صفحه 210 از 210 نخستنخست ... 110160200208209210
نمایش نتایج: از 2,091 به 2,092 از 2092
    سلام دوستانمن فیلتر باز کردم تمیز کردم هم فشارش درست شد هم صداش فقط داخلش یک مقدار لایکو گذاشتم هر سی چهل ثانیه یک بار برای یک لحظه صدایی میده مثل اینکه آب کم آورده داره با فشار داخل سطل میکشع اشکال نداره ؟
    راستی یک تجربه برای شستشوی داخل شلنگ ها یک لایکو لوله کنید بگذارید داخل شلنگ با سیم آنتن هل بدید از اون سر دیگه بیاد بیرون البته میدونم برای خیلی ها تون خاطره س 😂
    ویرایش توسط m68 : 05-14-2020 در ساعت 07:13 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Siavash Amini نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

بنده یک عدد فیلتر سطلی تترا خریدم، متاسفانه به علت مشکلات مالی مجبور به تهیه دست دوم این دستگاه شدم. شکر خدا موتورش وقتی هواگیری میشه واقعا کاملا بیصدا و پر قدرته!
    مدل دستگاه EX700 هست. حالا سوالی که دارم آیا لوازم و لوله های آبریز فابریکش پیدا میشه؟ چون لوله آبپاشش که سوراخ سوراخه فقط یکیش هست!
    و دوم که ظاهرا بر اثر کارکرد اورینگها شکل اولیه خودشون رو از دست دادن! یه نظرتون برم از امیر کبیر اورینگ بگیرم؟ یا با همون نوار تفلون بزنم؟!
    روز سر هم کردنش چند باری لوله ها از روی دستگاه با فشار در اومد! انگار درست پیچ نشده بود! این مشکل از اورینگه؟
    تانک بنده فعلا 50 لیتریه که به زودی با 100 عوضش می کنم که گیاهیش کنم. فعلا از همین استفاده کنم یا هنگان؟
    من يه تترا دارم سوخته دارم قطعاتشو ميفروشم . خواستي بگو تا برات بفرستم .
    700

دوستدار شما دالتون رییس
    آیا این یک جنگله زیباست!!!؟ نخیر؛ شما اشتباه میکنید این رویای دالتون است که میبینید::
    http://www.aqua-quest.ir/forum/threa...tml#post326024

صفحه 210 از 210 نخستنخست ... 110160200208209210