم که سره ساعت مشخص شده جریان گاز co2 رو قطع کنه و برعکس روشن بشه ممنون می شم راهنمایی کنید.

مدیر بخش گیاهان آکواریومی

نقل قول نوشته اصلی توسط aliboveyri نمایش پست ها
    سلام قصد تهیه یک مانومتر برقی دارم برند پروفشونال چین رو انتخاب کردم فقط تا حالا از رگولاتور برقی استفاده نکردم چطور باید مانومتر برقی رو تنظیم کنم که سره ساعت مشخص شده جریان گاز co2 رو قطع کنه و برعکس روشن بشه ممنون می شم راهنمایی کنید.
    یه تایمر باید بخری به اون وصل کنی ./

نقل قول نوشته اصلی توسط aliboveyri نمایش پست ها
    باسلام میشه بگین از کجا و چقدر تهیه کردید رگولاتور و مانومتر را؟

سلام هنوز تهیه نکردم توی شهر خودتون کسانی که آکواریوم پلنت کار می کنن معمولا دارن.

نام
    مصطفی
    نقل قول نوشته اصلی توسط phenom نمایش پست ها
    یه تایمر باید بخری به اون وصل کنی ./
    شیر برقی ها زمانی که باز هستن خیلی فشار بهشون میاد داغ میکنن. بنظر میرسه مناسب این کار نیستن.چون من یکی دو تا داشتم سوختن. شیربرقی هست که مناسب تر باشه؟مثلا یکبار با جریان برق باز بشه یکبار هم بسته بشه که مدام کار نکنه؟
    اکواریوم گیاهی مصطفیhttps://www.aqua-quest.ir/forum/thre...61/#post420061

نام
    سعید
    نقل قول نوشته اصلی توسط aqua.plant.love نمایش پست ها
    شیر برقی ها زمانی که باز هستن خیلی فشار بهشون میاد داغ میکنن. بنظر میرسه مناسب این کار نیستن.چون من یکی دو تا داشتم سوختن. شیربرقی هست که مناسب تر باشه؟مثلا یکبار با جریان برق باز بشه یکبار هم بسته بشه که مدام کار نکنه؟
    شیر برقی های مختلف داخل بازار هست
    بعضی از شیر برقی ها با ولتاژ پایین کار میکنن و بعضی دیگه به خاطر تفاوت تو ساختشون حرارت کمتر دارن
    تانک پلنتSAEED120
    لینک گروه تلگرام سایت https://t.me/joinchat/Coh9okhsiqZvJgGHH0VszQ
    آیدی تلگرام
    saeed120@

دوستان من از قسمت های مختلف آکواریوم که تهیه کردم عملا فقط سیستم co2 اش مونده
    حالا بین سیستم های شرکتی و حتی دست ساز موندم
    اکواریوم ام ۲۵ لیتره و نانو حساب میشه گیاه هارو هم میخوام بیشتر ساده کار کنم در حد روتالا و انوبیاس و هلفری و مقداری چمن

الان اینو دیدم در سطح اینترنت ولی بهش مشکوکم که خوب باشه یا نه
    >> CO2 Diffuser Set

نمیخوام گرون پام دربیاد و موندم سیستم بخرم یا از قرص co2 استفاده کنم یا سیستم دست ساز٫

نام
    سعید
    نقل قول نوشته اصلی توسط NERO 7 نمایش پست ها
    دوستان من از قسمت های مختلف آکواریوم که تهیه کردم عملا فقط سیستم co2 اش مونده
    حالا بین سیستم های شرکتی و حتی دست ساز موندم
    اکواریوم ام ۲۵ لیتره و نانو حساب میشه گیاه هارو هم میخوام بیشتر ساده کار کنم در حد روتالا و انوبیاس و هلفری و مقداری چمن

الان اینو دیدم در سطح اینترنت ولی بهش مشکوکم که خوب باشه یا نه
    >> CO2 Diffuser Set

نمیخوام گرون پام دربیاد و موندم سیستم بخرم یا از قرص co2 استفاده کنم یا سیستم دست ساز٫
    ست کپسول بخواین بگیرید خیلی گرون در میاد
    یا همین اسپری رو بگیرید یا دست ساز بسازید
    تانک پلنتSAEED120
    لینک گروه تلگرام سایت https://t.me/joinchat/Coh9okhsiqZvJgGHH0VszQ
    آیدی تلگرام
    saeed120@

سلام
    هر چی میگردم از تجهیزات CO2 برند JBL فقط مانومترش هست اون هم 1 تا 1.7 میلیون
    ایستا هم هست ولی خیلی نگران شیربرقی هاش هستم
    دوستان استفاده کردن ؟
    پیشنهادی دارن ؟
    نمیخوام پشیمون بشم