صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 36

پایه های تانک برای سالن تکثیر

من برای اینکه کار جایه جایی پایه های تانک ها بهتر بشود و همچنین ماندگاری پایه ها بهتر باشد از لوله های آب (گالوانیزه) استفاده کردم.
    یک مشکل برای من پیش آمده ، به عکس های زیر نگاه کنید پایه ها را طوری ساخته ام که از هم جدا می شود و من به وسیله بست های پلاستیکی به هم بسته ام ولی وقتی کار من تمام شد از بالا که به پایه ها دست می زنم حدود چند سانت تکان می خورد.
    این پایه 3 طبقه به صورت دو تایی است و فاصله طبقه اول تا کف زمین 20 سانت است و فاصله طبقه اول تا دوم و دوم تا سوم هر کدام 60 سانتی متر است و قطر لوله ها 2 سانت است.
    طول تانک 100 سانت - عرض تانک 50 سانت و ارتفاع تانک هم 40 سانت است که البته 30 تا 35 سانت بیشتر آب نمی شود و یک عدد کمری در بالا و یکی هم در کف تانک وجود دارد.
    حالا سوال من این است که چه کار کنم پایه تکان نخورد ؟
    البته من قبلا در 2 تا سالن دیده بودم که این کار را کرده بودند ولی نمی دانم چار برای آنها تکان نمی خورد.
    ولی کسی به من گفته که اگر تانک ها را آب کنی و روی پایه ها قرار بدهی پایه ها تکان نمی خورد (نمی دانم تا چه اندازه این حرف در.ست است)

نام
    محمدرضا
    خب،وقتی تانک ها آب شدن،اگه بهشون دست نزنی که چیزی نمیشه.
    باید مراقب باشی دیگه،یه وقت ضربه ای چیزی نزنی.
    ایول خوشم اومد از کارت. =)
    احیانا واسه زیرشون هم یونولیت میزاری دیگه.
    بعدا عکس هاش رو بزار.
    ویرایش توسط boozzai : 03-09-2012 در ساعت 11:56 PM

نام
    احسان
    سلام دوست عزیز
    خیر تانک آب شده رو بزاری احتمال از هم پاشیدم پایه وجود داره.
    شما اول از همه محل اتصال ها رو جوش بده .تسمه پلاستیکی اصلا مناسب اینکار نیست.

من فقط خواستم کار جابه ایی پایه ها بهتر باشه
    ولی مثل اینکه باید همه را به هم جوش بدهم
    فقط از کسی سوال کردم به من گفت برای ستون های اصلی از لوله 2.5 سانت (3/4) استفاده کنید چون بار اصلی بر روی ستون ها است

نام
    محمد رضا
    سلام
    دوست عزيز من بالاي 10 تا سالن رفتم بستن پايه با بست كششي شاهكاره كه تا حالا هيچ كجا نديدم همونطور كه احسان گفت حتما" بايد جوشش بدي يا از تبديل سراهي لوله استفاده كني شما اگه بست كششي استفاده كني تلاطم خود آبهاي تانك باعث تكون خوردن پايها ميشه و 100% به مشكل بر ميخوري موفق باشي

Arrow

سلام

به هیچ عنوان خود لوله ها رو جوش نده عزیز..

مسه تصویر زیر بطور مثال قسمت هایی رو که قرمز کردم با تکه لوله یا تسمه فلزی کنار لوله ها جوش بده مهارشون کن..

واسه اونطرف هم همینطور و حتی واسه قسمت های کنار ستون وسط هم میتونی این کارو انجام بدی..

اینطوری مشکل جابجایی در مواقع لزوم رفع خواهد شد..

موفق باشید/

» [SIZE=2]http://www.aqua-quest.ir [/SIZE]«

» !Copyright © 2011 - All right reserved By newaqua «

من که فکر نکنم این تسمه ها فرقی به حال تکان های پایه های من داشته باشه(یا من درست متوجه نشده ام)
    از نظر چوش این نوع لوله ها ، من سالن های زیادی را دیده ام که به وسیله چوش به هم وصل شده اند.
    در ضمن من زنگ زدم و از آن سالنی که پایه ها را با تسمه به هم وصل کرده بود سوال کردم و به من گفتند که از بالا (طبقه سوم) به هم چوش خورده و بقیه طبقه ها به وسیله بست های پلاستیکی به من وصل شده است (در هر صورت من فکر کنم کمی خطرناک باشه)

من یک فیلم از تکان خودن پایه ها گرفتم:
    http://www.faupload.com/upload/90.1/Esfand/01.avi

Arrow

نقل قول نوشته اصلی توسط web1362 نمایش پست ها
    من که فکر نکنم این تسمه ها فرقی به حال تکان های پایه های من داشته باشه(یا من درست متوجه نشده ام)
    از نظر چوش این نوع لوله ها ، من سالن های زیادی را دیده ام که به وسیله چوش به هم وصل شده اند.
    در ضمن من زنگ زدم و از آن سالنی که پایه ها را با تسمه به هم وصل کرده بود سوال کردم و به من گفتند که از بالا (طبقه سوم) به هم چوش خورده و بقیه طبقه ها به وسیله بست های پلاستیکی به من وصل شده است (در هر صورت من فکر کنم کمی خطرناک باشه)

من یک فیلم از تکان خودن پایه ها گرفتم:
    http://www.faupload.com/upload/90.1/Esfand/01.avi

خب من فقط یه قسمت رو به عنوان مثال علامت زدم و اینجوری نمیشه طرح کامل رو نشون داد..

ولی اگه همچنان به فکر جابجایی و.... هستی میتونی یه طرح روش پیاده کنی که پیچ و مهره بشه...

از داربست های فلزی هم میتونی الگو بگیری..

البته اگه از آهن های معمول که بهشون قوطی! میگن استفاده میکردی کار کمی راحتتر بود..

موفق باشید/

» [SIZE=2]http://www.aqua-quest.ir [/SIZE]«

» !Copyright © 2011 - All right reserved By newaqua «

نام
    حامد رضايي
    سلام
    طرحت بسيار خوبه امابه اين شكل 100% تانكها ميريزه
    دوست عزيز بهتر براي اتصال دو طرف از پيچ استيل استفاده كني

عكس رو ببين ، آپلود سنتر سايت جواب نداد مجبور به آپلود در نيك شدم
    12tkt.jpg در Niksalehi Free Image Host - Image Hosting
    در صورتيكه قبل از ساخت مشورت كرده بودي طرح بهتري ميشد در بياري با هزينه كمتر

با تشکر از دوستان

من فقط یکی را برای تست درست کردم

راستش قبلا یعنی 3 ماه پیش با قوطی درست کرده بودم ولی به دلایلی مجبور به فروش همه پایه ها شدم

ولی این بار به دلیل ماندگاری بیشتر از این لوله ها استفاده کردم

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین