صفحه 35 از 35 نخستنخست ... 25333435
نمایش نتایج: از 341 به 346 از 346
    نقل قول نوشته اصلی توسط یوسف نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،بعله میشه،البته باید. اصولی و محکم بسازیدش.پایه ی تانک هودم کلا اچ دی اف هستش،با ابعاد 110,30,70 . شما بجز دوتا پایه ی کناری،برای پشت هم باید از ام دی اف استفاده کنید نه ورق سه لایی،اینجوری تاب نمیخوره،برای قسمت جلو هم تو قسمت پایین و بالا بهتره دوتا پایه ده سانتی بین پایه های اصلی وصل کنید که پشت در میمونه.اینجوری حالت کلاف بخودش میگیره،تو قسمت بالا و زیر تانک بازم یه ورق ده سامتی وسط کلاف برنید عالی میشه.پایه ی من یک سانت شکم داده بعد چهار پنج سال ولی تانک شما عرضش کمه و مشکلی قطعا پیش نمیاد ولی برای طول بیشتر بهتره که از فلز استفاده بشه.یه نکته هم در مورد ارتفاع.با این ارتفاع دست رسی به تانک واقعا براتون سخت میشه.پایه ی اک رو نهایتا ۷۰ در نظر میگیرن.ار تفاع پایه هر چی کمتر باشه،مقاومتش هم بیشتر میشه.توصیه میکنم برای دسترسی راحترم که شده ارتفاع رو کمتر بگیریدخود تانک هم همینطور،اگر برای تانک تاج هم بخوایید بزتید دیگه کار خیلی سخت میشه.موفق باشید.
    سلام فرمایشات شما در مورد مقاوم سازی کاملا درسته و حتما اعمال می کنم.
    در مورد ابعاد و ارتفاع اصلا دوست ندارم کمش کنم. و اگه میشد بیشترم میکردم. برای اکشن روی کف آک هم باید تاج رو بردارم و برم روی چهارپایه
    بخاطر فضای خونه مجبورم تانک ایستاده درست کنم
    ممنون بابت کمکتون

با سلام خدمت دوستان ابعاد تانک180.100.100 به قوطی چند در چند نیاز دارد پایین تانک اصلی هم سامپ قرار میگیرد ارتفاع پایه 80 باشه خوب هست با تشکر فراوان

مدیر بخش ساخت و اصول
    نگهداری آکواریوم

نام
    قاسم رحیمی
    نقل قول نوشته اصلی توسط soheill نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان ابعاد تانک180.100.100 به قوطی چند در چند نیاز دارد پایین تانک اصلی هم سامپ قرار میگیرد ارتفاع پایه 80 باشه خوب هست با تشکر فراوان
    با قوطی5*5 به صورت کلاف میتونید بسازید.ارتفاع پایه را 70 بگیرید.

سلا خدمت همه ی اساتید....بنده یه پایه فلزی ساختم به ابعاد 130 طول و عرضش 40....که بدم برام ام دی افش کنن.....ولی الان تصمیم گرفتم اکواریومو یه هوا بزرگتر بسازم....یعنی 140 طول و عرضش ۵۰....طولش 10 سانت بزرگتر از میزه و عرضشم 10سانت...میخواستم بدونم از نظر محاسبات و مهندسی مشکلی نداره؟؟؟؟؟؟بعدا مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

یکی جواب منو بده....کارم فوریه

پایه های کابینتی در سایز های 5 تا 14 سانت ساخته می شوند. معمولا این پایه ها از جنس پلاستیک ، آلمینیوم یا استیل ساخته می شوند.
    فروشگاه کابین نت شاپ پا به عرصه گذاشته و بهعنوان معتبرترین فروشگاه در راستای ارائه تجهیزات مختلف کمد دیواری و کابینت، محصولی مانند پایه کابینت، ریل کابینت و ... را نیز ارائه داده تا افراد بتوانند نیازهای خود را در راحتترین حالت ممکن رفع کرده و لذت یک خرید مطمئن را تجربه کنند؛

صفحه 35 از 35 نخستنخست ... 25333435