تشکر تشکر:  0
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

نام
    رسول گل محمدی

انتخاب زیباترین آکواریوم (دوره اول)

بالاخره با رای دوستان آکواریوم جناب Moto به عنوان زیباترین آکواریوم انتخاب شد و به ایشان درجه ی دارنده زیباترین آکواریوم اهدا شد .

سلام
    قبل از شرکت در نظرسنجي انتخاب برترين آکواريوم اعضاي شرکت کننده در مسابقه به نکات زير توجه کنيد :
    1- هر فرد مي تواند تنها يک راي ارسال کند و بهتر است پس از انتخاب گزينه ي مورد نظر و ارسال آن يک پست هم با محتويات راي و دليل انتخاب خود ارسال کنند .
    2- افراد شرکت کننده در مسابقه قادر بودند تا 3 عکس براي ما ارسال کنند و به همين دليل شما مي توانيد با اطمينان بيش تري راي خود را انتخاب کنيد ، پس عجولانه راي ندهيد و ابتدا تمامي عکس هاي هر عضو را مشاهده نماييد .
    3- مهلت شرکت در اين نظرسنجي تا 15 مهرماه بوده و در صورتي که اختلاف بين آرا کمتر از حد عادي بود ، اين مهلت تمديد خواهد شد .
    4- تصاوير زير همگي با نام کاربري اعضا قرار داده شده اند و شما در نظرسنجي به عضو مورد نظر راي مي دهيد .

تصاوير مسابقه : ( براي مشاهده ي تصاوير در اندازه ي واقعي روي آنها کليک کنيد . )

1- عکس هاي آکواريوم جناب hamidreza58 - اندازه تانک : 80*40*100 ، ماهي ها : 6 آنجل ، 2 گورامي دارف ، 2 پرگورامي ، 2 گورامي عسلي ، 1 گلدفيش ، 1 مار ماهي ، 1 لوچ پاکستاني ، 2 لوچ هواشناس ، 2 لوچ نواري ، 2 کت اسپورت و 2 کوريدوراس .

2- عکس هاي آکواريوم جناب mbr9009 - اندازه تانک : 40*30*80 ، ماهي ها : گلدفيش ، گوپي ، مولي ، پلاتي ، سوارتل ، کوريدوراس ، آنجل ، بلک گوست ، دلقک ، کوماندو ، لوچ ماربل ، گورامي ، کت فيش ، پنکوسي ، آلبينو شارک ، سيلور شارک ، تترا نئون و تترا پنگوئن .

3- عکس هاي آکواريوم جناب Ampiroid - حجم تانک : 60 ليتر ، ماهي ها : 4 آنجل و يک لجن خوار . غذاي ماهي ها : آرتميا ، لوفاک ، کرم فشرده و کرم قرمز در 3 وعده غذايي . آکواريوم پر از گياه طبيعي از نوع گندمي و کريپتون است و عکس ها براي 2 ماه پيش مي باشند ، که آنجل هاي تصوير در حال حاظر اندازه اي چند برابر اندازه ي موجود در عکس هستند .

4- عکس هاي آکواريوم جناب moto - اندازه تانک : 70*45*150 ، ماهي ها : سيچلايد ، اوراتوس ، آنجل مونو ، کت فيش وارونه ، دلقک ، کوماندو ، شارک دم قرمز و مارماهي .

5- عکس هاي آکواريوم جناب sali

6- عکس هاي آکواريوم جناب مهدي 007

7- عکس هاي آکواريوم جناب aqua-quest - اندازه تانک : 45*30*100 ، ماهي ها : 6 آنجل و يک کت اسپورت . گياهان تانک : شويدي و گندمي .

زندگی تفسیر سه کلمه است خندیدن بخشیدن و فراموش کردن پس بخند ببخش و فراموش کن

نام
    رسول گل محمدی
    رای من : آکواریوم جناب moto
    دلیل انتخاب : علاقه به آکواریوم های پر از سیکلید های رنگارنگ .
    زندگی تفسیر سه کلمه است خندیدن بخشیدن و فراموش کردن پس بخند ببخش و فراموش کن

رای من : آکواریوم جناب moto

دليل انتخاب مرجان ها وشن كف آكواريوم

و مي خوام بپرسم آقاي moto شن از كجا و با چه قيمتي گرفتي؟
    گروه آنجل-مهاباد

گروه حمایت کننده از محیط زیست و فعال در زمینه ی تکثیر و پرورش ماهیان

من هم به دوست عزيزمون جناب moto راي دادم
    دلابل:
    1.زيبايي ماهيها
    2.چيدمان جالب و زيبا
    3.آب زلال و..

اميدوار موفق باشي

من كه دلم نمياد راي بدم چون هر تانكي زيبايي خاص خودشو داره
    من به همتون راي ميدم(حيف كه نميشه) :P

دوستدار شما دالتون رییس
    آیا این یک جنگله زیباست!!!؟ نخیر؛ شما اشتباه میکنید این رویای دالتون است که میبینید::
    http://www.aqua-quest.ir/forum/threa...tml#post326024

mbr9009
    عاشق اكواريوم شلوغم مخصوصن با اين چيدمان كه خيلي شاخه
    if we Dont end War - War Will Be End US

به نظر من آقای aqua_quest آکواریوم قشنگی داره مخصوصا با وجود گیاهان آکواریومی آلبته نحوهی عکس گرفتنشون خیلی جالب نیست به همین دلیل ۀکواریوم جالب به نظر نمی رسه ودر ضمن من از آکواریم های خیلی شلوغ با تزئینات مصنوعی خوشم نمیاد به دلیل من هم به کسیرای نمی دم چون هرآکواریمی از جهتی زیباست-ممنون

سلام به نظر من تصاوير جموتو بسيار زيبابود[URL="http://irapic.com/view/20-10-85-0833ناب
    تاشقايق هست زندگي بايد كرد

فقط آكواريوم جناب MotO ارزش اين رو داره كه انتخاب بشه . من شخصا از دكور آكواريوم و سيچلايد هايي كه نگه ميداره خوشم مياد.جناب MotO حتما يه اسپند براي آكواريومت دود كن !!!!
    ّبرو حالشو ببر...

خوب من فكر مي كردم تو اين مسابقه حداقل 60 70 تا آكواريوم ببينم از بين بيش از 1000 كاربر. چه حيف!!
    آكواريوم موتو چيدمان فوق العاده زيبايي داره تبريك ميگم مثل كف اقيانوسه و بيشتر به آب شور مي خوره تا ماهيهاي آب شيرين

آكواريوم mbr قشنگه اما خیلی شلوغه و مصنوعی که من زیاد اهلش نیستم

aqua-quest چرا عكس خوب نذاشتي؟ آكواريومت بايد قشنگ باشه با وجود گياه زياد و آنجل اما يه نماي بسته تار چرا؟!!!!!

ماله خودم هم از نظر جلوه فكر كنم از همه بهتر باشه اما چيدمان و گياهاش خودم رو ارضا نميكنه مخصوصا با ديدن چيدمان موتو و ديدن آكواريوم Ampiroid

اما آكواروم Ampiroid به نظر من عاليترينه.
    (اما اي كاش عكساش كاملتر بود مثلا اون مرجان عكس دوم تو عكس اول كه شماي كليه اصلا ديده نميشه و يا عكس سوم كه لجن خوار گذاشته ميتونست يه عكس باحال ديگه ار آكواريومش بذاره ماها همه لجن خوار ديديم (:
    This is the first day of rest of my life

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین