صفحه 58 از 58 نخستنخست ... 848565758
نمایش نتایج: از 571 به 576 از 576

نام
    رامین جعفری
    با سیکلید گوره خری و گرین ترور و جوئل میشه کوریدوراس داشت؟
    بنظر شما بهترین کت فیش سازگار با اینها چیه که خیلی ام بزرگ نشه؟
    سپاس
    نویسنده و شاعر....

نقل قول نوشته اصلی توسط faezeh.aqua نمایش پست ها
    سلام
    عجله نکنید ماهی شما تازه وارد هست
    کمی طول میکشه به تانک جدید عادت کنه
    اندازه پلکو خودتون رو با اندازه ماهی هاتون انتخاب کنید
    اگر مثلا ماهی های مهاجم داخل تانک دارید ، نباید پلکو کوچیک بگیرید چون خورده میشه
    خورده هم نشه همش میخواد پناه بگیره پس به این نکات توجه کنید
    و اینکه پلکو ها بیشتر دوست دارن روی سنگ و چوب باشن

ماهی هام همه گیاه خوار هستن و هم اندازه. ولی این خیلی میترسه

من جدیدا یک استخر کشاورزی ساختم با ظرفیت تقریبا 1200 متر مکعب، میخاستم ببینم تا حالا کسی از دوستان سابقه تکثیر و نگهداری پلیکو تو استخر رو داشته؟
    مقاومت این ماهی به سرما چقدره؟ ميشه بالغ ها رو تو فصل زمستون داخل استخر نگه داشت؟ با توجه به این که منطقه نسبتا سردسیره
    ماهی ديگه ای برای این استخر در نظر دارید؟ به جز کوی

سلام. من سه چهار روزه یه کت پوزه بوته ای گرفتم ولی از روز دوم همش مخفی میشه و خیلی کم خودشو نشون میده. اصنم به شیشه نمیچسبه. باله هاشم جمع کرده. احساس میکنم روی بدنش یه چیز سفید رنگی هست. (جهت اطلاع قبلا یکی از پلاتی هام انگل گرفته بود و خارش داشت بدنش و بعد از این که از تانک اصلی جداش کردم مرد). حالا به نظرتون مشکل این کت من چیه؟؟ لطفا راهنمایی کنید چه باید بکنم؟

اینم عکسش

مدیر بخش
    بیماری ها و روش های درمانی

نام
    احسان اسکندری
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliazari55 نمایش پست ها
    سلام. من سه چهار روزه یه کت پوزه بوته ای گرفتم ولی از روز دوم همش مخفی میشه و خیلی کم خودشو نشون میده. اصنم به شیشه نمیچسبه. باله هاشم جمع کرده. احساس میکنم روی بدنش یه چیز سفید رنگی هست. (جهت اطلاع قبلا یکی از پلاتی هام انگل گرفته بود و خارش داشت بدنش و بعد از این که از تانک اصلی جداش کردم مرد). حالا به نظرتون مشکل این کت من چیه؟؟ لطفا راهنمایی کنید چه باید بکنم؟

اینم عکسش

سلام پلکو شما سالمه و پنهان شدن هم طبیعیه و شاید هم استرس به ماهی وارد کردین یا ماهی های دیگه اذیتش میکنن که پنهان میشه،چند روزی به حال خودش بزاریدش احتمالا درست بشه.
    اون سفید شدن گه گاه روی بدن امری طبیعیه
    دمای تانکتون روی ۲۷یا۲۸ باشه
    ماهی که بدنشو میکشه به لوازم تانک باید توی همون تانک درمان میکردی نه اینکه بیرون بیاری چون تانک بیماره
    غـم کـشــیـدن کـار هـر نــقـاش نــیـســتــــ...

نقل قول نوشته اصلی توسط fe0932 نمایش پست ها
    سلام پلکو شما سالمه و پنهان شدن هم طبیعیه و شاید هم استرس به ماهی وارد کردین یا ماهی های دیگه اذیتش میکنن که پنهان میشه،چند روزی به حال خودش بزاریدش احتمالا درست بشه.
    اون سفید شدن گه گاه روی بدن امری طبیعیه
    دمای تانکتون روی ۲۷یا۲۸ باشه
    ماهی که بدنشو میکشه به لوازم تانک باید توی همون تانک درمان میکردی نه اینکه بیرون بیاری چون تانک بیماره
    متاسفانه کت فیشم فوت کرد...
    چطوری باید توی تانک درمونش میکردم؟ الان ممکنه هنوز بیماری توی تانک باشه؟؟؟ چیکار باید بکنم؟؟
    ویرایش توسط aliazari55 : 04-06-2020 در ساعت 09:45 PM

صفحه 58 از 58 نخستنخست ... 848565758