نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آيا مطالب كتاب مفيد است يا خير؟

رأی دهندگان
86. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالي

47 54.65%
  • خوب

30 34.88%
  • متوسط

6 6.98%
  • ضعيف

1 1.16%
  • بسيار ضعيف

2 2.33%
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22

نام
    محمد رضا

دانلود كتاب pdf موضوع ديسكس نوشته jokerman

سلام دوستان
    به مناسبت ايجاد تغيرات در سايت ميخوام از كتابي كه راجع به ديسكس نوشتم رونمايي كنم البته اجازشو از آقا ايمان گرفتم فقط چند مورد كه بايد عرض كنم اولين موضوع چون اين مختصر نوشته حقير براي اولين بار تو اين سايت قرار داده شده خواهشا" اگر جايي براي استفاده قرار ميديد لطفا" نام سايت رو به عنوان منبع ذكر كنيد. و موضوع بعدي خواهش ميكنم هم تو نظر سنجي شركت كنيد هم نظراتتونو برام بنويسيد چون ميخوام تكميلترش كنم نظرات شما خيلي برام مهمه ممنون
    اين هم لينك دانلود ( فايل به صورت فشرده شده با پسوند rar هست)

http://www.aqua-quest.ir/dl/discus-1.pdf

سلام محمدرضا جان

بسیار عالی بسی لذت بردم ,همشو نخوندم ولی معلومه کتاب کار راه بنداز خوبی هست .واقعآ خسته نباشید .

امیدوارم این کارت ادامه دار باشه و این اول راه یک کتاب کامل در مورد نگهداری آبزیان باشه. چون اطلاعات اکثر کتاب ها آنچنان کاربردی نیستن , حالا کامل که خوندمش بازم نظر میدم.

به هر حال واقعآ از دیدن این تاپیک خوشحال شدم.

موفق باشید.
    "The Circle Only Has One Side"

نام
    محمد رضا
    سلام دوستان
    از لطف دوستان بسيار سپاسگذارم. بچها لطفا" حتما" نقاط ضعف كتاب رو بهم بگيد تا بتونم تو نسخه بعدي حتما" روش كار كنم و تكميلترش كنم همنطور كه ميدونيد راجع به ديسكس كتابي تو بازار پيدا نميشه كه همه چيز رو كامل توضيح داده باشه هدف بنده از اين كار اين بود كه بتونم يك مرجع كامل براي خودم و دوستداران اين موجود تهيه كنم بهر حال از كم و كاستيش معذرت ميخوام

نقل قول نوشته اصلی توسط jokerman نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از لطف دوستان بسيار سپاسگذارم. بچها لطفا" حتما" نقاط ضعف كتاب رو بهم بگيد تا بتونم تو نسخه بعدي حتما" روش كار كنم و تكميلترش كنم همنطور كه ميدونيد راجع به ديسكس كتابي تو بازار پيدا نميشه كه همه چيز رو كامل توضيح داده باشه هدف بنده از اين كار اين بود كه بتونم يك مرجع كامل براي خودم و دوستداران اين موجود تهيه كنم بهر حال از كم و كاستيش معذرت ميخوام
    سلام دوباره..

فقط یه چی الان به ذهنم رسید.. تو این کتاب از تصویر خیلی کم استفاده شده، برای بیشتر موضوعات میشد تصویر بزاری..

فعلا همین و موفق باشید/
    crf^XX

» [SIZE=2]http://www.aqua-quest.ir [/SIZE]«

» !Copyright © 2011 - All right reserved By newaqua «

نام
    محمد رضا
    نقل قول نوشته اصلی توسط newaqua نمایش پست ها
    سلام دوباره..

فقط یه چی الان به ذهنم رسید.. تو این کتاب از تصویر خیلی کم استفاده شده، برای بیشتر موضوعات میشد تصویر بزاری..

فعلا همین و موفق باشید/
    crf^XX
    حق با شماست خودم هم متوجه اين مورد شدم مخصوصا" قسمت بيماري

نام
    محمد رضا
    سلام دوستان
    ميخوام نسخه دوم كتاب رو شروع كنم ولي متاسفانه مثل اينكه استقبال خوبي از كتاب نشد و كسي نظر نداد كه بدونم روي كدوم بخش بيشتر بايد كار كنم روي كدوم بخش كمتر درست اين كتاب راجع به ديسكس هستش و بخشها يي مثل بيماري با بقيه ماهيها تقريبا" مشتركه و همه ميتونند نظر بدند تا نظرات انتقادات و پيشنهادات شما عزيزان نباشه شروع كردن نسخه دوم كاري بيهودست لطفا" كمكم كنيد موفق باشيد

نام
    سجاد
    سلام
    کتابتون خیلی خوب نوشته شده بخصوص از نظر نگارشی بی عیب و نقص فکر کنم خیلی دست به قلم هستین، بیشتر مطالب بصورت نکته ای و فشرده و مختصر هستن و این برا کسایی که آشنایی دارن خیلی خوب اما برا مبتدی ها کم و بیش سنگین و نیاز به توضیح و عکس مربوطه داره

سلام
    کتابتون خیلی خوب نوشته شده بخصوص از نظر نگارشی بی عیب و نقص فکر کنم خیلی دست به قلم هستین، بیشتر مطالب بصورت نکته ای و فشرده و مختصر هستن و این برا کسایی که آشنایی دارن خیلی خوب اما برا مبتدی ها کم و بیش سنگین و نیاز به توضیح و عکس مربوطه داره

نام
    hesam
    نقل قول نوشته اصلی توسط jokerman نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ميخوام نسخه دوم كتاب رو شروع كنم ولي متاسفانه مثل اينكه استقبال خوبي از كتاب نشد و كسي نظر نداد كه بدونم روي كدوم بخش بيشتر بايد كار كنم روي كدوم بخش كمتر درست اين كتاب راجع به ديسكس هستش و بخشها يي مثل بيماري با بقيه ماهيها تقريبا" مشتركه و همه ميتونند نظر بدند تا نظرات انتقادات و پيشنهادات شما عزيزان نباشه شروع كردن نسخه دوم كاري بيهودست لطفا" كمكم كنيد موفق باشيد
    سلام محمد رضای عزیز.
    بابت این کتابت بهت خسته نباشید میگم واقعا کارت عالی بود.مخوصا بخش بیماری هاش که کولاک کردی و من کلی از اون قسمت استفاده کردم.
    من هم مثل سجاد فکر میکنم که یه بخشایی رو میتونی بیشتر و گویاتر توضیح بدی.

اما تو بخش آماده کردن آب فکر میکنم بعضی از اطلاعاتی که دادی غلطه.
    1-دستوری که برای تهیه دی اکسید کربن دادی استاندارد نیست.من برای تانک گیاهیم دی اکسید کربن با مخمر درست کردم با این دستور:یک پنجم قاشق چای خوری مخمر.یک سوم قاشق چای خوری جوش شیرین و یک استکان شکر در 1 لیتر آب! مشکل دستور شما اینه که با این مقدار مخمری که شما گفتید تولید دی اکسید کربن خیلی شدید و کوتاه مدت میشه(البته شاید قصدت همین بوده) و همین طور میزان شکر هم بسیار کمه.
    2-تاثیر دی اکسید کربن در اسیدی کردن آب یک تاثیر موقته(تا زمان تزریق دی اکسید کربن) و به این روش نمیشه آب رو برای دیسکس ها اسیدی کرد ضمن اینکه استفاده از این روش بسیار خطرناکه و اگر میزان دی اکسید کربن حل شده در آب از یک میزانی بالاتر بره ماهی ها دچار خفگی ناشی از دی اکسید کربن میشن.

نام
    محمد رضا
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadjad نمایش پست ها
    سلام

سلام
    سلام سجاد جان
    درمورد نكته اي و فشرده بودن حق باشماست ولي من اصلا" مقصودم اين نبود كه اين كتاب رو به كسي بدم يا جايي براي دانلود قرار بدم همونطور كه ميدوني اطلاعات مخصوصا" بيماريها و نحوه درمان و داروهاي مورد نياز خيلي زود از ذهن آدم پاك ميشه و مخصوصا" موقعي كه به مشكلي بر ميخوري هم ادم دستپاچه ميشه هم ذهنش ديگه كار نميكنه كه الان بايد با اين مشكل چيكار كنه بخاطر همين من اطلاعاتمو براي خودم يادداشت ميكردم تا در صورت نياز بهش رجوع كنم و مشكلمو حل كنم اين نيتم از نوشتن كتاب بود تا اينكه چند وقت پيش عكسهاي ديسكسهامو تو قسمت اكواريم اعضا لود كردم بعضي از دوستان سوالاتي در مورد ديسكس پرسيدم و بنده هم تا جاي كه اطلاعات داشتم جواب دادم يكي از دوستان پيشنهاد داد كه اطلاعات رو به صورت فايل pdf دربيارم و به بقيه هم بدم اينجوري بود كه براي دانلود قرار دادم بخاطر همين يكم فشردست ولي حتما" در نسخه بعدي سعي ميكنم بحثها رو باز تر كنم.بخاطر نظرت ممنونم

اضافه شده پس از 15 minutes :

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_civil نمایش پست ها
    سلام محمد رضای عزیز.
    بابت این کتابت بهت خسته نباشید میگم واقعا کارت عالی بود.مخوصا بخش بیماری هاش که کولاک کردی و من کلی از اون قسمت استفاده کردم.
    من هم مثل سجاد فکر میکنم که یه بخشایی رو میتونی بیشتر و گویاتر توضیح بدی.

اما تو بخش آماده کردن آب فکر میکنم بعضی از اطلاعاتی که دادی غلطه.
    1-دستوری که برای تهیه دی اکسید کربن دادی استاندارد نیست.من برای تانک گیاهیم دی اکسید کربن با مخمر درست کردم با این دستور:یک پنجم قاشق چای خوری مخمر.یک سوم قاشق چای خوری جوش شیرین و یک استکان شکر در 1 لیتر آب! مشکل دستور شما اینه که با این مقدار مخمری که شما گفتید تولید دی اکسید کربن خیلی شدید و کوتاه مدت میشه(البته شاید قصدت همین بوده) و همین طور میزان شکر هم بسیار کمه.
    2-تاثیر دی اکسید کربن در اسیدی کردن آب یک تاثیر موقته(تا زمان تزریق دی اکسید کربن) و به این روش نمیشه آب رو برای دیسکس ها اسیدی کرد ضمن اینکه استفاده از این روش بسیار خطرناکه و اگر میزان دی اکسید کربن حل شده در آب از یک میزانی بالاتر بره ماهی ها دچار خفگی ناشی از دی اکسید کربن میشن.
    سلام حسام جان
    ممنون از نظر لطفت
    درمورد دي اكسيد كربن روراست من تا حالا خودم از اين روش استفاده نكردم و اين مطلب رو از تو يك سايت نوشتم من براي اسيدي كردن آب از اسيد فسفريك خوراكي 88% استفاده ميكنم اونم نه براي تانك اصلي فقط براي تكثير ولي چون نمودار حلاليت اسيد در آب لگاريتميه و شما نميتونيد يك درصد صحيح براي تركيب اسيد با آب دربياريد استفاده از اين روش بسيار خطرناكه و بخاطر همين موضوع خودم پارسال تلفات بسيار سنگين دادم بخاطر همين اون روش رو تو كتاب ذكر نكردم كه كسي براي استفاده تحريك نشه و خيلي مسائل مشابه همين مثل يك نوع پودر كه ميشه ديسكس رو در عرض 1 ماه 2 سايز بزرگ كرد ولي در عوض هم ماهي بهش اعتياد پيدا ميكنه هم عقيم ميشه هم خيلي زود پير ميشه وخيلي مطالب ايچنيني سعي من بر اين بود مطالبي رو عرض كنم كه به درد همه بخوره و كار با آن راحتتر باشه . از شما خواهش ميكنم در مورد دي اكسيد كربن مطلب صحيح و كاملشو در اختيارم قرار بديد تا بتونم مطلباشتباه رو تصحيح كنم.
    ویرایش توسط محمد رضا قدیری : 03-02-2012 در ساعت 02:54 PM

نام
    محمد رضا
    سلام حسام جان
    ممنون از نظر لطفت
    درمورد دي اكسيد كربن روراست من تا حالا خودم از اين روش استفاده نكردم و اين مطلب رو از تو يك سايت نوشتم من براي اسيدي كردن آب از اسيد فسفريك خوراكي 88% استفاده ميكنم اونم نه براي تانك اصلي فقط براي تكثير ولي چون نمودار حلاليت اسيد در آب لگاريتميه و شما نميتونيد يك درصد صحيح براي تركيب اسيد با آب دربياريد استفاده از اين روش بسيار خطرناكه و بخاطر همين موضوع خودم پارسال تلفات بسيار سنگين دادم بخاطر همين اون روش رو تو كتاب ذكر نكردم كه كسي براي استفاده تحريك نشه و خيلي مسائل مشابه همين مثل يك نوع پودر كه ميشه ديسكس رو در عرض 1 ماه 2 سايز بزرگ كرد ولي در عوض هم ماهي بهش اعتياد پيدا ميكنه هم عقيم ميشه هم خيلي زود پير ميشه وخيلي مطالب ايچنيني سعي من بر اين بود مطالبي رو عرض كنم كه به درد همه بخوره و كار با آن راحتتر باشه . از شما خواهش ميكنم در مورد دي اكسيد كربن مطلب صحيح و كاملشو در اختيارم قرار بديد تا بتونم مطلباشتباه رو تصحيح كنم.[/quote]
    سلام حسام جان
    من هنوز منتظر جواب شما راجع به دي اكسيد كربن هستم البته اگه دوستان ديگه هم اطلاعاتي دارند ممنون ميشم كمكم كنند

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین